Başbuğ:Paralel yapı bizim mağduriyetimizden daha önemli konu

Kodla Büyü
Ilker Basbug iceri atilirken alkislayan yavsAKlar simdi de tahliye oldugunda alkisliyor. Kahpelik parayla degil nasil olsa. (Lutfi TURKKAN MHP KOCAELI MILLETVEKILI) Adam hislerime tercuman olmus helal olsun.

easytr' Alıntı:
bazılarının çok zoruna gitti başbuğun tahliyesi anlaşılan. forumda her türlü siyasi başlığa koşup hep aynı üfürükten senaryolarla konuşan kişilerde hep aynı. dilimizde tüy bitti anlata anlata ama nafile.

millet oyunu gördü, 30 martta %40-45 oyu vardır ak partinin. chpli vekillerden bile kasetle siyaset dizaynına hayır diyenler var, bugün ona yarın bize diye düşünüyor adam haklı olarak. ama burda düne kadar cemaate sövüpte şimdi cemaatin bu akıl tutulmasından medet umut başbakan aleyhinde yazanlar, avucunuzu yalayacaksınız tüm geçmiş seçimlerde olduğu gibi.

azizim bir insan bu kadar mı çelişir kendi kendine

geçen haftaki toto tahmini
easytr' Alıntı:
ak partinin oy oranı yerel seçimlerde %45 genelde %50 dir. 1-2 puan artar azalır. şuan amaç ak partinin %35 altına düşürülmesi ama millet 30 martta gösterecek gerçeği onlara

yav hehe kimin neyi temsil ettiği ne için burada olduğu belli. gece rüyalarına sandıklar girecek bu kadar bel bağlama sandıklara :mrgreen:
sümeyyenin trolleri :puhaha:

easytr' Alıntı:
pisagoren adlı candaş, bu konu içinde gerek ben gerek arkadaşlar yeterince cevap verdik, artık 30 martta görüşürüz.
Konu 30 mart degil ki. Sizin kendinize ait bi dusuncenizin muhakemenizin olmayisi. Ben sana diyorum ki 30 mart senin olsun. Ben adamin dun ne dedigine bugun ne dedigine bakarim. Firildaklik derecesine bakarim. O da sizin tayfada ziyadesiyle mevcut. O da sizin sucunuz degil sectikleriniz firildak. E onlarin bi dedigi bi dedigini tutmayinca size de yansiyo bu tabii. Isiniz zor vesselam. 30 martta kazanin inan ben de cok isterim insanlar daha ne kadar firildak olabilir gormek isterim dogrusu.

bazı arkadaşlar haber7 den başka yerdeki haberleri okumuyor. oradan bulup getir lütfen hocam :p

sarelleden tarihi ayar

xAMdn7.jpg

ertuğrul özköke en güzel cevabı başbuğ dün vermiş. hata yaptık demiş. dindar insanlara açık şekilde yanlış yaptıklarını ifade etmiş. o itiraftan sonra özkökün yazdıklarının hiçbir geçerliliği yok, biraz demagoji yapmış. başörtüsü nedeniyle mağdur olan, okuldan atılan öğrencileri, namaz kılıyor diye ordudan atılan subaylarıda yazsın o zaman samimi diyelim. bu insanların suçu neydide hayatlarını kararttınız. onları bu hale getirenlerin mağduriyetini görüp asıl mağdurlara kulak tıkamak ancak onlara yakışır

ufuk kardeş dün çok hırslanmışsın belli, kendin yazamayınca özkökten medet ummuşsun ama özkök asıl mağduru yazmamış.

share_' Alıntı:
ertuğrul özköke en güzel cevabı başbuğ dün vermiş. hata yaptık demiş. dindar insanlara açık şekilde yanlış yaptıklarını ifade etmiş. o itiraftan sonra özkökün yazdıklarının hiçbir geçerliliği yok, biraz demagoji yapmış. başörtüsü nedeniyle mağdur olan, okuldan atılan öğrencileri, namaz kılıyor diye ordudan atılan subaylarıda yazsın o zaman samimi diyelim. bu insanların suçu neydide hayatlarını kararttınız. onları bu hale getirenlerin mağduriyetini görüp asıl mağdurlara kulak tıkamak ancak onlara yakışır

ufuk kardeş dün çok hırslanmışsın belli, kendin yazamayınca özkökten medet ummuşsun ama özkök asıl mağduru yazmamış.

