ayda %10 getiri...

Kodla Büyü
Hocam dün forumu ziyaret etmiş ama konuya bakmamış sanırım. İnşallah herşey yolundadır.

Mr.Spermata' Alıntı:
forexte parayı kullanmayı bilmeyenler için işi bilen birine güvenerek kar almak mantıklı sayılabilir ancak ben kontrolün elimin altında olmasını isterim forexe de o kadar yüksek bir teminatla girmeyi mantıklı bulmuyorum açıkçası. kendim piyasayı takip ediyorum işlemlerimi açıyorum. Türkiyede forexe girenler köşeyi dönmeyi düşündüğünden başarı oranı %13 müş...merak edenler için yardımcı olabilirim ben forexde para da kaybettim ilk girdiğimde şimdi para kazanıyorum nasıl kaybedileceğini de nasıl kazanılacağını da iyi biliyorum...

kardeşim forexte kaldıraçsız işlemde yapılabiliyor mu yoksa kaldıraç kullanmak zorunlu mu?

yazık valla. babam vermez o %10 karı. nerdeee....
milletimiz bu kadar aç gözlü olmuş. Hadi ihtiyacı olan adamları anlarımda;
koskoca silahlı kuvvetler mensubu kişilerin(iİyi Maaşlı ve özlük hakları yerinde), hele de ülke toprakları ve bütünlüğü üzerinde kara bulutların gezdiği bir pkk ve ışıd varken, ekonomi olarak yerinde sayan, siyasi olarak netleşmemiş bir zamanda
neyinize güvenerek elinizdeki paranızı tanımadığınız adamlara veriyorsunuz. Demekki bu kadar gözlerini hır bürümüş.
İnşallah paralarını kurtarırlar. Bunlar milli servet. Ayrıca buda hem bu kişilere hemde bizlere iyi bir ders olur.

hknky' Alıntı:
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/30231502.asp

bende bu haberi vermek için girmiştim... :roll:

Habere göre ; "Van'da 'Para Babası' lakabı ile anılan ve kurduğu 'By Ekonomist' isimli bir işyeri kuran Burçin E., geçtiğimiz 16 Mart'ta Gürcistan'a gitmek istediği sırada Sarp Sınır Kapısı'nda yakalandı."

Adam Mart ayından beri tutukluymuş. İlk mesaja baktığımda 15 Mart'da açılmış. Bilmiyorum forumdan para yatıran var mı ama adam konuyu açtıktan bir gün sonra olay patlamış zaten. Demek ki arkadaşların da dediği gibi alın teri yoksa hayır da yoktur. Başta damla damla gelene aldanıp sonrasında kova kova vermemek lazım.

Düşünüldüğünde bu ülkede prof adamlar bile dolandırıcılara inanabiliyorsa ve binlerce TL paralarını sorup soruşturmadan bu insanlara verebiliyorsa demek ki para konusunda çok daha dikkatli olmak gerekiyor. Sonuç olarak gelinen noktada üzücü bir durum. Mağdurların Allah yardımcısı olsun. (Dönüp dolaşıp yine Allah'a sığınıyoruz değil mi?!!!)

burak17' Alıntı:
Mr.Spermata' Alıntı:
forexte parayı kullanmayı bilmeyenler için işi bilen birine güvenerek kar almak mantıklı sayılabilir ancak ben kontrolün elimin altında olmasını isterim forexe de o kadar yüksek bir teminatla girmeyi mantıklı bulmuyorum açıkçası. kendim piyasayı takip ediyorum işlemlerimi açıyorum. Türkiyede forexe girenler köşeyi dönmeyi düşündüğünden başarı oranı %13 müş...merak edenler için yardımcı olabilirim ben forexde para da kaybettim ilk girdiğimde şimdi para kazanıyorum nasıl kaybedileceğini de nasıl kazanılacağını da iyi biliyorum...

kardeşim forexte kaldıraçsız işlemde yapılabiliyor mu yoksa kaldıraç kullanmak zorunlu mu?
Hocam forex teminatlı işlem platformu. Kaldiracsiz işlem yapan firmalar olduğunu duydum, ben kaldirac kullanıyorum. Dusuk lotlarda işlem açarak riski en aza indirebilirsiniz

http://www.memurlar.net/haber/539867/

Binlerce askerden 'yüksek kar vaadi' ile yaklaşık 450 milyon liraya yakın para toplayan kişiler hakkında suçduyurusunda bulunuldu. Askerlerin paralarıyla Forex piyasasında işlem yapan kişiler önce yüzde 10 kar payı dağıttı, hazirandan sonra ise paralar yatmamaya başladı....

Önemli NOT: Bedava peynir sadece fare kapanında olur...

İnşallah hocam parasını kurtarmıştır. Keşke şu konuya bir cevap yazsa idi. Foruma giriş yaptığı profilinde gözüküyor. Neyse. İlk mesajda jandarma arkadaşlar vs. katılıyor demiş. Şimdi oradaki haberde de böyle bir durumdan bahsediliyor. Suya sabuna dokunmadan yüksek karlar elde etmek mümkün değil.

arkadaşlar kusura bakmayın. forumu yaz tatilinde takip etmedim. ara sıra girincede ana konulara bakıp çıkıyorum. şimdi boş vakit bulunca bakayım dedim.

dün akşamda show haberde cem isminde birinin bu işlemlerden kazandığı parayı ödemediği ile ilgili haber çıktı. görenler olmuştur.

ben gönderdiğim ana parayı ağustosta alıp yine bu şekilde işleyen ama ortaklık payı olarak alan bir gayrimenkul firmasına yatırdım.

önceki aldığım yer halen ödeme yapmaya devam ediyor sorun yok. ama şimdiki yatırdığım yer daha iyi. en azından firma mevcut ve her ayın 15 inde para hesaba yatıyor...

daha öncede yazdım yine yazayım. riski elbetteki var. ben riske girmeme değecek diye düşündüğüm 10 bin liramı yatırdım bu işe. henüz sorun yaşamadım :)...

Geri