BİRAZ ÖNCE YEĞİTEK İLE DYKYI GÖRÜŞTÜM

Kodla Büyü
Okuma yazma bilen her insan,

FBRT ile ilgili yazıyı okuduğunda,

1. FBTRlerin ,DYK'nı hafta içi eğitim öğretim saatleri dışında ve haftasonu açabileceğini
2. FBTRlerin dersinin olduğu gün nöbet tutabileceğini anlar NOKTA.

Bazı arkadaşların kraldan çok kralcı olmaları inanın üzücü.Yok İstanbul yazıyı gördü görmedi.

Şikayet edelim birbirimizi.Olmayan bir şey için.

FBTR ler dışında FBTRlerle ilgili bilgisi olan inanın kimse yok. MEBe sorulan Soru cevap istatistiklerini inceleyin %90 olumsuzdur.

Haftada 1 saat te dersin olsa 18 ek ders alırsın 20 saatte olsa 18 ek ders alırsın.Yok maaş karşılığı şöyle olmalı yok dolmazsa DYKyi sayarsınız ne bunlar ya.

bu işi bu dönem halletmezlerse seneye btr başvurusunda işin ciddiyeti kavranır tabi oda illerine bu yazı gelen ark ların btr olmaması ile olur. inş. çözülür

tomreader2010' Alıntı:
hocam görüş soranın mı suçu?
görüşe cevap yazanın mı?
yeğiteğin suçumu?
yoksa herşeye sessiz kalarak bizim suçumuz mu?
görüş soranında, sorduranın da, cevaplayanında kale alanında suçu var.
dyk yönetmeliğinde açılabilecek dersler belli, btr yönetmeliğinde btr olan kurs açamaz da demiyor, neye görüş istiyorsun, bu yazıyı kale alandada akıl yok, bizde haklı olduğumuz halde hakkımızı alamıyorsak bizede yazıklar olsun, sendikalarada yazıklar olsun, meseleyi açıklamayan yeğiteğe de yazıklar olsun, meseleyi yönetemeyen bakanlığada yazıklar olsun.

hastasıyız dede' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:
hocam görüş soranın mı suçu?
görüşe cevap yazanın mı?
yeğiteğin suçumu?
yoksa herşeye sessiz kalarak bizim suçumuz mu?
görüş soranında, sorduranın da, cevaplayanında kale alanında suçu var.
dyk yönetmeliğinde açılabilecek dersler belli, btr yönetmeliğinde btr olan kurs açamaz da demiyor, neye görüş istiyorsun, bu yazıyı kale alandada akıl yok, bizde haklı olduğumuz halde hakkımızı alamıyorsak bizede yazıklar olsun, sendikalarada yazıklar olsun, meseleyi açıklamayan yeğiteğe de yazıklar olsun, meseleyi yönetemeyen bakanlığada yazıklar olsun.

Bende ayni seyleri dusundugum icin o mesajı yazdim

Arkadaşlar sendikama konuyu ilettim. Müsteşarla iletişime geçiliyormuş. bir ay içinde olumlu bir sonuç bekliyorlar. Kursları kapatmayın geri ödemesi olur dediler. bunlar bana söylenilenler.

Bende sendika başkanı ile görüştüm dosyaları ekledim bana email at dedi öğleden sonra meme sorayım olmazsa genel merkeze bildireyim dedi.

kimi il hiç kurs açtırmıyor kimisi sadece hafta sonu açtırıyor kimisi hafta içi hafta sonu açtırıyor nasıl bir düzen var anlamadım gitti

biraz önce şube müdürü bizim müdürü aramış haftasonu olan kursumun kapatılacağını söylemiş. istanbuldaki toplantıda böyle söylemişler bilgisi olan var mı ?

Antalyada da ayni durum soz konusu.aydin meb in gorus yazisina gore kurslar kapanacak heralde.seneye btr bulabilecekleemi bakalim.

profnanis' Alıntı:
Antalyada da ayni durum soz konusu.aydin meb in gorus yazisina gore kurslar kapanacak heralde.seneye btr bulabilecekleemi bakalim.

seneye bulamayacaklar da bu sene hakkımızı yemeseler iy iolacaktı

Ortada resmi yazi yok. İstanbulda sozel olarak odeme yapilmicak denmis.3 haftanin odemesi iptal olmus hadi onu gectim geriye donuk alirim dedim yazi cikinca, ben kursa devam edicem dedim cocuklarin basina bisey gelirse aciklayamayiz yasal olmayan biseyyapmis olcaz dedi. Yani uzun lafin kisasi sozel olarak kursum iptal ve elimden bisey gelmiyor sözde hukuk devletiyiz

hakkımızı arayacağız her türlü.Daha bize kapatma ile ilgli yazı yazı gelmedi.Sadece söylenti var.Gelirse ona göre hakkımızı arayacağız.Çünkü neresinden tutarsan tut çok yanlış bir durum söz konusu.

