Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

BBNET Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Kitaplarımız Çıktı!

Konu, 'Bilgisayar Kitaplığı-Eğitim Setleri' kısmında SıfırBir Yayınevi tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. cgg*seco

cgg*seco Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam kendi kar marjları dolayısıyla bayi fiyatları bayiden bayiye değişiklik gösterebilir. Ancak ortalama 30 TL olacak diye biliyoruz. Toplu alımlarda indirim yapabilirler belki. Bayiyle bu konuda öğrenciden önce siz görüşün isterseniz.

Son düzenleme: 14 Eylül 2020 17:42
    omd ve hakanyandım bunu beğendi.
  2. hakanyandım

hakanyandım Üye

Ne mutlu bize hocam... Aylardır üzerinde çalışıyorduk beğenmenize sevindim:) Alana bir katkı sağlarsak ne mutlu bize...

omd bunu beğendi.
  3. smy_a

smy_a Üye

Örnek kitaplar geldi. Teşekkürler. Emeginize sağlık.

hasemrah, omd ve hakanyandım bunu beğendi.
  4. mesafeli

mesafeli Seçkin Üye Seçkin Üye

Bende örnek kitapları temin ettim ve keyifle incelemeye başladım :) Geleceğe dair umudumu arttırdınız arkadaşlar elinize emeğinize sağlık

hasemrah, omd ve hakanyandım bunu beğendi.
  5. Kayra_Bilal

Kayra_Bilal Seçkin Üye Seçkin Üye

ccg*seco hocam bugün gelen mesajla ilgili bayiye gittim.Hocam maalesef örnek kitaplar geldi ama kalmadı dedi. Çok az sayıda geldi dedi ve bitti dedi.Acaba isme göre gelmiyor mu bu örnek kitaplar?
    Siteden tekrar talepte bulundum ama bilmiyorum.

omd bunu beğendi.
  6. alimali54

alimali54 Üye

Hala örnek kitabı nereden isteyeceğiz anlamadım :(

omd bunu beğendi.
  7. cgg*seco

@Kayra_Bilal hocam 3. sayfada yayınevi belirledikleri örnek kitap sayısına ulaştıklarını belirtmiş. Maalesef benim bulunduğum ilde de sizin yaşadığınız problem yaşandı. Yetkili bayi örnek kitap talebinde bulunan öğretmen arkadaşlara her sınıf düzeyini değil de 1 sınıf düzeyinden örnek kitap vermek durumunda kaldı. Yayınevi, pandemiden ötürü farklı problemler yaşadı ve süreçte gecikmeler meydana geldi. Yayınevi, normalde örnek kitap isteyen ve bir ortaokulda çalıştığını belgelendiren her öğretmen arkadaşa örnek kitap gönderecekti. Bulunduğum ildeki bayi tekrar talepte bulunacağını belirtmişti. Belki sizin bulunduğunuz ilde de tekrar örnek kitap gelebilir. Bu konuya @SıfırBir Yayınevi açıklık getirirse daha net bir cevap alabiliriz.
    @alimali54 hocam örnek kitapları https://www.sifirbiryayinlari.com/form/rnekkitaptalep-g2.html adresinden isteyebiliyoruz. Ancak üstte de belirttiğim gibi örnek kitap dağıtımı için yayınevi belirlediği sınıra ulaştığını belirtmiş. Bulunduğunuz ildeki bayilere örnek kitapların ulaşmış olması lazım. https://www.sifirbiryayinlari.com/content/6-Bayilerimiz adresten bayi isim ve telefon bilgilerini öğrenip bayiyle iletişim kurarak örnek kitap durumunu öğrenebilirsiniz hocam.

omd, hakanyandım ve alimali54 bunu beğendi.
  8. cgg*seco

9. metafor

metafor Site Admin Yetkili Kişi

@SıfırBir Yayınevi hocamıza örnek kitap gönderim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

omd bunu beğendi.
  10. bilisim

bilisim Seçkin Üye Seçkin Üye

Ben de bugün en yakın bayiyi aradım. Ama net bişey söylemediler. Getireceğiz ya da gelin alın da demedi. Biz okullara şu an kitap tanıtımındayız. Uygun olursa okulunuza geliriz dedi. Artık nasip olursa bize de kitapları incelemek düşer. Olmadı kendime örnek satın alacam. Merak da ediyorum çünkü

omd ve hasemrah bunu beğendi.
  11. metafor

metafor Site Admin Yetkili Kişi

Eğer kitap siparişini vermiş iseniz bayilere isminiz verildi hocam. Kendi insiyatifleri ile başkalarına vermiş olabilirler. @SıfırBir Yayınevi

12. ÇetinÖğretmen

ÇetinÖğretmen Süper Üye Süper Üye

Burada paylaşılan bayi listesinden bulunduğum şehirdeki kırtasiyeyi aradım. "Geldi kitaplar hocam" dedi. İlçede görev yaptığım için il merkezinde ikamet eden bir arkadaşımdan rica ettim aldı. Cuma günü de bana getirecek. Büyük bir sabırla bekliyorum :)

omd, hasemrah ve hakanyandım bunu beğendi.
  13. hasemrah

hasemrah Seçkin Üye Seçkin Üye

Kesinlikle öyle. Biz çok emek verdik. Karşılık bulmasını umut ediyoruz. Teşekkür ederiz.
    Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.
    Değerli yorumunuz için teşekkürler.
    Hocam n11 de şuan ücretsiz kargo ile 30TL.
    Kitap hakkındaki düşünceleriniz için de teşekkür ederiz.
    Böyle düşünmeniz bizi de umutlandırdı. Teşekkürler.
    Hocam bayilerin linki ilk mesajda paylaşıldı. Blgenizdeki bayiye uğrayarak elden teslim alabiliyorsunuz.

omd ve alimali54 bunu beğendi.
  14. slene1137

slene1137 Site Gezgini

Hocam kitapların akıllı tahta uygulaması çıkacak mı acaba?

15. volkantb

volkantb Seçkin Üye Seçkin Üye

emeğinize sağlık teşekkürler

16. hasemrah

Bu konu hakkında hiç düşünmedik. Fakat önerilerinizi, fikirlerinizi iletirseniz değerlendirelim.

omd bunu beğendi.
  17. missilver

missilver Seçkin Üye Seçkin Üye

ben de örnek kitap istedim mesaj geldi bulunduğunuz ilde ki bayiiden alabilirsiniz diye. Ben İZmit merkezdeyim bayii gebzede. telefon numarası da çalışmıyor ulaşamıyorum bir türlü.

hasemrah ve omd bunu beğendi.
  18. ylmz

ylmz Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

İlçe de ikamet ettiğim için merkeze ulaşmış mesajı geldi ama gidemedim henüz ama sipariş verip satın aldım onlar ulaştı elime gercekten emeklerine sağlık arkadaşların bölüm adına çok önemli bir çalısma çok güzel kaynaklara sahip olmuş olduk saglikli günlerde okullarımızda kullanırız inşallah emeği geçen herkese tekrar çok teşekkür ederim

19. slene1137

slene1137 Site Gezgini

Geçen yıl yetsis in ve eker testin bilişim teknolojileri akıllı tahta uygulamalarını derste kullanıyorduk. Hem çok verim aldık. Hemde Google kitaplarına nazaran daha çok öğrencilere hitap ediyordu. İsterseniz adı geçen akıllı tahta uygulamalarını bir inceleyin hocam.

hasemrah ve omd bunu beğendi.
  20. hasemrah

Böyle sorunlar yaşayan arkadaşlar olduğunu öğrendik, evet. Bayiden elden almanız gerekiyor sanırım. Bu noktada yayınevi süreci bu şekilde yürütüyor. Biz öncesinde herkesin örnek kitaplara kolaylıkla ulaşması noktasında uyarılarımızı yapmıştık.
    Değerli yorumunuz bizi mutlu etti. Emeklerimizin karşılık bulması sevindiriyor. Teşekkürler.
    Teşekkür ederim sayın hocam. İnceleyeceğim. Fakat fikir ve önerilere de açığız.

omd bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal