BBNET BTY AKILLI KİTAP UYGULAMALARI YAYINDA! BBNETKAMPANYA DEVAM EDİYOR!

Kodla Büyü
Kitap örnek talebi noktasında bayilerden kaynaklı çokça sıkıntı yaşandı, sizler de bu duruma şahitsiniz. Bari akıllı tahta uygulaması için bayiler ile uğraştırmayın bizleri lütfen. Bu konuda farklı bir yol izlemenizin daha iyi olacağını düşünüyorum. Bunu da kitabı 100 civarı öğrencisine aldıran bir öğretmen olarak söylüyorum.
Kararınızı gözden geçirip farklı bir yol izlemenizi rica ediyoruz.
@SıfırBir Yayınevi

@SıfırBir Yayınevi

• Beğen
Tepkiler: omd
Yani diyelim 10 öğrenciye aldırdık 10 defa uygulama kullanma hakkımız mi olacak

• Beğen
Tepkiler: omd
Kitabı satın aldım, şifre alamıyorum, çok amatörce iş yapılıyor, anlam vermek çok zor.
Bayiden kitabı satın almadım ki ben, bayiden isteyecekmişiz şifreyi, acilen şifrelerin mantıklı bir şekilde sitenizden satın aldığım hesaptaki mail adresime gönderilmesini veya hesabıma yüklenmesini rica ediyorum.

Tüm bilgisayar kitaplarını neredeyse satın aldım, şifre alamıyorum, çok amatörce iş yapılıyor, anlam vermek çok zor.
Bayiden kitabı satın almadım ki ben, bayiden isteyecekmişiz şifreyi, acilen şifrelerin mantıklı bir şekilde sitenizden satın aldığım hesaptaki mail adresime gönderilmesini veya hesabıma yüklenmesini rica ediyorum.

Arkadaşlar, emin olun ki duruma sizin tarafınızdan yaklaşıp biz de yazarlar olarak yayınevine öncesinde tavsiye ve önerilerimizde bulunduk, bulunuyoruz da. Fakat takdir yayınevinin. Bu noktada söz hakkımız yok açıkçası ve @SıfırBir Yayınevi 'nden makul bir çözüm bulmasını biz de istiyoruz. Düşünün ki, yazar olarak ben dahi akıllı tahta uygulamasını henüz inceleyebilmiş değilim.

Bu şekilde işi yokuşa sürüp kitabı satın alanlara şifreler bir an önce kolay yoldan verilmezse aldığım bütün kitapları geri iade edeceğim, Yayınevi sahipleri okuyorlar burayı, nedir yani altın mı bunlar kitabı satın aldım dijital hali alabilmek için resmen yalvartıyorlar.

Saygıdeğer öğretmenlerim maalesef iletişim sürecimiz biraz sorunlu ilerliyor. Yayınevi yetkilisine özelden ulaştık. Şifre talep eden öğretmenlerimize şifrelerinin birkaç gün içinde ulaştırılacağını, sadece bayiden değil internet sitelerinden de talepte bulunabileceğimizi belirttiler. Z-Kitap konusunda sonradan adım atıldığı için maalesef süreç yönetiminde aksaklıklar yaşandığını belirttiler. Pandemi döneminde maddi manevi çok farklı sorunlarla baş etmek için çaba sarf ettiklerini belirttiler. Yayınevi kendiside uygun zamanda açıklama yapacaktır diye düşünüyorum.
Bu arada şunu tekrar belirtmek istiyorum. Kitabın ya da z-kitabın satışından yazarların hiçbir maddi geliri yok. Biz alana ve öğrencilere faydalı bir eser üretmek istedik. Bizim de sizlerden ricamız esere hep birlikte sahip çıkıp eksik yönlerini birlikte düzeltmeye çalışmak olacaktır. Hatalı veya eksik gördüğünüz yerler varsa bize ister buradan ister özelden iletebilirsiniz.

Sayın Öğretmenlerimiz
Akıllım tahta uygularımızı Tüm Öğretmenlerimize ulaşabilsin diye pandemi sürecinde 15-07-2021 tarihine kadar şifresiz erişime açtık
https://www.sifirbiryayinlari.com/content/7-akilli-tahta
dan girip tüm içeriği dijital ortamda kullanabilirsiniz..
Öğretmenlerimizden gelen talep doğrultusunda şifreli uygulamayı kaldırdık
Uygulama 8 aylık kullanımı kapsamaktadır..
ve herhangi bir sınırlama içermemektedir..