özkök'ü paşa yapan kim. akp değil mi? geçmiş zamanda yapılan yanlışları örnek göstererek şimdi güçsüzleri gözgöre göre ezmek mi sizin demokrasi anlayışınız? sizin vicdanınız bu kadar mı? başbuğ hata ettik demişte, savunduğunuz başbakanında hata yapabileceğini niye görmezden geliyorsunuz? merak etme ben de yazardım da size bazı şeyleri anlatmak çok zor. başbakan gibi sadece sandık diyorsunuz. sanıyorsunuz ki sandıkta çok oy alan her istediğini yapar. buna da derler demokrasi.

Neyse gencler benden size bi nasihat. Cemaate cok fazla giydirmeyin yakinda kolkola gezeceksiniz. Cok fazla basbug taraftarligi da yapmayin yarin yine sovebilirsiniz. Huseyin celik cemaat devlete sizmis diyolar buna kargalar guler diyodu. Basbakan devlet bahceliye hocaefendiyi sucluyo bu hainliktir hocaefendinin bulundugu makam buna musait degil diyodu. Ergenekonun savcisiydi. Bulent arincin basbuga giydirdigi zamanlari da unutmayin. Velhasil acele etmeyin. Az bekleyin derim.

Eski adalet bakanı Mehmet Moğultayın kadrolaşın, adamlarımızı yerleştirin kayıtlarını hatırlıyoruz, KK ile Nahit Duru'nun reklam arasında bildiğin her türlü puştluğu yap konuşmalarını da ...

2001 krizinde kaldırılan milyarlarca doların üstüne kimseler gidemedi, bankalar peşkeş çekildi cebimizden çalındı vs hikayeyi dümeni biliyorsunuz, CB ile BB tartıştı diye krizler yaşadık ...

Refahyol nasıl düşürüldü artık bilmeyen kalmamıştır, fadime şahinler müslüm gündüzler irtica söylemleri tank yürütmeler vs o gün bunlara inananlar için bugün çok saçma geliyor yaşananlar ...

Mesele tutukluluk üstüne madem, mesela salih mirzabeyoğlu 98 den beri tutuklu, f tipinde yatıyor... Ne yapmış bu adam, İlker paşadan daha az mı daha çok mu suçlu... Yakup Köse 96 yılında 14 yaşında iken tutuklanıyor örgüt üyeliğinden.. ve daha çok isim.. Neler neler.. Bunlara yapılan zulme neden ses yok?

Zulmü gören gözler kendi tarafını değil her tarafı görsün dilerim ...

Bu ülkede adalet dünde yoktu, bugünde yok ...

Altta kaldım diye üzülme üste çıktım diye sevinme demişler, adalet olmazsa, hukuk olmazsa, milli ve manevi duygu olmazsa, Allah korkusu olmazsa boruyu alan kendi tarafına öttürür..

Lütfen geçmişi bu günle kıyaslamayalım. geçmişte yolsuzluk, adalet, rant, ihaleye fesat, rüşvet var diye akp başa geldi ve geçmişte yapılan hatları geçmişteki siyasetçiler sandıkta boyunun ölçüsünü aldı. peki şimdi akp ne olacak geçmişin 10 katı kadar yapılmış, rüşvet, torpil, rant, ve yolsuzluk yapıldı. şimdi halk akp yi görmezden gelirse o zaman halk da akp ye torpil yapmış olmayacak mı?

Elestireceksek mensubu oldugumuz siyasi görüse göre degil vicdanimiza göre elestirelim. Basbug hatasini kabul ediyosa. Orduyu siyasete cekmeye calistiysa neden tahliye edildi diye sorgulayin. Bana basbakan ilker pasanin tutukluluguna karsi cikmisti gibi cumlelerle gelmeyin. Ergenekon davasinda bu insanlari asmak isteyecek kadar gözünüz dönmüstü unutmayin. Veya basbakan bir günah kecisi buldu biz de ona giydirelim demeyin. Cemaat sütten cikmis ak kasik degil fakat simdi aglayan basbakan zamaninda bunlara laf ettirmiyodu da deyin. Bu sekilde gercekleri konusan insana firildak demem dobra adam derim.

ufukaslan82' Alıntı:
ilker paşa'nın tahliye haberleri konuşulurken biraz dönüp forumu eşeledim arkadaşlar. zamanında paşanın suçlu olduğunu düşünen, yazan, medyadaki belgelere bakarak adama hüküm giydiren arkadaşlar bugün konu gündeme tekrar geldiğinde nerede duruyorlar acaba?

serkanaytekin' Alıntı:
bilisim_TR' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:
lav silahına boru diyen kimdi?

