Bahçe hortumu ve bilinçaltı

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
muallimievvel' Alıntı:
duyu80' Alıntı:
Bundan sonra buraya yazı yazanın HORTUM gözüne girsin.

http://www.bilgisayarbilisim.net/post1202864.html#p1202864
Sayın başlık sahibi şikayetçi olduğunuz başlıkta yazdığın yukarıdaki mesajı nasıl açıklayacaksınız, biliçaltınızdaki hangi niyetle bu mesajı yazdınız?

Bundan sonra daha da cevap gelmez heralde :)) Savaşta düşmana yapılmaz hocam, çok pis çarpmışsın :))

bilinçaltımdaki hortumsu yapı.

Ekli dosyalar

• beyin_kapasitesi_th.jpg
    beyin_kapasitesi_th.jpg
    17 KB · Görüntüleme: 436
ilk mesajı anladık da hocam "panpa" ile başlayan ikinci mesajda "yaw oltaya geldiniz - şaka yaptıııım" falan diyeydin bari..
şimdi en safiyane tabiriyle (temiz bir bilinçaltı ile) reytingli konu hortumun yönü sana döndü..!

olayın reyting yapma sebebini analiz edeceksen sana ben sayayım
1 burası bilişim forumu hortum ne alaka
2 sanal ortamın kullanım sebeinin %90 ı eğlencedir. biz insanız Eğlenceden "bilinç altı" çıkarma ..
3 BİM
4 ...
...

30 sulanacak yeşil bir bahçeli ev sahibi olma hayali...

hocam 50 ye kadar içinde minicik sexual bişey geçmeyen ve senin bahsettiğinden çok daha mantıklı sebep sayabilirim.

Konu hortum olunca nasıl da organize oldunuz şaştım doğrusu...Ben hiç bir konuya karşı değilim her konu açılabilir konuşulabilir yada eğlenilebilir.Ama gerçekten iyi eğitilmiş insanların oldugu kaliteli bir toplulukta hortum konusu aşırı zorlama esprilerle bu kadar uzatılamaz.Doktorlar avukatlar vs ..niye bu kadar para aliiiiii demesini biliyorsunuz ama espri kalitesine gelince sanayideki kaportacı çıraklarının seviyesinden ayrılmak istemiyorsunuz.Uzayda su molekülü bulmuş gibi sevinen benim diğer topiclerdeki mesajlarımı buraya getiren kezbanlar hiçbir mesajımda çelişki yok neden yoruyorsunuz kendinizi..

Başka topiclerdeki mesajlarınıza gerek yok sizin buradaki mesajlarınızda karakterinizi belli ediyor. Eleştirdiğiniz şeyleri siz yapıyorsunuz farkında değilsiniz.

Hortum konusuna mesaj yazanın hortum gözüne girsin demişim.
Sonra ne yapmışım bu adamlardaki hortum sevdasını anlamaya çalışmışım ve bir konu açmışım.
Bütün bunlar apaçık ortada durduğu halde senin bilinçaltında da hortum var heralde diyerek otistik bir çocuğun sempatisiyle cevap veren arkadaşlar kabul ediyorum.
Tamam benim bilinçaltımda hortum var...Bilinçaltı denilen şeyin farkından olmadan saklanan bilgilerin kayıt ortamıdır desekte bunu bir türlü anlamadığınız için sarımsak yiyip geğirmek iki satır kitap okumaktan daha zevkli olduğu için evet sizi kırmıyorum benim bilinçaltımda hortum var...Diğer hortum topiğinden devam edin lütfen...

hastasıyız dede' Alıntı:
duyu80' Alıntı:
Diğer hortum topiğinden devam edin lütfen...
işte bu olmadı burası daha eğlenceli :mrgreen:

bizi topiğinden kovman hiç hoş olmamış! sen gözüne hortum girsin derken kimse sana cevap bile vermedi sessiz sedasız bizi izlemeye devam ettin. bu konudaki derin felsefik yaklaşımınıda orada dile getirebilirdin. ama sen yeni bir konu açarak bizi davet ettin haksızmıyım diye sordun! bizde haksızsın senin bilinç altın bizim kini yansıtmıyor dedik. birazda burada eğlendik! neden kızıyorsun... :(

