BBNET BTY AKILLI KİTAP UYGULAMALARI YAYINDA! BBNETKAMPANYA DEVAM EDİYOR!

Kodla Büyü
Çok pahalı maalesef kitaplarınız.
sayın hocam kitaplarımız 180 sayfa civarında ve 1 hamur son derece kaliteli baskı teknolojisi kullanılarak üretildi..
bu sayfa sayısındaki diğer branş kitapları ile karşılaştırılsanız fiyatımızın diğer kitaplara göre %30 daha uygun olduğunu görebilirsiniz..
Alana iyi hizmet sunabilmek için fiyat politikasını çok önemsiyoruz..

Gönül ister ki bu süreçte tüm hocalarımıza örnek kitap gönderilsin ancak emin olun şartlar fazlasıyla zorlandı ve elimizden gelen bu oldu.

altını özellikle çizmek isterim ki bu projede kar amacı güdülmedi...

tüm üyelerimize canı gönülden teşekkür ederim.

Kitapları aldım. Teşekkür ederim
Yalnız Atatürk resmi kullanmamanızın nedenini öğrenebilir miyiz?

7. Sınıf kitabında infografik hazırlama bölümünde de yanlışlık yapılmış. Atatürk 1912 yılında "Libya"da değil, Tarablusgarp'ta savaştı!

Son düzenleme:

7. Sınıf kitabında infografik hazırlama bölümünde de yanlışlık yapılmış. Atatürk 1912 yılında "Libya"da değil, Tarablusgarp'ta savaştı!
Hocam kitapta gördüğünüz eksiklik ve hataları belirttiğiniz için teşekkür ederiz.
Atatürk fotoğrafına gelince, kitap başlarında Atatürk fotoğrafı genellikle Gençliğe Hitabenin olduğu bölümde kullanılır ki 4 farklı kaynaktan dersimize ait yardımcı kaynaklara baktığımda sadece 1 tanesi Gençliğe Hitabeye yer vermiş o yayında Atatürk fotoğrafına yer vermemiş. Ancak yinede bu konuda haklısınız eminimki @SıfırBir Yayınevi bir sonraki basımda bu durumu düzeltecektir. Diğer taraftan 6. sınıf 14. sayfada dersimize uygun olarak artırılmış gerçeklik yoluyla Mustafa Kemal Atatürk ile fotoğraf çekinebileceğimiz bir etkinliğe yer verdik. Son olarak 7. sınıf infografik bölümüyle ilgili yaptığınız uyarıyla ilgili olarak 1911-1912 yılında Atatürk Trablusgarp savaşına katılmıştır doğru ancak Trablusgarp bildiğim kadarıyla Libya'da bulunuyor fakat savaşın ismi Trablusgarp geçtiği için haklısınız. Eksiklikleri el birliğiyle düzelteceğiz. 2. basımda düzeltmek üzere bu hataları not aldığımızdan emin olabilirsiniz.

Fiyat bence makul, okulda diğer dersler için alınan yardımcı kaynaklar en az 33 tl den başlıyor üstüne kendileri gidip kırtasiyeden veya internetten alıyorlar. .
N11 den sipariş ettim. Kargo dahil 30 tl...

Önemli tespitleriniz ve yorumlarınız için teşekkürler, Atatürk'ün resminin ve Atatürk ile ilgili bilgilerin ikinci baskıda en doğru şekilde kitaplarımızda yer alması için şimdiden notlarımızı aldık. @SıfırBir Yayınevi

Sayın öğretmenim öncelikle kitabımızı incelediğiniz için teşekkür ederiz..

Büyük önder Atatürk ülkemizin kurucusu ve ülkemizin ilelebet kalacak lideridir.
Yayınevimiz ve firmamız olarak asla Atatürk'e saygısızlık yada bir art niyet asla düşünülemez.
Ancak bu kitap bir yardımcı kaynak hazırlık kitabı, ders kitabı değil ve hazırlık kitaplarında herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır
hazırlık kitaplarının %85 inde bu tip uygulamalar yapılmamaktadır.
Yayınevi olarak bizi uyardığınız için teşekkür ederiz..