:eek: yuh kim dedi hocam? bizim borucu salih usta değildir heralde?

başbuğ demişti hocam, hemde milletin gözünün içine baka baka.

sregy' Alıntı:
hasari' Alıntı:
sregy' Alıntı:
patlamayı tertipleyen chpyi şama iki kere götüren kişi olduğunu açıkladı başbakan. kimse şaşırmamış buraya yazmadığına göre
Başbakan söylemişse doğrudur!

elimizde belgeler var diyor. yalansa niye chpden kimse çıkıp da yayınla belgeleri o zaman demiyor?

hoş siz belgelere kağıt parçası, lav silahına boru parçası dersiniz :D

başbakana yalancı diyorsun peki kim söylemişse doğrudur? söylede bilelim :?:

share_' Alıntı:
beklenen gelişme. kağıt parçası dediği darbe belgeleri gerçek çıktı, hemde kendi birimlerinin incelemesinde. lav silahları neden gömüldü diye herkes düşünürken, aslında bizlerin yanlış bildiğini onların lav silahı değil boru olduğunu söylemişti.

seçimle gelen iktidarı nasıl deviririz diye emek harcayacaklarına bu emeği pkk için harcamış olsalardı çok farklı olurdu.

ne oldu BORUMUYMUŞ :?:

gereken cevapları veriyorlar ama sana emredilenden başka şeye inanma şansın olmadığı için anlamanı beklemiyorum. izmirin hali ortada belediye namına hizmet görmediği halde yine gider takım tutar gibi seçersiniz. sizin kendi düşünceniz yoktur. sonra başkasının verdiği oyu eleştirirsiniz. atarsınız çamurları kendiniz bile inanırsınız.

tahliye kararı çıkması lav silahını boru parçası mı yapmıştır. yapılan zulümler geri mi alınmıştır? kararan hayatlar geri mi gelmiştir?siz kirli geçmişinizden hiç utanmadan sıkılmadan zerresini size yapmayan insanlara, yapıyor muamelesini yapmaya utanmıyor musunuz? biz sözümüzün arkasında olduğumuz gibi yanlışımız varsa düzeltmesini biliriz. sizin gibi yalan yanlış haberlerden medet umup çamur atmayı marifet sanmayız.

hiç kusura bakmayın bu ülkeyi artık ne manşetler ne holding patronları ne başka birşey yönetmiyor bu ülkeyi artık gerçek sahibi halk yönetiyor....

Bu ülkeyi gercek sahibi olan halk yönetiyor diyen arkadas su anda adam niye agliyor? Bu ülkeyi paralel bi yapi yönetmis onu da kandirmislar. Bizzat basbakanin kendi cümleleridir. Bu ülkeyi onlarla yönettik de diyemecegine göre. Onun icin cümleni bi daha düsün öyle yaz.

başbakan pkk ve cemaatle kol kola verim ülkeyi yönetye çalşıyordu. iş adamları hakimler savcılar, basın bunların hepsi aslında kontrol altındaydı. her kes hendi rantını yiyor tabanın bundan haberi olmuyordu. bbp, saadet,mhp ve chp yide dizayn etmişlerdi. herşey süt liman başbakanda bu arda kendi kasasını iyice doldurmuştu ama 17 aralığa kadar. pkk ve cemaat dışındaki herkese düşmanlık gösteren akp şimdilerde yalnızları oynuyor ve kendisine taraftar topluyor ve bütün pislikleri cemaatin üstüne yıkmaya çalışıyor ilker paşanın çıkmasına buna bağlı yoksa kimse ilker paşayı çıkaramazdı. peki şimdi ne olacak olacağı şu akp nin son kullanma tarihi bitti her şey tersine dönecek bir zamanlar karun gibi yaşayanların sonlar hiçte iyi olmayacak bir zamanlar başbakanın kölesi olan basın, iş adamları, millet vekilleri, kamu görevlilerin sonu iyi görünmüyor 5 yıl sonra kimse ben akp ye oy verdim demeyecek

sregy' Alıntı:
gereken cevapları veriyorlar ama sana emredilenden başka şeye inanma şansın olmadığı için anlamanı beklemiyorum. izmirin hali ortada belediye namına hizmet görmediği halde yine gider takım tutar gibi seçersiniz. sizin kendi düşünceniz yoktur. sonra başkasının verdiği oyu eleştirirsiniz. atarsınız çamurları kendiniz bile inanırsınız.

