Başbakana Sorunlarımızı İlettim

Kodla Büyü
Teşekkürler hocam. Seçim zamanında olmamız iyi oldu. Bilişim öğretmenlerinin oylarını kaybetme tehlikesini görürlerse ilgileneceklerdir durumla. Umalımki sadece seçim için değil gerçekten işin vahametini anladıkları için çözüm üretmeye çalışsınlar.

Teşekkürler hocam, bizim alanla ilgili hiç umudum kalmadı ama yine de İnşallah iyi olur demekten alamıyorum kendimi.

Artık inanasım gelmese de umarım hakkımızdan hayırlısı olur :S

Emeklerinizden dolayı teşekkürler...

çok teşekkürler hocam bir çoğumuzun yapamadığını hepimiz adına yapıyorsun sonucun iyi olması umuduyla

Başbakan almanya ya gidiyormuş.Cebit bilişim fuarı açılışına katılacakmış merkel ile. Acaba almanya basınına türkiyedeki bilişim öğretmenlerinin durumunu anlatan bir yazı göndersek dikkat çektirsek.
Başbakanımızın bilişime önem verdiğini belirtmesine rağmen bilişim öğretmenlerinin durumun vahim olmasını bildiren bir yazı gönderebilirmiyiz almanya basını buna yer verirse dikkat çeker diye düşünüyorum

Almanyada bilişim teknolojileri diye bi ders yokmuş bize gelen kardeş okulumuz beni görünce çok şaşırdı keşke bizde de olsa filan dediler. Ümit bey tek başınıza bizi temsil ediyorsunuz çok teşekkürler...

Sayın Başbakan bugün Cebit ile açıklama yaptı tv den rastgele yakaladım. Bilişim Teknolojileri alanına verdiği önemi belirtti ve Cebit e bizzat katılacağını söyledi. Eğer sorun Başbakana düzgün şekilde aktarılabilirse duyarsız kalmayacağını düşünüyorum. Hissiyatım bu yöndedir. Ekteki başbakan.zip dosyasını görünce başbakanımızın etrafındaki kişileri sıkıştırmak lazım ilk önce:) diye düşüdüm bir an.

hocam çok teşekkürler emekleriniz için inş sayenizde amacımıza ulaşırız.

hocam bu kadar enerjiyi nereden buluyorsunuz. Maaşallah her devlet kademesine koşturuyorsunuz. Helal olsun

Geri