Arabası olanlara müjde :)

Kodla Büyü
ona da vergi gelecekmiş.
zinciri;
90-140 bakla arası olan araçların motorsuz taşıtlar vergisi (MZTV) 150 TL
141-160 bakla arası 180 TL
161-200 bakla arası 220 TL
201 üstü 250 TL

şakasına yazdık ama ciddiye almazlar dimi?

Ulen araba yaşlanıyor vergiler gençleşiyor :verymad: Zaten 70 - 75 lira zam geliyor, 40 lirasını aldılar bile.

Ayrıca kimse araç almak lüks, işinize gelmiyorsa almayın edebiyatı yapmasın, bayramlık ağzımı hiç bozmak istemiyorum

cumhurtorun' Alıntı:
ona da vergi gelecekmiş.
zinciri;
90-140 bakla arası olan araçların motorsuz taşıtlar vergisi (MZTV) 150 TL
141-160 bakla arası 180 TL
161-200 bakla arası 220 TL
201 üstü 250 TL

şakasına yazdık ama ciddiye almazlar dimi?
:alkis: :puhaha:

akp tabanından savunma gelir az sonra "bundan önceki hükümetleride gördük kardeşiiiiiim" diye

Devlet denilen sistem tamamen sömürgecilik, diğer bir açıklamayla
Bazı elit kesimlerin insanları kapitalist devlet düzeni üzerinden vergi sistemi getirerek modern köleliğin diğer adına günümüzde devlet denilmektedir
Normalde devlete vergi neden verilir(Bir diğer şekliyle devlet niçin vardır)?
-Vatanın bütünlüğünü korumak ve milletin çıkarlarını temin etmek
peki milletin çıkarları nelerdir?
- insanların mülk edinebilmesini sağlamak ve mülkiyetleri güvence altına almak,
-güvenlik ihtiyacını gidermek,
-adaleti sağlamak,
-ekonomik anlamda istikrarın sağlanması,
-vatanın yeraltı ve yer üstü dahil olmak olmak üzere bütün kaynaklarından milletin faydalanmasını sağlamak,
-kamu düzeni sağlamak,
-ifade özgürlüğü sağlamak
-Halkın huzur ve refahını sağlamak,
-Eşitliği sağlamak
vs....

Şimdi içinizden biri çıksın desin ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti şuanda yukarıdaki görevlerini yerine getirmektedir :!:

Vergi belli bir miktara kadar zorunluluktur,haktır. Ama fazlası gasptır, insanların hakkına tecavüzdür, haramdır. 21.y.y. dünya düzeni modern kölelik üzerine kurulu bir düzendir.
Allah(c.c.) sonumuzu hayır eylesin.

ağır vergiler altında eziliyoruz... koalisyon doneminden ne farki var zam zam zam.. israf ekonomisiyiz bu ekonomi milletin basina coker ben soyleyimde...

birilerine rant yaratmak için akaryakıttaki vergileri indirmiyorlar. benzinin KDV dahil satış fiyatı 2TL. bundan ÖTV alıyorlar. ( + ) ÖTV'nin de KDV'sini alıyorlar ve benzini 5TL'ye yakın bi fiyata satın alıyoruz. şu an 4,26TL'ye indi ama Devletin akaryakıttan elde ettiği gelir daha da arttı, çünkü fiyattaki indirimleri tam olarak yansıtmyor.

Ne kadar da nankörsünüz; bundan 20 yıl önce araba alıp binemiyordunuz. Şimdi o kadar vergi koyuyorlar hâlâ binebiliyorsunuz. Demek ki zenginsiniz. :p

çalıyor ama çalışıyor
saraydaki klozetlerin parası çıkışmamış o parayı sizden tahsil edip üzerine ..................
neyse iyi zamlar

Hocam haber kazık.avi:)

Not:Sitenizden resim optimizasyonu yapmanız lazım:) Bknz:photoscape,PixResizer

Devlet bizler için artık vergi dairelerini avm de açacakmış dün böyle bir haber de görmüştüm. Pilot uygulaması da eskişehir'deymiş. Eskişehir'de ki hocalarım artık hiç bir sıkıntı yaşamadan güncellenmiş vergilerini verebilir :)

bizde asgari ücret ile 3-4 depo akaryakıt alınabilirken, dünyanın en pahalı akaryakıtını kullanan Norveç'te asgari ücret ile 300 depo akaryakıt alınabiliyor!

olsun biz ezilsekte vekillerimiz dünyada en fazla maaş alan vekiller cumhurbaşkanımız dünyanın en büyük sarayında kalıyor.bunlarla gurur duymalıyız çünkü bunlar türk milletinin itibarı.her zman diyorum bu ülke galiba ecevitin ahını aldı

Syntax Error ; Phascolarctos cinereus hocam

bazı Müslümanların hatası İslamiyete teşmil edilemez.

" akp tabanından savunma gelir az sonra "bundan önceki hükümetleri de gördük kardeşiiiiiim" diye "

:puhaha:

tabi biatçılar gelmeden sohbet tam olmaz.

müjde :D
benzin ve motorine yine indirim yapmışlar!

ben o zammı geçtim. bugün mevlid kandili ve başbakan Davutoğlu kandil günü akşamı papazlarla toplantı yapıyor ve toplantıdan çıkan karara bak, devlet kilise yapma kararı alıyor. hem de mevlid kandilinde. cumhuriyet tarinde bir ilke daha imza attı. siz camide para toplayın vergi verin birileride o vergilerle kilise yapsın hemde peygamberimizin doğduğu gün. sizin yatacak yeriniz yok

Kürşat_58' Alıntı:
ben o zammı geçtim. bugün mevlid kandili ve başbakan Davutoğlu kandil günü akşamı papazlarla toplantı yapıyor ve toplantıdan çıkan karara bak, devlet kilise yapma kararı alıyor. hem de mevlid kandilinde. cumhuriyet tarinde bir ilke daha imza attı. siz camide para toplayın vergi verin birileride o vergilerle kilise yapsın hemde peygamberimizin doğduğu gün. sizin yatacak yeriniz yok
he valla hocam hristiyanlar öyle kendi aralarında toplasınlar paralarını yaptırsınlar kliselerini, müslümanlar da kendileri parasını toplasın cami mi yaptırıyor ne yaptırıyorsa yaptırsın ne bu canım bıktık bu laik devlet yapısından şöyle tam seküler devlet yapısına geçsek te rahatlasak

Geri