"Bak beyim, sana iki çift lafım var. Koskoca adamsın. Paran var, pulun var, herseyin var. Yakışır mı sana hortumumuzla oynamak? Yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu, karda kışta forumdan dışarı atmak? Ama nasıl yakışmasın! Ben boşuna konuşuyorum. Hortumu tanımayan adama, hortumu öğretmeye çalışıyorum. Hıh, sen, büyük öğretmen, milyarder, bilinçaltı sahibi duyu80 Bey! Sen mi büyüksün? Hayır, ben büyüğüm! Ben, polwert usta! Sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! Gözümde pul kadar bile değerin yok. Ama şunu iyi bil, ne hortumuma ne de forumuma hiçbir şey yapamayacaksın. Yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. Çünkü biz birbirimizr parayla pulla değil, hortumla bağlıyız. Bizler birbirimizi seviyoruz. Biz bir aileyiz. Biz güzel bir aileyiz. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? Dokunma artık aileme! Dokunma arkadaşlarıma! Dokunma hortumuma! Eğer onların kılına zarar gelirse, ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, polwert usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! Anlıyor musun, vururum ve dönüp arkama bakmam bile!"

polwert' Alıntı:
"Bak beyim, sana iki çift lafım var. Koskoca adamsın. Paran var, pulun var, herseyin var. Yakışır mı sana hortumumuzla oynamak? Yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu, karda kışta forumdan dışarı atmak? Ama nasıl yakışmasın! Ben boşuna konuşuyorum. Hortumu tanımayan adama, hortumu öğretmeye çalışıyorum. Hıh, sen, büyük öğretmen, milyarder, bilinçaltı sahibi duyu80 Bey! Sen mi büyüksün? Hayır, ben büyüğüm! Ben, polwert usta! Sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! Gözümde pul kadar bile değerin yok. Ama şunu iyi bil, ne hortumuma ne de forumuma hiçbir şey yapamayacaksın. Yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. Çünkü biz birbirimizr parayla pulla değil, hortumla bağlıyız. Bizler birbirimizi seviyoruz. Biz bir aileyiz. Biz güzel bir aileyiz. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? Dokunma artık aileme! Dokunma arkadaşlarıma! Dokunma hortumuma! Eğer onların kılına zarar gelirse, ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, polwert usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! Anlıyor musun, vururum ve dönüp arkama bakmam bile!"
:puhaha: :puhaha:

solomonte' Alıntı:
Bu arada 'panpa' neyyy lannn! :shock:
Vatandaşın biri "kanka" kelimesini "qanqa" şeklinde yazan emocularla dalga geçmek için panpa olarak yazmış birileri de ciddiye alıp kullanmış, artık bilinçaltlarında ne varsa.
(ekşi sözlükten özet geçtim)

polwert' Alıntı:
erginbakla' Alıntı:
buradaki yorumların %kaçı öğretmenlere ait merak ediyorum :-1:

%100' ü ... :+1:
.
solomonte' Alıntı:
Ben öğretmen değilim zaten, nalburum. :sleep:

.
file.php

.
polwert' Alıntı:
.

hayalevicomwallpapers12.jpg

.

evet işte flash haber: norm fazlası olan ve sesini duyuramayan bt öğretmenleri sonunda konuyu HORTUMA BAĞLADILAR... hortum oturup hortum kalkıyorlar.. hortumun bi ucunu musluğa bağladıkları anda bütün bt öğretmenleri rahatlayacak çünkü öbür ucunda bütün bt öğretmenleri bağlı ......... dökün hepsini denizeeeeeeeee.......... :D :roll: :? :eek:

duyu80' Alıntı:
Arkadaşlar sizlerinde dikkatini çektiği üzere hortumla ilgili topic bir türlü zirveden inmiyor . Dag gibi sorunları olan bi branşın bırakın norm fazlası olmasını derslerin kaldrılmasını düşüncem o dur ki meslekten atılmak bile bu topiğin ateşini düşüremeyecek. Hal böyle olunca şöyle düsünmeye başladım. Bizim gibi gelişmemiş her şeyin yasak her şeyin günah oldugu bol tabulu dogu ve arap toplumlarında bastrılmış duygular bi yerden patlama ihtiyacı hissettiriyor. Cinsel bir objeye olan merak ve istek açıkça dile getirelemediği için hortum gibi ona benzerliğiyle bilinen bir eşyanın adı anıldığı zaman ilgi ve alakada bir patlama yaşanmasına sebep oluyor.Aynı ilgiyi bahce makası görmezdi mesela.Haksız mıyım.
haklısınız :+1:

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri