Arabamı zararına satıyorum başka araç almak için...

Kodla Büyü
Hocam zaman dar olmasa bu fiyata düşürmezdik.Araba Kastamonuda şuan.Bakmak isteyenler var olmazsa,akşam galeriye vermek üzere Ankaraya yola çıkcak...

Araba dediğin torku yüksek olacak birazda.Opel Insignia HB 1.6 180 hp Cosmo 230 NM değerinde.
Bu da ataklıkta ,hızlanmada ve ivmelenmede beklentilerimizi karşılayacaktır.Bu yönden bakarsak isabetli seçim.

araba güzelde eğer senede 30-40 bin km den daha az binilecekse bence değmez
50-60 bin lira ver kapıda yatır
hiç mantıklı gelmiyo ama çok binilecekse tabikide en kralı olmalı

çorumda insigna alan bir adam en işlek gazi caddesine arabasını çekmiş.camın üzerinde şunlar yazılıydı : "çalışır durumdaki toros,şahin ve doğanla değiştirilir."

Hocam eşimdeki İnsignia sevdası sürüyor Astraya döndüremedim yarın arabada bişey çıkmazsa dediğiniz gibi alıp kapıya koycak.Cadde üstünde oturuyoruz otopark yok gelde rahat rahat tv izle evde....

fdemirel' Alıntı:
Hocam zaman dar olmasa bu fiyata düşürmezdik.Araba Kastamonuda şuan.Bakmak isteyenler var olmazsa,akşam galeriye vermek üzere Ankaraya yola çıkcak...
ben çoktan satılır diye düşünmüştüm hiç mi olmadı bakan çok ilginç..

Hocam bencede ilginç yada ben alırken çok kazık yemişim sanırım.Bakan 3-4 kişi, arayan ise çok oldu ancak söyledikleri hep aynı para için bayram sonuna kadar bekleyebilirmisiniz???

alana da satana da hayırlı olsun. İmkan olsaydı bende düşünürdüm pejo yu. kısmet değilmiş.

Geri