Aracını satan var mı?

Kodla Büyü
2006 model megane ful versiyonu otomatik vites 26 000
Ev aliyoruz o yüzden satmak zorunda kaldik. Yoksa çok memnunuz

aynenbadi' Alıntı:
yasinz' Alıntı:
yasinz' Alıntı:
atakom' Alıntı:
ne kadar çok arabasını satan arkadaş var, merak ettim ihtiyaçtan mı yoksa model yükseltmek için mi acaba.

Alıcı var ya herkes satıcı şu an :) Zaten 2. el fiyatları da uçtu gitti. Millet fırsatı değerlendirmek istiyor.
Bende yazayım bakalım alıcı çıkarsa satarım :) 2011 Seat İbiza Copa 31 Bin km. Emotion Kırmızı renkte
kaç para

29 Bin TL.

yasinz' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
yasinz' Alıntı:
yasinz' Alıntı:
atakom' Alıntı:
ne kadar çok arabasını satan arkadaş var, merak ettim ihtiyaçtan mı yoksa model yükseltmek için mi acaba.

Alıcı var ya herkes satıcı şu an :) Zaten 2. el fiyatları da uçtu gitti. Millet fırsatı değerlendirmek istiyor.
Bende yazayım bakalım alıcı çıkarsa satarım :) 2011 Seat İbiza Copa 31 Bin km. Emotion Kırmızı renkte
kaç para

29 Bin TL.
link var mı hocam?

Sifir uctu ikinci el de haliyle ayni orantida uctu. Kolay kolay da dusmez. Hayirli satislar olsun. Ev alirsam ben de satacagim ama bu fiyat araliginda degil o yuzden bosa yazmayayim. :)

samet_uğur' Alıntı:
2010 albea, 92300km'de. fiyatı 20.250 ... ama bayram dönüşü satarım :)

böyle bir araba bakıyorum.albeanın hangi modeli?değişen boya varmı?kaç yıldır sizde araç?

acelem yok bayram dönüşü olabilir

opel astra essentia (comfort extra) var düşünen varsa satılıktır.

model: 2011
Km: 34800
Landirenzo lpg işli
kaza boya yok
gümüş gri
(hız sabitleyici, park sensörü, yağmur sensörü, dört cam otomatik, otomatik yanan farlar vs..)
aracın hiçbir problemi yok.

ilgilenenler bu telefondan ulaşabilirler. 05068515810

2004 megane 2 dinamik hb 120binde.Brc lpgli.Ağır bakımı yeni yapıldı. 23750.ön çamurluk değişik. ön kaput ve sol arka çamurluk boyalı.

bende bayram sonrası 2006 leon 1.6 aracımı satmayı düşünüyorum. 108binde brc tüp . boyası kazası yok. 32bin civarı bir fiyat düşünüyorum

agd85' Alıntı:
bende bayram sonrası 2006 leon 1.6 aracımı satmayı düşünüyorum. 108binde brc tüp . boyası kazası yok. 32bin civarı bir fiyat düşünüyorum
Aynısını geçen sene arkadaşım 26.5 a aldı 2 hafta önce 30.5 a sattı.Full paket km si aynı.

Biri beni aydınlatsın 2006 seat leon nasıl benim 2006 ford focus dan pahalıya gidiyor anlamış değilim.Arkadaş seat la ford bir mi ikisini de kullandım.Benim arabanın iç konforu bile o arabadan çok farklı.

spider23' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-dizel-corsa-enjoy-farki-172177544/detay/

hocam birkaç hafta öncede başka bir araç satıyodun. al sat işi ile mi ilgileniyosun acaba?

iambilisimci' Alıntı:
agd85' Alıntı:
Aynısını geçen sene arkadaşım 26.5 a aldı 2 hafta önce 30.5 a sattı.Full paket km si aynı.
hocam boya kaza yok çok şükür arabamda bu en büyük artısı. 2.sahibiyim. aküsü 1 hafta önce değişti. ön tekerler değişeli 5000 km olmadı. tüm filtreleri değişti muayene 15 ay var nerdeyse. yani marka, model km si aynı olması demek aynı fiyata satılacak anlamına gelmez. ben aracıma iyi bakmaya çalıştım. birde seat VW gurubudur. konfor olarakta focustan fersah fersah üstün. ben fordla aracımı kıyaslamam bile. bunu satıp Allah nasip ederse ev almayı düşünüyorum alamazsam da yine leon alacağım.

agd85' Alıntı:
iambilisimci' Alıntı:
agd85' Alıntı:
hocam boya kaza yok çok şükür arabamda bu en büyük artısı. 2.sahibiyim. aküsü 1 hafta önce değişti. ön tekerler değişeli 5000 km olmadı. tüm filtreleri değişti muayene 15 ay var nerdeyse. yani marka, model km si aynı olması demek aynı fiyata satılacak anlamına gelmez. ben aracıma iyi bakmaya çalıştım. birde seat VW gurubudur. konfor olarakta focustan fersah fersah üstün. ben fordla aracımı kıyaslamam bile. bunu satıp Allah nasip ederse ev almayı düşünüyorum alamazsam da yine leon alacağım.
O da aracı doktordan almıştı boya değişen hiçbişey yok.Yanlış anlamayın bir amacım yok örnek gösterdim sadece.
Arkadaşımda golf var bindik nedense hiç leona benzemiyor.Opel de Bmw de Alman malı ama nedense aralarında dağ kadar fark var.Dediğim gibi leona da bindim içinde rahat edemedim.Benim tercihim her zaman focus .

iambilisimci' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
FOCUS GHİA lara da bakıyorum ama temizini bulmak çok zorrr
Bende var demiştim daha önce sanırım..
evet hocam km si bende takıntı olduğu için elemiştim sizin aracı... gerekirse 2-3 borçlanırım ama 100 bin den aşağı bi araç alırım..
bu aralar peugeot 307 lere bakıyorum

aynenbadi' Alıntı:
iambilisimci' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
FOCUS GHİA lara da bakıyorum ama temizini bulmak çok zorrr
Bende var demiştim daha önce sanırım..
evet hocam km si bende takıntı olduğu için elemiştim sizin aracı... gerekirse 2-3 borçlanırım ama 100 bin den aşağı bi araç alırım..
bu aralar peugeot 307 lere bakıyorum

paranız yetiyorsa 308 alın-307 ler uzak durulası araçlar-sorun çıkarma potansiyelleri yüksektir..

Geri