arkadaşım beni chp ile ilişkilendirmişsin. dünde birisi cemaat bağlantılı olduğumu ima etmişti. ben sizler gibi bir partiyi taraftarlık düzeyinde savunmuyorum. ben izmir de değilim. izmir'de olsam ve verilen hizmetleri beğenmesem kesinlikle yerel seçimlerde o adaya oy vermem. zaten yapılacak olan yerel seçimler. ama herkes nedense bunu genel seçim havasına çeviriyor. başbakan çıkıp diyor ki ortaya atılan kasetler montaj, dublaj vs.. Cevabı millet sandıkta verecek. sandıktan %50 çıkarsa örneğin kasetler montaj mı olacak? Paralar ayakkabı kutusunda değilmiş mi olacak?

ayrıca izmir'in halinden bahsettiğine göre Türkiye'de iktidarın her zaman kendi belediyelerine daha fazla kaynak aktardığını bilmiyorsun sanırım. hatta akp bunu o kadar abarttı ki bak şu aşağıdaki başkan adayının utanmadan söylediklerine:

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25880630.asp

sregy' Alıntı:
ufukaslan82' Alıntı:
ilker paşa'nın tahliye haberleri konuşulurken biraz dönüp forumu eşeledim arkadaşlar. zamanında paşanın suçlu olduğunu düşünen, yazan, medyadaki belgelere bakarak adama hüküm giydiren arkadaşlar bugün konu gündeme tekrar geldiğinde nerede duruyorlar acaba?

...... ............... ................

sregy' Alıntı:
hasari' Alıntı:
sregy' Alıntı:
patlamayı tertipleyen chpyi şama iki kere götüren kişi olduğunu açıkladı başbakan. kimse şaşırmamış buraya yazmadığına göre
Başbakan söylemişse doğrudur!
elimizde belgeler var diyor. yalansa niye chpden kimse çıkıp da yayınla belgeleri o zaman demiyor?
hoş siz belgelere kağıt parçası, lav silahına boru parçası dersiniz :D
başbakana yalancı diyorsun peki kim söylemişse doğrudur? söylede bilelim :?:
share_' Alıntı:
beklenen gelişme. kağıt parçası dediği darbe belgeleri gerçek çıktı, hemde kendi birimlerinin incelemesinde. lav silahları neden gömüldü diye herkes düşünürken, aslında bizlerin yanlış bildiğini onların lav silahı değil boru olduğunu söylemişti.

seçimle gelen iktidarı nasıl deviririz diye emek harcayacaklarına bu emeği pkk için harcamış olsalardı çok farklı olurdu.
ne oldu BORUMUYMUŞ :?:

1) gereken cevapları veriyorlar ama sana emredilenden başka şeye inanma şansın olmadığı için anlamanı beklemiyorum.... 2)izmirin hali ortada belediye namına hizmet görmediği halde yine gider takım tutar gibi seçersiniz. sizin kendi düşünceniz yoktur. sonra başkasının verdiği oyu eleştirirsiniz. atarsınız çamurları kendiniz bile inanırsınız.

3) tahliye kararı çıkması lav silahını boru parçası mı yapmıştır. yapılan zulümler geri mi alınmıştır? kararan hayatlar geri mi gelmiştir?siz kirli geçmişinizden hiç utanmadan sıkılmadan zerresini size yapmayan insanlara, yapıyor muamelesini yapmaya utanmıyor musunuz? biz sözümüzün arkasında olduğumuz gibi yanlışımız varsa düzeltmesini biliriz. sizin gibi yalan yanlış haberlerden medet umup çamur atmayı marifet sanmayız.

hiç kusura bakmayın bu ülkeyi artık ne manşetler ne holding patronları ne başka birşey yönetmiyor bu ülkeyi artık gerçek sahibi halk yönetiyor....