akoluacik' Alıntı:
Ortada resmi yazi yok. İstanbulda sozel olarak odeme yapilmicak denmis.3 haftanin odemesi iptal olmus hadi onu gectim geriye donuk alirim dedim yazi cikinca, ben kursa devam edicem dedim cocuklarin basina bisey gelirse aciklayamayiz yasal olmayan biseyyapmis olcaz dedi. Yani uzun lafin kisasi sozel olarak kursum iptal ve elimden bisey gelmiyor sözde hukuk devletiyiz
Hocam kurs acmal asli gorevimizmis. Bu durumda acmak zorundasin kursu. Asli gorevin olunca da yasal is yapiyorsun herseyi aciklayabilirsin :)

hocam BTR çalışma esasları ile ilgili bi yazı var mı elinizde. formu arattım bulamadım. varsa buraya ekleyebilir misiniz?

valla bizim ekdersleri yaptılar kurslarıda ilave ettiler bi sıkıntı yok şimdilik eğer geri falan isterlerse dava açacam

denizci' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
valla bizim ekdersleri yaptılar kurslarıda ilave ettiler bi sıkıntı yok şimdilik eğer geri falan isterlerse dava açacam

hangi il-ilçe hocam
manisa kırkağaç hocam
benim anlamadığım geçen dönem herkes aldı ekdersleri şimdi alınmaz falan muhabbetler var bazı illerde e o iller bu arkadaşlardan ücretleri ger mi isticekler
aman arkadaşlar öle bi hata yaparlarsa kesinlikle dava açın parayı geri falan vermeye kalkmayın öle saçmalıkmı olur
müdürüm istersen yazmayalım kesinleşşin diğer ay toptan yazarız dedi yok hocam sen yaz geri falan istemeye kalkarlarsa dava açarım çatır çatır alırım dedim
kursunuzu kapatmayın arkadaşlar hakkınızı sendikal yada mahkeme yoluyla alın başka dilden anlamaz bu farklı uygulama yapan ilçede iş bilmez elemanlar

taatoo' Alıntı:
denizci' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

hangi il-ilçe hocam
manisa kırkağaç hocam
benim anlamadığım geçen dönem herkes aldı ekdersleri şimdi alınmaz falan muhabbetler var bazı illerde e o iller bu arkadaşlardan ücretleri ger mi isticekler
aman arkadaşlar öle bi hata yaparlarsa kesinlikle dava açın parayı geri falan vermeye kalkmayın öle saçmalıkmı olur
müdürüm istersen yazmayalım kesinleşşin diğer ay toptan yazarız dedi yok hocam sen yaz geri falan istemeye kalkarlarsa dava açarım çatır çatır alırım dedim
kursunuzu kapatmayın arkadaşlar hakkınızı sendikal yada mahkeme yoluyla alın başka dilden anlamaz bu farklı uygulama yapan ilçede iş bilmez elemanlar

hocam istanbul da şimdilik bir sıkıntı yok. ama aydın yazısı hepimizi vuracak gibi görünüyor. bende senden farklı düşünmüyorum. kursları iptal edilenler kesinlikle yeğitekin yazısını beklemeden dava açmalı bence.

denizci' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
denizci' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

hangi il-ilçe hocam
manisa kırkağaç hocam

hocam istanbul da şimdilik bir sıkıntı yok. ama aydın yazısı hepimizi vuracak gibi görünüyor. bende senden farklı düşünmüyorum. kursları iptal edilenler kesinlikle yeğitekin yazısını beklemeden dava açmalı bence.
Aynen hocam siz aldinizmi ek dersiniz bu ay

denizci' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
denizci' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

hangi il-ilçe hocam
manisa kırkağaç hocam

İstanbul-GOP ta Kaymakam henüz DYK ları onaylamadığı için kurs işi bütün branşlar için muamma oldu. Hele BT için daha da muamma. Şimdi şubat için okulumuzda 2 hafta girdik tamam. üstüne 5 hafta daha kurs yaptıktan sonra bi de demesinler sana onay falan yok... :shock: Çarşı karışır.. :?

taatoo' Alıntı:
denizci' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
denizci' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

hangi il-ilçe hocam
manisa kırkağaç hocam

Aynen hocam siz aldinizmi ek dersiniz bu ay
beklemedeyiz hocam. kimse bşy demedi. muhtemelen sıkıntı yok. ama kaygılı bir şekilde beklemedeyim.

umudum kalmadı ama her bu başlığı açınca çıkmadık candan ümit kesilmez diye umutlanıyorum yeğitekte açamıyorsunuz dese de kurtulsak bari

Geri