Bakmadan geçmeyin... (isteyenler için bannerı paylaştım)

Kodla Büyü
Re: Bakmadan geçmeyin... (Çayeli Halk Eğitimi Merkezi)

Başarılı hocam eline sağlık :+1:

Hocam sitenizi çok beğendim.Sade ve şık olmuş.Banner göz dolduruyor.Ayrıca kullanışlı, kısacası herşey yerli yerinde.Elinize sağlık.Hangi programla yaptınız acaba?

zturfan' Alıntı:
Hocam sitenizi çok beğendim.Sade ve şık olmuş.Banner göz dolduruyor.Ayrıca kullanışlı, kısacası herşey yerli yerinde.Elinize sağlık.Hangi programla yaptınız acaba?

hocam değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim. Ben web editör olarak Frontpage kullanıyorum.

güzel olmuş elinize sağlık

:++:

Hiçbi linke tıklamadım. Tasarımdan da fazla anlamam ama görüntü itibariyle MÜKEMMEL olmuş. son zamanlarda gördüğüm en güzel kurum sitelerinden biri.

Harika olmuş bence. Ellerinize sağlık...

Tasarım olarak güzel olmuş tebrik ederim yalnız alttaki (projelerimiz kurslarımız ..) ve sağdaki (etkinlik takvimi,kulüplerimiz) bölümlerini sola ve üste (menü altı) yerleştirirseniz daha işlevsel olacağını düşünüyorum sayfa açıldığında direk görünebilecek bir alana koyabilirsiniz.Araştırmalara göre insanların sayfa açıldığında ilk baktıkları bölüm sol taraf.İyi çalışmalar.

hocam elinize sağlık çok güzel olmuş...bannerı çok beğendim, sanırım flashta hazırladınız, bir örneğini istesem ayıp etmiş olur muyum acaba? :roll:

elinize sağlık hocam güzel bir site

Bir de tablosuz tasarımla tasarlanmış olsaydı tadından yenmez olacakmış.
Sağdaki Duyurular Bölümüyle alttaki menü yer değiştirirse daha iyi olur sanırım ya da duyurular bölümünde sadece duyuru başlıklarına yer vererek, bu bölümü kısaltırsanız, alttaki menünün sayfayı kaydırmadan da görünmesini sağlamış olursunuz. Bu haliyle menü kısmı siteye ilk girişte göze çarpmıyor.
Emeğinize sağlık, tasarım olarak hoş olmuş.

yakuphan' Alıntı:
Bir de tablosuz tasarımla tasarlanmış olsaydı tadından yenmez olacakmış.
Sağdaki Duyurular Bölümüyle alttaki menü yer değiştirirse daha iyi olur sanırım ya da duyurular bölümünde sadece duyuru başlıklarına yer vererek, bu bölümü kısaltırsanız, alttaki menünün sayfayı kaydırmadan da görünmesini sağlamış olursunuz. Bu haliyle menü kısmı siteye ilk girişte göze çarpmıyor.
Emeğinize sağlık, tasarım olarak hoş olmuş.

Değerlendirmen için teşekkür ederim. Tablolu tasarımın ne zararı var onu anlamadım. Duyurular bölümü için ise, halk eğitimde önemli olun duyurular bölümünün göze batması olduğu için onun üstte olmasının daha iyi olacağını düşündüm. Alttaki menüler çok ön planda olmasa da olur.

web master ekrem Saya yaptığınız siteleri inceledim gerçekten cok harikalar elinize sağlık böyle siteler yapmayı cok isterdim

hocam elinize sağlıkk çok kullanışlı göz yormuyor minik minik dolu değil, büyük puntolarla büyük simgeler çok hoş olmuş

Çok güzel olmuş hocam. Hani şablonu paylaşsan hayır demeyiz. :oops:

hocam banneri paylaşabilir misiniz rica etsek? bizimde sitelerimizi süslese

sade ve hoş olmuş...

evett yibonunkide çok hoşş bütünüyle uyumlu bir site

Çok güzel olmuş hem tasarım hem de içerik olarak, ama sanki anasayfadaki web yönetici girişi olmasa daha iyi olurmuş.

Hocam babamın ayrılış haberini de koysaydınız keşke.. yeni müd. yrd. resmini koymuşsunuz. zira siteyi yaptığınızda sizi çok övmüştü bana, en azından haberini görmek isterdim... Site çok güzel olmuş bu arada elinize sağlık ;)

susudes' Alıntı:
Hocam babamın ayrılış haberini de koysaydınız keşke.. yeni müd. yrd. resmini koymuşsunuz. zira siteyi yaptığınızda sizi çok övmüştü bana, en azından haberini görmek isterdim... Site çok güzel olmuş bu arada elinize sağlık ;)

hocam site yayına gireli 2 gün oldu. eski sitedeki haberleri aktardım sadece. yeni haber girilmedi. yeni haberler eklendiğinde babanızın ayrılış haberinde eklicez merak etmeyin.

elf.krc' Alıntı:
hocam banneri paylaşabilir misiniz rica etsek? bizimde sitelerimizi süslese

Sitenin tamamını paylaşamam ama bi bannerısizden esirgeyecek değilim..

Ekli dosyalar

• banner.rar
    2.6 MB · Görüntüleme: 705

Hocam sitenin dosyalarını paylaşmayı düşünmez misiniz?

44hakan' Alıntı:
Hocam sitenin dosyalarını paylaşmayı düşünmez misiniz?

hocam siteyi ücret karşılığında yaptığım için paylaşmam uygun olmaz..

Geri