Montaj yaptım, araya 1,2,3 rakamlarını ekledim :)

1)Efendilerinizin söylediği/emrettiği AKPye alçakça darbe girişiminde bulunan, sağa sola lav silahları, el bombaları, silah ve mermileri saklayan ve de tüm bunların yerlerini açık seçik ve ulu orta yerlere bırakacak kadar pervasız olan bu darbecilerin müebbet hapisle yargılanması gerekiyordu ve efendiniz de bu davaların savcısıydı. Efendiniz böyle söylerken siz sevimli kullarının da başka bir şeye inanma şansları yoktu, biz bunu anlıyorduk!

2) Her ne kadar kavrayamazsanız da gerçekleri gözünüze gözünüze sokan herkesi önce vatan haini, ardından dinsiz imansız ve nihayetinde de CHPli ilan edersiniz.
Tamam, yapılan güzel işleri alkışlayalım ama yapılan onca kötü uygulamayı (polislik sınavı ve kpss skandalları, şaibeli ihaleler ve hatta benzin fiyatları) da alkışlamak neyin taraftarlığı oldu bunu da anladık! Efendileriniz bir cümle kurar, ertesi gün forumlarda TV lerde aynı cümleleri koro halinde kullanırsınız da aslında tamamen size ait olan bu düşünceleri efendiniz ileri görüşlülüğü sayesinde önceden görüp söyleyivermiştir değil mi?

Öyle çamurlar atarsınız ki ... bunu share_ rumuzlu sözünün eri olan arkadaş aşağıda güzelce ifade etmiş.
share_' Alıntı:

Evet, belgelere kağıt parçası, lav silahlarına da boru diyormuşuz. Demek ki doğru diyormuşuz ki bu sözde darbecilerin hepsi tek tek tahliye ediliyor/edilecek, hakları olan özgürlüklerine kavuşuyor ve de kavuşacaklar.
Hergün kaynak gösterdiğiniz o muhteşem gazetelerin yazarlarından biri daha bir kaç haftaya kadar darbecilerin başı/ 1 numarası olan BAŞBUĞ'u tahliye edilmeden saatler önce hapishanede ziyaret eder ve BAŞBUĞ "cemaat/paralel devlet beni ve arkadaşlarımı buraya hapsetti der(!)" bunu da 3. maddedeki aynı gazeteler Paşanın tahliyesini havalara zıplayarak manşetten verirler.

Biz Kabataş olayında adli tıp raporlarını bir yerlerimize koyduk (böyle ahlaksızca birşey yazdığım için özür dilerim, efendinizin sözünü sansürsüz yazmak istedim) da, siz bu boruları pardon lav silahlarını nerelerinize koyacağınızı efendinize sordunuz mu?

Ha yeri gelmişken; Kabataş yalanını, miting meydanlarında ve havuz problemleriyle alınmış medya organlarında bangır bangır tekrar eden, halkı kışkırtan, ellerinde görüntülerin olduğunu söyleyen fakat sizin de yukarda belirttiğiniz gibi "çıkarın gösterin o görüntüleri o zaman" dendiğinde, arkasından seslenen öğretmeni takmayan okuldan kaçan öğrenci gibi aldırış etmeyen efendileriniz gibi, kadının beyanı esastır, ortaya çıkan mobese görüntüleri de montajdır ya da eksiktir dersiniz. Hem kendi aklınıza hem de AKPye oy vermiş milyonlarca insanın aklına hakaret etmeye devam edersiniz.

3) Sondan başlayalım. Bunu burda bir arkadaş paylaşmış, utanmazsınız ben de paylaşayım: Manşetle yönetme, algı yaratmada muhteşem örnek!
BiJ1k0PIAAAfRPO.jpg:large

Yanlışınız varsa nasıl düzeltiyorsunuz?
Mesela, zaten suçsuz olan onlarca kişiyi her türlü hakaret ve iftiraya maruz bırakarak aylarca yıllarca hapis yatırıp hapisten çıkartarak mı?

Mesela, sözleşmeli öğretmen diye birşey icat edip, daha fazla çalışsaydın da kadrolu atansaydın diye azarlayıp ardından da seçim zamanı hepsine kadro müjdesi vererek mi?

Mesela, neredeyse bütün sınavlarda kopya, soru çalma, soruları sızdırma gibi skandallar varken "hayır yok öyle birşey" deyip, taa yıllar sonra cemaat dokundurunca "evet, bu kopyalar ve kopyacılar tek tek bulunup işlerine son verilecek" diyerek mi?