Bu pandemi sürecinde örnek kitap zor olacağı için ben de n11 den sipariş verdim.
Tekrar emeğinize sağlık arkadaşlar.
Öğretmenim ince düşünceniz için çok teşekkür ederiz gönül isterki tüm öğretmenlerimize örnek kitaplarımızı ücretsiz bir şekilde ulaştıralım
ancak ülkemiz çok büyük bir coğrafya ve pandemi süreci yüzünden ekonomik olarak ta gerçekten çok büyük bütçeler isteyen bir durum

Yeni projeler yapabilmek ve alanın daha yaygın ve bilinir olabilmesi için Var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz
sizin gibi öğretmenlerimizin desteği ile sizlere güzel eserler çıkarmak bizim yayınevi olarak aldığımız bir sorumluluk

• Beğen
Tepkiler: omd
İyi akşamlar, bu kadar emek verilerek hazırlanmış kitaplara örnek kitap olarak değil satın alarak ulaştım. Kitap sipariş ettiğim günün ertesi elime ulaştı. Çok beğendim, içerik dolu dolu, ilk derslerimi kitap aracılığı ile yaptım bile. Emeği geçen gönül veren herkesten Allah razı olsun.
Harikasınız. Çok mutlu oldum kendi adıma. Allah sizden de razı olsun.
Merhaba, başarılı çalışmanızdan dolayı tebrik ediyorum. Daha önce de alanımızda ilgili kitaplar çıkmıştı ama ben şahsen beğenmemiştim. Bu kitap gerçekten birkaç gömlek üstün olmuş. Kitapta gördüğüm gördüğüm hatalatı inceledikçe buraya yazmak istiyorum uygun olur mu?
Mesela 5. Sınıf sayfa 14 teki karekod çalışmıyor
Güzel yorumlarınız, düşünceleriniz bizi onore etti. Tabii ki eksik ve hataları da iletebilirsiniz. İlgili sayfa için @cgg*seco hocamız notunu alacaktır.
kitabı satın aldığımızda pdf sini de alabilir miyiz yada kullanacağımız bi platformdan verilebilir mi çünkü canlı derslerde kullanmak ve sunum hazırlamak için çok önemli pdf bence
PDF olarak yayımlanmayacak bildiğim kadarıyla.
Kitaplar bugün geldi.. Hemen inceledim. Gerçekten güzel olmuş..
Kitapları içimizden birilerinin, zümrelerimizin yazması zaten ayrı bir güzellik.. Dersimiz ve branşımızın geleceği açısından çok sevindim.. Yazar arkadaşlarımın ellerine sağlık..
Bu kitabın oluşumunda öncelik eden BBNet yönetimine de ayrıca teşekkür ederim.
Çok teşekkür ederiz. Her türlü yorum bizim için önemli.
Kitaplar dün elime geçti, buraya yazmadan önce detaylı inceleme yapmak istedim ve şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki ne desem az kalacak güzellikte. Çok emek verildiği ve özenle hazırlandığı o kadar belli ki. Başta alana katkı sağlamak için ciddi emek veren kıymetli yazar hocalarımız olmak üzere böyle bir dönemde kitabın basımını üstlenen @SıfırBir Yayınevi 'ne çok teşekkür ederim. Kitapları öğrencilerime mutlaka önereceğim.
Bu değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Böyle güzel dönütler güzel bir iş ortaya koyduğumuzun bir nişanesi olarak görünüyor belli ki.
Kitaplardan birer tane aldım. 5 ve 6.sıniflarda kullanılan dil ağir olmuş. Çoğunluk kısmı düz yazı olarak yazılmış. Maddeler halinda konunun ana bilgileri verilseymiş daha iyi olurmuş. Meb klavuz kitapları ile konular birebir uyumlu olsa da anlatım tarzı klavuz kitaplaradan biraz uzak geldi bana. 7. Ve 8. Sınif kitapları şimdiye kadar kaynak olmamasından dolayı bulunmaz bir nimet olmuş. Emeği geçenlere tesekkurler.
Teşekkürler sayın hocam. Olumlu/olumsuz her yorum sonraki baskılar için bize rehberlik edecektir.
Örnek kitaplar bana da ulaştı bu konuda BBNET yönetimine teşekkür ederim. Öncelikle alanımızda öğretmen ve öğrencilere yönelik kaynak kitap ihtiyacına çözüm olmak için hazırlanan bu kitapta emeği olan herkese çok teşekkür ederim. Kitapları genel olarak incelediğimde gayet güzel, çok yönlü anlatımlar mevcut. Alandaki öğretmenlerimizin hazırladığı bu kitaplar, ortaokullarda basılı kitap olmadığından öğrenciler için iyi bir kaynak olmuş. Kitapla ilgili önerilerimi ve ayrıntılı incelemeler sonucunda varsa hataları yazar arkadaşlara ileteceğim. Tekrar teşekkürler.
Teşekkür ederiz hocam. Eksik olmayın.
Bbnet olarak hiçbir branşın basaramayacagi bir işi başardı arkadaşlar emeği geçen arkadaşların hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim kitaplar alanımızın bir eksiğini giderdi gerçekten çok güzel emek verilerek hazırlanmış ben örnek için arandım ama onu beklemeden ücretli olarak kendime bir set aldım okullarımız acilsada öğrencilerimizde alsa kullansa keşke bakanlık birçok seçmeli dersin dahi kitabını basıp gonderiyorken böyle bir calismayida öğrencilere gonderebilse
Teşekkür ederiz. Çok da haklısınız. Fakat biz keşke demeden MEB'dan beklentiye de girmeden alanımıza katkı olsun ve öğretmen-öğrenci herkes yararlansın bu eserden diye bu projede yer aldık. Önemli olan sizlerin beğenisidir.
Örnek kitapları Balıkesir'deki yetkili bayiden aldım, inceledim özellikle 7.sınıf kitabı çok hoşuma gitti. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.
Biz teşekkür ederiz. Beğenilmesine sevindik.
Kitapların bir kısmını inceledim gerçekten çok güzel hazırlanmışlar emeği geçen herkesin eline koluna sağlık
Eyvallah sayın hocam.
Bugün kitaplar elime geçti. Gerçekten emek sarf edilmiş. Emeği geçen arkadaşların eline sağlık. Başarılı
Emeklerimizin karşılık bulmasına seviniyoruz.
Çok pahalı maalesef kitaplarınız.
Fiyat politikası tamamen yayınevinin takdirinde. Şöyle de birşey var ki bu sayfa sayısındaki diğer branş kitapları ile karşılaştırırsanız fiyatın diğer kitaplara göre daha uygun olduğunu görebilirsiniz. Ki şuan n11 de indirimli ve ücretsiz kargo kampanyasıyla 30TL den satışta hocam.
Bu pandemi sürecinde örnek kitap zor olacağı için ben de n11 den sipariş verdim.
Tekrar emeğinize sağlık arkadaşlar.
Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Kitaplardan 5, 6, 7, 8 birer tane aldım. Elinize sağlık. PDF hali mevcut mu? Paylaşabilir misiniz?
Ben yayınevinin yerinde olsam pdf halini paylaşmam. basılı kitap çok zor satılır o zaman. pdf kitabı yarı fiyatına her sayfasında ya da belli sayfalarda kişiye özel karekod vb. ile satılabilir. Kişiye özel olmasının sebebi de bunu paylaşan kişinin tespit edilip hukuki olarak takibini yapmak için. Bu arada kitapları ben de teslim aldım, hazırlayan, emeği geçen herkesin ellerine, klavyesine, faresine, bilgisayarına, beynine sağlık.

Piyasada alanımızla ilgili eğitim-öğretim sisteminde çeşit çeşit kitap vardır o zaman alıştığımız kitapla karşılaştırmak için numune istenebilir ama bu konuda büyük bir boşluk varken bunu plana döküp, zaman ayırıp, sonuca ulaşmış ve kitabı basmış arkadaşlara destek olmak adına tereddüt etmeden aldım

Özellikle sonuca ulaşıp kitabı basabilmenin çok değerli olduğuna inanıyorum

Bu derse bizim verdiğimiz önemi diğer hocaların, idarecilerin ve öğrencilerinde vermesi için elimizde bir kitapla derse girmenin doğru olacağına eminim

Umarım emeği geçen arkadaşlarda verdikleri emeğin karşılığını önce manevi sonra maddi olarak alırlar

Verilen bayi listesinden ilgili bayiyi bulup aradım.Fakat pişman olmadım desem yalan olur.Tavır şu; parayla satıyoruz (konuşunca gel bedava diyor pazarcıların abla gel şu fiyat demesi gibi, zaten almıyorsunuz, biz diğer dersler gibi satış yapamıyoruz, alıyorsunuz derste kullanıuorsunuz!, üsten üsten konuşma ve üslüp.Sanki ben onların para kazanmalarına mani oluyorum.Durumu izah etmeme rağmen böyle oldu.Bende kendimi ve mesleğimi 30TL için alçaltmayacağımı söyledim altta kalmadım ama birkez daha nefret ettim bu branştan.Samimiyim.

Verilen bayi listesinden ilgili bayiyi bulup aradım.Fakat pişman olmadım desem yalan olur.Tavır şu; parayla satıyoruz (konuşunca gel bedava diyor pazarcıların abla gel şu fiyat demesi gibi, zaten almıyorsunuz, biz diğer dersler gibi satış yapamıyoruz, alıyorsunuz derste kullanıuorsunuz!, üsten üsten konuşma ve üslüp.Sanki ben onların para kazanmalarına mani oluyorum.Durumu izah etmeme rağmen böyle oldu.Bende kendimi ve mesleğimi 30TL için alçaltmayacağımı söyledim altta kalmadım ama birkez daha nefret ettim bu branştan.Samimiyim.
o kitapları yayınevi ücretsiz göndermiyor mu? Kitapçı/kırtasiye ile indirim anlaşması vs. mi yapıyorlar? Yoksa kitapçı/kırtasiye bedava kitaptan para kazanma derdinde mi? Umarım yayınevi açıklama yapar.

• Beğen
Tepkiler: omd

1. Hocam yayınevinin örnek kitap talep sayfasından örnek kitap talep ettiniz mi?

2. İlgili bayinin tavrı gerçekten üzücü, yayınevi bu konuda sizi yanlız bırakmayacaktır.

@SıfırBir Yayınevi

Son düzenleme:
Kitapların sayfa örneklerini inceledim, çok beğendim. Meslek lisesinde çalışıyor olmama rağmen arkadaşların emeğine destek olmak amacıyla 7. ve 8. sınıf kitapların n11 üzerinden sipariş verdim.
9. sınıf bebelerimiz için kaynak olarak kullanırız, kütüphanemizde bulunsun diye düşündüm.

Son düzenleme:
Geçen bende aynı tavra yakın bir tavırla karşılaştım hocam kaç ogrenciniz var hangi okul vs bir sürü soru sordu köy okulu deyince zaten ses tonundan anlaşılıyor hemen yani yapacak bişey yok hayırlısı eba nin kitaba devam gibi

Bayiniz aracılığıyla;

5. sınıf öğrencilerim için 23 adet,
6. sınıf öğrencilerim için 35 adet,
7. sınıf öğrencilerim için 45 adet

.. kitap siparişinde bulundum. Öğrencilerime gerçekten çok faydalı olacağına inanıyor ve Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri ile Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için yapılmış/yapılacak her türlü kitap çalışmasına elimden geldiğince destek vereceğimi belirtmek istiyorum.

Bu vesileyle emeği geçen herkese bir kez daha sonsuz teşekkürler.

Ben yayınevinin yerinde olsam pdf halini paylaşmam. basılı kitap çok zor satılır o zaman. pdf kitabı yarı fiyatına her sayfasında ya da belli sayfalarda kişiye özel karekod vb. ile satılabilir. Kişiye özel olmasının sebebi de bunu paylaşan kişinin tespit edilip hukuki olarak takibini yapmak için. Bu arada kitapları ben de teslim aldım, hazırlayan, emeği geçen herkesin ellerine, klavyesine, faresine, bilgisayarına, beynine sağlık.
Söylediğiniz yöntem çok mantıklı geldi. Eğer imkan olursa PDF halini de satın almak isterim. Etkileşimli tahtada, EBA Canlı derste, Zoomda kullanmak için birebir. Diğer bi yöntemde öğrencilere kitapları tavsiye edip aldırmak ama her öğrenci de almayınca sorun oluyor. Tekrardan emeği geçen arkadaşlara teşekkürler. İçerikler gerçekten çok güzel hazırlanmış.

Geri