Arabası olanlara müjde :)

Kodla Büyü
Yeni yıla yeni kazıkla gireceğiz demek ki. Buda demek oluyor ki yeni yıla mutlu mesut gireceğiz!

Kaç gündür içimde bir sıkıntı vardı neden zamlar gelmedi hala diye.. Bu haber iyi geldi rahatladım biraz.. :x

bırak gıda enflasyonunu geçtim. Sen koskoca devletsin vergiye bile maaşa yaptığın orandan fazla zam yapıyorsun. Avrupada böyle bişey yapsan sizin aklı dengeniz yerinde mi derler. Çok daha ağır konuşmak geliyor içimden ama ona bile değmezsiniz.

arkadaş bütün bunlara rağmen bu ülkede enflasyon nasıl %3 lerde oluyor bunu nasıl buluyorlar anlamıyorum benim maruz kaldığım enflasyon %3 ün üstünde.

bir türlü öğrenemediniz zam değil, "güncelleme". hadi anladığınız dilden konuşayım -malum türkçe yetmiyor bazen; ya arapça ya ingilizce, tercihim ingilizce :) - update, update.

Olsun onlar marmaray yaptı.Olsun Ankara-Konya arası 1,5 saat...
Kaskoda %30 hasarsızlık indirimi uygulanmış hali eski kasko ücretinden daha pahalıya gelen bir ülkede yaşıyoruz.Şaşırmamak lazım.

cumhurtorun' Alıntı:
bir türlü öğrenemediniz zam değil, "güncelleme". hadi anladığınız dilden konuşayım -malum türkçe yetmiyor bazen; ya arapça ya ingilizce, tercihim ingilizce :) - update, update.
Arapçada güncelleme تحديث imiş :))

zam mı ? çok ayıp...

güncelleme - düzenleme yapıldı.
paralel söylemlerde bulunmayın. bölmeyin ülkeyi
:p

Elektronik esyaya da iki aya kadar ek vergi gelecek haberiniz olsun tv telefon bilgisayar falan almak isteyen varsa fa,la beklemesin

yakıtta her ay ödediğimiz fazla verginin yanında bunlar devede kulak kalır. asıl sorun yakıttaki vergi bence. boşverin 30-40 lirayı. :)

ee %3 zam veriyor adamlar boru mu? Alacak tabi...

Dün konuşuyorduk temmuzda şu kadar verdim %10'da zam gelir diye... Beni hiç yanıltmıyorlar hamdolsun!

Geri