Başbakana Sorunlarımızı İlettim

Kodla Büyü
Emeğiniz için teşekkürler hocam. Ümitsizliğe kapılmak istemiyorum ama bu güzel emeklerinizin sonuçsuz kalacak olması üzüyor beni. Umarım bir mucize olur. Tekrar teşekkürler...

Herkes sizin kadar duyarlı ve gayretli olsa hiçbir sorunumuz kalmaz sanırım...Çok teşekkürler... :alkis:

biltek2007' Alıntı:
Teşekkürler hocam. Seçim zamanında olmamız iyi oldu. Bilişim öğretmenlerinin oylarını kaybetme tehlikesini görürlerse ilgileneceklerdir durumla. Umalımki sadece seçim için değil gerçekten işin vahametini anladıkları için çözüm üretmeye çalışsınlar.

hocam acaba BT Öğretmenleri oyunu boş atacak diye de mi afişler hazırlasak:) 11.000 Bt öğretmeni varmış madem belki bi işe yarar :lol: o zman değer görürürz

nurhayat' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:
Teşekkürler hocam. Seçim zamanında olmamız iyi oldu. Bilişim öğretmenlerinin oylarını kaybetme tehlikesini görürlerse ilgileneceklerdir durumla. Umalımki sadece seçim için değil gerçekten işin vahametini anladıkları için çözüm üretmeye çalışsınlar.

hocam acaba BT Öğretmenleri oyunu boş atacak diye de mi afişler hazırlasak:) 11.000 Bt öğretmeni varmış madem belki bi işe yarar :lol: o zman değer görürürz

güzel fikir aslında - hem iktidara hem muhalefete eleştirimizi yapmış oluruz böylece - dikkat çekici bence

Hocam Allah razı olsun

bence Kılıçdaroğluna gidelim nasıl olsa herşey için anayasa mahkemesine gidiyor eminim bizim içinde birşeyler yapar sırf muhalefet için

Çok teşekkürler hocam, ama inşallah başbakan da başından atmaz bizi.wp arkadaşın dediği gibi muhalefet partilerine gitmek daha mantıklı

Emeğinize çok teşekkür ediyorum.hangi koşulda olursam olayım destekleyeceğime söz veriyorum.

nurhayat' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:

kesinlikle çok güzel bir fikir...

oy konusu güzel fikir 11 000 bt ci ve aileri yani 40 000 - 50 000 kişi üzerinden değerlendirmek lazımki buda ülkemizdeki bir çok şehirim oy potansiyeline eşit olur

redik' Alıntı:
nurhayat' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:

kesinlikle çok güzel bir fikir...
+1

Bu iş çok uzadı, İnşallah sonu bizler için hayırlı olur. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun .

hocam elinizden geleni, hatta fazlasını yapmışsınız. Kendi adıma çok teşekkür ederim...

İnşallah gerçekten dikkate alır ve artık olumlu birşeyler yaparlar. Çok umutlanmamak gerektiğine inansam da, kendime birazcık bir umutlanma payı bırakıyorum.. Herşeyin hayırlısı diyelim :)

Bakalım gelişmeler ne yönde olacak. Umut garibin ekmeği. Fakat elimizden geleni yapmakda fayda var. İnşallah okumuştur başbakan. Geçenlerde yine FAtihten bahsetti. Bir bilebilse neler döndüğünü. Ahh ahhh

bilişim öğretmenlerinin sesini duymayan üç maymunu oynayan bir hükümet. pgm verilerine göre 12 bin bt öğretmeni var buda 50 bin oy eder. Böyle giderse 50 bin oyun bu partiye gtmeyeceği kesin...

hocam senden 5 tane olsa türkiyede sıkıntımızı duymayan kalmayacak helal sana tam destek...

Arkadaşlar bakın hükümet dahil herkez sizin sıkıntılarını biliyor ama çözüm noktasında nimet çubukçu bu işi çözemiyor tabi sebebpleride var

Geri