Mesela, Gezi olaylarına katılan herkese vatan haini deyip ardından da "evet, ilk günleri anlayamadık. Çadırları yakan ZABITA adi şerefsizdir" diyerek mi?

Mesela, Deniz BAYKAL ve MHP den bir kaç kişinin kaseti çıktığında ve bunlar özel hayat denildiğinde "Ne özeli, bunlar özel değil, geneeeel geneeel" diye mitinglerde bağıran efendinizin, şimdi kendi kasetleri çıkınca "montaj, bunlar kendi çocuklarımla olan konuşmalarımı bile dinleyecek kadar alçaklar, bu özel hayata apaçık alçakça bir müdahaledir" demesiyle mi? Ve hatta "asıl biz bu yasalarla CHP ve MHP yi koruyoruz" gibi rahmet-yardımseverlik ve iyi niyet dolu cümleler kurarak mı?

Evet, biz hatalarımızdan utanıyoruz, öyle terbiye ve ahlaka sahibiz çünkü. Ama sizlerin öyle olmadığını da çok iyi biliyoruz. Son 12 yılda kaç defa söylem değiştirdiğinizi hesaplamak için, inanın artık dört işlem bilmek bile yetmiyor.

Efendileriniz her iddiaya ispatlamazsanız şerefsizsiniz der, ispatlanır ama biz yapmadık yapan şerefsizdir der yaptıkları da ıspatlanınca hoş bir bahane buluverirler. Eee, baştaki zılgıt çekerse tabi sizler de başlarsınız halaya. Efendilerinizin şeref anlayışı bu kadardır.

Ama sizin suçunuz öyle çok da fazla değil, neden mi? Çünkü adamların hayal ve fantazi dünyaları çok geniş. Biri "üstü çıplak 70 erkek (afedersiniz) şeylerini kafa sürtüp, üzerime idrar yapıp, bebeğimi tekmelediler" der, bir diğeri "ulan milletin a.....a koyacağız" der. O kadar profesyoneldir ki bu adamlar, SİZ BİRİNCİSİNİN SÖYLEDİKLERİNE İNANIRSINIZ !

Onca yıllık günahkar bir kulum, "17 Aralık kaset darbe operasyonlarıyla insanların günah işleme özgürlüklerine müdahale ediyorsunuz" diyen AKP İstanbul Milletvekili gibi felsefeye sahip olamadım, ola ola yandaş sendikaların sattığı her ay maaşı eriyen bir memur oldum.

Efendinizin canlı yayındaki sözleriyle: Konuyu açan; alçak, küfürbaz, edepsiz, ahlaksız easytr, en komik savunma yorumlarını yazan cehcah, öldürülen gencecik insanların ve kör edilen gözlerin katillerinin (o zamanın kahramanları şimdiki zamanın paralelci polislerinin) armasını profil resmi yapan sregy ve serkanaytekin1 ve de yine profil resmindeki akan dereye HES barajı kurulan share_ ... ve, ve, ve diğerleri... yetmez mi artık ha? yetmez ama evet demeyin ne olur, onun ömrü de 2 yıl oluyor!!! Size fırıldak demiyorum ama bir fırıldak bir topaç bile ivmesi tükenince yetti gari der ve durur, gerisine siz karar verin!

Uzattım biliyorum ama bu son bölüm de sevimli easytr ye gelsin.
En son küfürbaz easytr nin küfür dolu mesajından sonra bu tarz küfürbazların müdahil olduğu konulara yorum yazmamayı düşünmüştüm, kendimi çaresiz hissetmiştim. Çünkü, 16 yaşındaki bir çocuk sokaklarda gezen bir köpeğe toplamayı çıkarmayı anlatıyor/öğretiyor, ben ve bu forumdaki bu zatı adam yerine koyup da cevap yazan diğerleri, bu zata bir şeyleri anlatıp öğretemiyorduk. Daha sonra da AKPnin trollerinden biridir herhalde diyerek kendimi teselli ettim.
Eyyy easytr! Yine o tertemiz AKP zihniyetinle ve çok eşli ve de muta nikahı ile gününü gün eden AKP milletvekilleri(!) şehvetiyle edepli küfürlerini yine edebilirsin, inan hiç tınmam, çünkü bilirim ki sen de efendin kadar dürüst ve efendisin!

