Aracını satan var mı?

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
25-33 bin civarı bi araç bakıyorum,
fiyatı şişirilmemiş,temiz kazasız bir araç arıyorum..satmayı düşünen var ise aracına bakabilirim..

Hyundai Era Team 66binde 2008 Gümiş gri uygun fiyat verirsen satarım :idea:

29 binde sıfır ayarında 2012 model 1.3 dizel Multijet aktive Plus Linea var. Kaza boya vs yok. Düğün yapacağım için satıyorum yoksa memnunum gerek yakıt gerek kullanım olarak. Son Fiyat 34.500e kadar indim. Şuand sifiri 47bin

ne kadar çok arabasını satan arkadaş var, merak ettim ihtiyaçtan mı yoksa model yükseltmek için mi acaba.

Eski kasa olmasi onemli degılil hocam. Biraz arastir bakalim ayni arabaya 52 ve 55 isteyen var. Ayrica bu arabanin yeni kasasi 2014 modeli 65 bin 72 bin araliginda bunuda unutmamak lazim

atakom' Alıntı:
ne kadar çok arabasını satan arkadaş var, merak ettim ihtiyaçtan mı yoksa model yükseltmek için mi acaba.

Piyasa böyle yüksekken benim bile satasım geliyor hiç hesapta yokken ama yerine alamayıp boşta kalacağımı bildiğimden piyasayı izliyorum sadece :)

atakom' Alıntı:

Alıcı var ya herkes satıcı şu an :) Zaten 2. el fiyatları da uçtu gitti. Millet fırsatı değerlendirmek istiyor.

yasinz' Alıntı:
atakom' Alıntı:

Alıcı var ya herkes satıcı şu an :) Zaten 2. el fiyatları da uçtu gitti. Millet fırsatı değerlendirmek istiyor.
Bende yazayım bakalım alıcı çıkarsa satarım :) 2011 Seat İbiza Copa 31 Bin km. Emotion Kırmızı renkte

yasinz' Alıntı:
yasinz' Alıntı:
atakom' Alıntı:

Bende yazayım bakalım alıcı çıkarsa satarım :) 2011 Seat İbiza Copa 31 Bin km. Emotion Kırmızı renkte
kaç para

yasinz' Alıntı:
yasinz' Alıntı:
atakom' Alıntı:

Ben de yazayım o zaman 2012 model Hyundai i20 1.4 crdi 26 bin kmde

Geri