Arabası olanlara müjde :)

Kodla Büyü
Geçen ay bizim bir arkadaşın da arabasına zam yapılmış, bir hafta sonra helvasını yedik :puhaha:

Kürşat_58' Alıntı:
ben o zammı geçtim. bugün mevlid kandili ve başbakan Davutoğlu kandil günü akşamı papazlarla toplantı yapıyor ve toplantıdan çıkan karara bak, devlet kilise yapma kararı alıyor. hem de mevlid kandilinde. cumhuriyet tarinde bir ilke daha imza attı. siz camide para toplayın vergi verin birileride o vergilerle kilise yapsın hemde peygamberimizin doğduğu gün. sizin yatacak yeriniz yok

+ 1

Ben işte bu tarz zamanlamara anlam veremiyorum. Hakketen değişik bir ülkeyiz :?

kafkas' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:
ben o zammı geçtim. bugün mevlid kandili ve başbakan Davutoğlu kandil günü akşamı papazlarla toplantı yapıyor ve toplantıdan çıkan karara bak, devlet kilise yapma kararı alıyor. hem de mevlid kandilinde. cumhuriyet tarinde bir ilke daha imza attı. siz camide para toplayın vergi verin birileride o vergilerle kilise yapsın hemde peygamberimizin doğduğu gün. sizin yatacak yeriniz yok

+ 1

Ben işte bu tarz zamanlamara anlam veremiyorum. Hakketen değişik bir ülkeyiz :?
:+1:

gamer99' Alıntı:
Syntax Error ; Phascolarctos cinereus hocam

bazı Müslümanların hatası İslamiyete teşmil edilemez.

hocam o benim sözüm değil. sendika ve parti de biri bir yere geleceği zaman yaptıkları savunma veya yüceltme. error yok yani. benim ilde sendikaya çok gidenler (amaçlı gidenler) namazını herkese duyurmadan kılmıyorlar.

Geri