Düzenleme sebebi: share_ sondan ikinci paragrafa eklendi.

Firildak akplilerin kafasi karisik bu ara. Iclerinde cemaate sempatiyle yaklasanlar da vardi. E basbakan da hergun giydiriyo. Hadi cik isin icinden. E ilker basbugu linc ettik. Simdi basbakan yavsamaya basladi. Hey allahim simdi o kadar lafi yutup askere yavsayacagiz iyi mi. Zor isiniz zor. Daha cok yavsAKlik yaparsiniz siz.

mrtspmaz, yazdıklarının hepsini okudum.inan 2 satırda yazılacak şeyi paragrafa dökmüşsün, çok konuşup boş konuşmuşsun. bu konu içinde diğer herkesin sorduğu soruyu sormuşsun oysaki herkese cevap verildi o beğenmediğin hakaret ettiğin kişiler tarafından. şahsım adına o hakaretleri aynen sana iade ediyorum. kendince demagojinin kralını yapmışsın. polis arması kullanan kişi sözde sana göre masum çocukları öldüren polisin arması :p bu kadar demagoji sözü olmayacak kişiler tarafından uygulanır. esaytr forumdan bildiğim lafı gediğine koyma konusunda çok mahir ama iddia ettiğin gibi ahlaksız, küfür eden edepsiz değil. o halde bu sözler sana ait oluyor.ben daha küfür ettiini görmedim madem iddian var şikayet et küfürlerini forum yönetimine. lütfen lafın varsa söyle ama iddia, cerbeze demagojiyle kimseyi etkileyemez kandıramazsın.

başbuğdan medet uman yok. yaptığı yanlışları kendi itiraf etmiş, bizde bu itirafını konuşmuşuz, yanlışını itiraf etme erdemdir. ama burada 3-4 kişiye laf sokayım diye hakaret edip boş satırlar yazan sen erdemin e sin gösteremezsin kendinde.

share_' Alıntı:
mrtspmaz, yazdıklarının hepsini okudum.inan 2 satırda yazılacak şeyi paragrafa dökmüşsün, çok konuşup boş konuşmuşsun. bu konu içinde diğer herkesin sorduğu soruyu sormuşsun oysaki herkese cevap verildi o beğenmediğin hakaret ettiğin kişiler tarafından. şahsım adına o hakaretleri aynen sana iade ediyorum. kendince demagojinin kralını yapmışsın. polis arması kullanan kişi sözde sana göre masum çocukları öldüren polisin arması :p bu kadar demagoji sözü olmayacak kişiler tarafından uygulanır. esaytr forumdan bildiğim lafı gediğine koyma konusunda çok mahir ama iddia ettiğin gibi ahlaksız, küfür eden edepsiz değil. o halde bu sözler sana ait oluyor.ben daha küfür ettiini görmedim madem iddian var şikayet et küfürlerini forum yönetimine. lütfen lafın varsa söyle ama iddia, cerbeze demagojiyle kimseyi etkileyemez kandıramazsın.

başbuğdan medet uman yok. yaptığı yanlışları kendi itiraf etmiş, bizde bu itirafını konuşmuşuz, yanlışını itiraf etme erdemdir. ama burada 3-4 kişiye laf sokayım diye hakaret edip boş satırlar yazan sen erdemin e sin gösteremezsin kendinde.
Basbug neyi itiraf etmis? Adama kumpas kuruldu diyen basbakandi. Kumpas kurularak iceri tikilan biri neyi hangi sucu itiraf edecek. Adamin konustuklarindan sadece isine geleni cimbizla cekip al geneline bakma. Aslinda basbugun tahliyesi sizi fena morartti. De iste cemaati suclu gostermek icin sucu ustunuzden atmak icin malesef bu gerekliydi. Simdi cemaatle birlikte iceri tiktik diyemezsiniz tabii. Ama biz biliyoruz dönen dolaplari. Herseyi cemaate yukleyip siyrilma diye bisey yok. Cemaat de hukumette hesabini verecek bu kirli islerinin.

neyi itiraf ettiğini soruyor hala? aç linki oku, anlamadıysan verilmiş cevapları oku. hala anlamadıysan anlamak istemiyorsundur, sana yapabileceğim bişey yok. zaten onca yazılana rağmen hala soru sorman son seçeneğe uygun olmandan.

