Bakmadan geçmeyin... (isteyenler için bannerı paylaştım)

Kodla Büyü
:+1: 2 sayfada banner linki mevcut güzel çalışmalar tebrik ediyorum hocam bizde özgün tasarım konusunda iyi olsak iyi birşey çıkacak da o düşünce kısmında sıkıntı var :)

hocam daha önce harika olduğunu söyleyen olmuş muydu? Müthiş iş çıkarmışsınız. Tebrik ve teşekkür(banner için) ederim.

Hocam fazla inceleme fırsatı bulamadım . Fakat şöyle bir baktığım da gerçekten göz kamaştırıcı .
Nasıl yaptığınız hakkında bizleri bilgilendirirseniz çok sevinirim .elinize sağlık ....

Tebrik Ederim Hocam Emeğinize Sağlık. Şık, sade, işlevsel. Gerçekten çok beğendim.

Leroy hocam siteleriniz için nasıl olmuş demenize gerek yok bence daha önceki 4-5 sitenizi de görsellik ve kodlama açısından oylamıştık hatırlıyorsanız. Ben o zaman da söylemiştim en az oy alanı paylaşsanız bile yeter diye. Ama kısacası kendinize ait bir grafik görgünüzün olduğu çalışmalarınızda belli zaten, size başarılar diliyorum...

mükemmel olmuş tam yapmak istediğim site tarzlarını yapmışsınız hocam sınıf öğretmeniyim bende anladığım kadar uğraşıyorum ama sizinkiler çok başarılı

Hocam bi kaç sitenizi incelemiştim, gerçekten çok hoş tasarımlarınız, kesinlikle başarılısınız!

Ama değinmek istediğim bir konu, burası halk eğitim merkezi kardeşim, bir ton bilişimle ilgili kurs açılır burda, neden norm açılıp bilişim teknolojileri öğretmeni atanmıyor anlamıyorum, elinde bu kadar bilişim öğretmeni var kullanmıyosun, hala kurumlar parayla site yaptırıyor, hala servislere para döküyorlar, yazık..

Geri