Aracını satan var mı?

Kodla Büyü
aynenbadi' Alıntı:
iambilisimci' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
FOCUS GHİA lara da bakıyorum ama temizini bulmak çok zorrr
Bende var demiştim daha önce sanırım..
evet hocam km si bende takıntı olduğu için elemiştim sizin aracı... gerekirse 2-3 borçlanırım ama 100 bin den aşağı bi araç alırım..
bu aralar peugeot 307 lere bakıyorum
2010 falan en az bakman lazım onlarda dolu paket 35 40 arssı bişeydir herhalde bakmak lazım..

atakom' Alıntı:
Doğrudur.. Takip ediliyorum demek. Güzelmiş.. :eek:

iambilisimci' Alıntı:
aresbel3' Alıntı:
Araba sizin mi ?Bende olmasaydı alırdım iyi yazılmış..
30 yazdım ama 29a bırakacam alan olursa.

YuLiaN' Alıntı:
spider23' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-dizel-corsa-enjoy-farki-172177544/detay/

hocam birkaç hafta öncede başka bir araç satıyodun. al sat işi ile mi ilgileniyosun acaba?

evet hocam ilgileniyorum;yazın boştayken biraz para kazanayım ;Allah boş oturanı sevmez...Sende iyi hafiyelik yapıyosun belli ki...

YuLiaN' Alıntı:
spider23' Alıntı:
YuLiaN' Alıntı:
spider23' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-dizel-corsa-enjoy-farki-172177544/detay/

hocam birkaç hafta öncede başka bir araç satıyodun. al sat işi ile mi ilgileniyosun acaba?

evet hocam ilgileniyorum;yazın boştayken biraz para kazanayım ;Allah boş oturanı sevmez...Sende iyi hafiyelik yapıyosun belli ki...

ALLAH versin hocam doğru diyon boş durmamak lazım al-sat yapan başka öğretmen arkadaşlarda var ..Hafiyelik yapacak bişey yok . burda algıda seçicilik edirne ilanı..

iambilisimci' Alıntı:
Biri beni aydınlatsın 2006 seat leon nasıl benim 2006 ford focus dan pahalıya gidiyor anlamış değilim.Arkadaş seat la ford bir mi ikisini de kullandım.Benim arabanın iç konforu bile o arabadan çok farklı.

İkisi bir değil hocam. Seat ta olup fordda olmayan tek şey çekicilik :)

2011 Seat İbiza Copa

Ekli dosyalar

• IMAG0016.jpg
    IMAG0016.jpg
    332.7 KB · Görüntüleme: 366
yasinz' Alıntı:
iambilisimci' Alıntı:
Biri beni aydınlatsın 2006 seat leon nasıl benim 2006 ford focus dan pahalıya gidiyor anlamış değilim.Arkadaş seat la ford bir mi ikisini de kullandım.Benim arabanın iç konforu bile o arabadan çok farklı.

İkisi bir değil hocam. Seat ta olup fordda olmayan tek şey çekicilik :)
O zaman tipine bakacaksan hundai al..

Ondan da kullandım. Tip konusuna gelince hyndai alınmaz. i30 ya da elantra alınır. Bide Hyndai piyasası gibi bir piyasa hiçbir markada yok. Satıyorum un s sini yazarsınız hop satılır.

Pejo 307 xsi aldim, araç gayet iyi simdilik bi sorun yok gibi..
Kismetse seneye satıp leon ya da golf almayi dusunuyorumm. 8)

2011 fiat fiorino. 16000 de kaza yok ama cizikten dolayi sağ tarafta boyalar var. Camli koltuklu.

Geri