başbuğun kendisine sor, yada beyanlarını getir buraya neden içeri girdiğini merak ediyorsan. farazi konuşma. en iyi yaptığınız iş farazi konuşmak. adam linki getirmiş, başbuğun söyledikleri ortada. sende kanıtın varsa getir okuyalım, boş boş komplo teorileriyle yorum yazma. onları heryerde okuyoruz zaten.

komplo teorileriyle yorum yazıp, söylenenleri anlamak istemeyenlere son cevabımdır. bana soracakları her soru konu içerisinde kendilerine benzer kişiler tarafından sorulmuş ve yanıt verilmiştir.

share_' Alıntı:
neyi itiraf ettiğini soruyor hala? aç linki oku, anlamadıysan verilmiş cevapları oku. hala anlamadıysan anlamak istemiyorsundur, sana yapabileceğim bişey yok. zaten onca yazılana rağmen hala soru sorman son seçeneğe uygun olmandan.

başbuğun kendisine sor, yada beyanlarını getir buraya neden içeri girdiğini merak ediyorsan. farazi konuşma. en iyi yaptığınız iş farazi konuşmak. adam linki getirmiş, başbuğun söyledikleri ortada. sende kanıtın varsa getir okuyalım, boş boş komplo teorileriyle yorum yazma. onları heryerde okuyoruz zaten.

komplo teorileriyle yorum yazıp, söylenenleri anlamak istemeyenlere son cevabımdır. bana soracakları her soru konu içerisinde kendilerine benzer kişiler tarafından sorulmuş ve yanıt verilmiştir.
Basbugun sucu yok itiraf edecegi de hicbir sey yok. Linklere baktim hicbir sey bulamadim itirafa yonelik. Adam gayer dik bi sekilde yillarimizi caldilar dedi. Daha neyden iceri girdigini merak ediyosan diyo. Adam sanki suclu bulunmus hapis cezasi verilmis onu yatmis cikmis gibi konusma. Adam ne diye cikti ne suc isledigini bi turlu aciklayamadilar da ondan cikti. Neyi itiraf edecek.

Basbug askerler cenaze namazina katilmazdi, ordu evlerine sakallilar alinmazdi falan demiste onun adi itiraf olmus. Suc mu bunlar? Hani burada hukumeti yikmaya yonelik bi girisim itirafi. Nerde ben goremiyorum.

Orduevine giremiyoz, asker namaz kilmiyo. Sanane birader. Benim ordueviyle isim yok. Subayin esi misin subayin annesi misin? En cok da bu cigirtkanligi ordueviyle hic isi olmayan tipler yapiyo. Kurum kendi icinde cozer bunu. Bunu bu kadar memleket meselesi haline getirmeye ne gerek var. Asker namaza durmuyomus durur durmaz seni ne ilgilendirir. Basortusunu siyasi baglama sen de girmek istiyosa oraya o kadar madem.

share_' Alıntı:

evet easytr çok saygıdeğerdir. hiç hakaret etmez, kimseyi aşağılamaz melek o melek!
easytr' Alıntı:
muhsin yazıcıoğluyu ak parti öldürttü diyen,beyni ishal olmuş birisini muhatap almıyorum
easytr' Alıntı:
hocam sen torpillemi öğretmen oldun. sorgulama, anlama yetin hiç yok

bozdağlı yazdıkların küfür mü? ahlaksızlık mı? kendisine yapılan hakaretleri medeni bir şekilde cevaplamış. bize koyun diyenlere bu verdiğimiz cevaplar az bile. easytr epey bir kişiye laf çakmış ki normal sözleri bile küfür diye lanse ediliyor. ayrıca beyni ishal olmuş dediği mesaja baktım forumdan 10 kez atılan birisine hitaben yazmış. son derece haklı. halbuki ona söylenen sözler size söylense yazacağınız küfürlerle forumdan atılırsınız. ayıp ediyorsunuz ayıp. biraz erdemli olun. önce ona yazılanları okuyun sonra verdiği cevapları irdeleyin. kim ahlaksız kim edepsiz arkadaşlar karar versin.

koyun lafına en çok sinir olanlardan birisi benim. forumda bunu gördüğümde tepkimi vermişimdir. ama siz de easytr nin bu hakaret ve aşağılamasına "medeni cevap" diyorsanız size söyleyecek sözüm yok. tarafsız bakamıyorsunuz.

Geri