Sayın Öğretmenlerimiz
Akıllım tahta uygularımızı Tüm Öğretmenlerimize ulaşabilsin diye pandemi sürecinde 15-07-2021 tarihine kadar şifresiz erişime açtık
Tam yarınki ders için gerekli sayfaların fotoğrafını çekecek iken denk geldi :) Ne diyeyim, hep öğretmenlerimize teşekkür ederken, yayınevi olarak bu jestinize de ayrıca teşekkürler.

Kıymetli hocalarım, bizim de sizlerden bir ricamız var, öğrencilerimizin kampanyaya katılımlarını ve yazarlarımızın emeğinden istifade etmelerini sağlar mısınız?

Bu projede bizi destekleyen ve destekleyecek olan tüm hocalarıma şimdiden teşekkür ederim.

Teşekkürler hocam. Ben de QR code lu içerikleri nasıl hallederiz diye düşünüyordum. Araştırma yapmıştım. Dediğiniz programıda bilgisayara öncesinde kurup denedim. Olmuyor diye kaldırdım. Siz önerince tekrar kurdum. Bu sefer sayfayı komple taratınca qr kodunu okudu.
Arkadaşlar uygulamayı kullanırken akıllı tahtada ya da bilgisayarda karekodlari okutmak isterseniz https://www.codetwo.com/freeware/qr-code-desktop-reader/ programını önerebilirim. Zira kitapta yer alan karekodlari bilgisayarda okutmak problem olacaktır diğer türlü.

Teşekkürler hocam. Ben de QR code lu içerikleri nasıl hallederiz diye düşünüyordum. Araştırma yapmıştım. Dediğiniz programıda bilgisayara öncesinde kurup denedim. Olmuyor diye kaldırdım. Siz önerince tekrar kurdum. Bu sefer sayfayı komple taratınca qr kodunu okudu.
Karekodlu kısmı büyütüp taratınca sorun yaşamadım denediklerimde.

Bu arada
@hakanyandım
@cgg*seco
@hasemrah
@omd
@ofkar hocalarıma çok teşekkür ederim. Öğretmen arkadaşlarımız kitap yazdıklarında ne olursa olsun her zaman kitaplarını almaya çalışırım. Gerçekten çok emek verilmiş, ve sonuç olarak harika bir kitap çıkarmışsınız ortaya. Öğrencilerimize daha düzenli ve yararlı içerik sunabilmemiz için çok faydalı oldu. Tekrardan emeklerinize sağlık.
Sayın Öğretmenlerimiz
Yayınevine de duyarlılığı ve alanımıza katkısı olan bu kitabı paylaştığı için çok teşekkür ederim.

Sayın Öğretmenlerimiz
Çok teşekkür ederiz....

Arkadaşlar sizlerden ufak bir ricamız olacak. İl BT öğretmenleri WhatsApp gruplarında, sosyal medyanızda ve çevrenizde Z-Kitap uygulamalarına ücretsiz erişilebildiğini ve yayınevinin sitesinden BBNETKAMPANYA koduyla kitapları %50 indirimli alabileceğimizi paylaşırsanız çok seviniriz.

Yayınevi bu süreçte reklam bütçesini kitap fiyatından indirim yaparak covid günlerinde eğitime yardıma ayırdı. Z-Kitap uygulamasını da sağolsun önerileri dikkate alarak herkese açık bir şekilde ücretsiz yaptı. Bizlerde yayınevine, bu projenin devamı ve geliştirilmesi için çevremize duyurusunu yaparak yardımcı olabiliriz.

Sayın Öğretmenlerimiz
Çok teşekkür ederiz.

Akıllı tahta uygulamasını indirip windows bilgisayarımda kullanmaya başladım,
okulumda Pardus son faz tahtalar var, maalesef burada kullanamayacağız,
bu genel bir sorun farkındayım,
benim merak ettiğim bu Z Kitap bir kez windows için hazırlandıktan sonra Pardus için hazırlanmaya başlansa sıfırdan mı başlanıyor, yoksa işletim sistemlerine özgü küçük değişikliklerle bu iş halledilebiliyor mu?

Yayın evleri Pardus için Z kitap oluşturma konusunu pek ciddiye almıyorlar gibi geliyor bana,
lakin bu süreçten sonra kurulan tüm tahtalar Pardus olacak.

Bu Z kitapları öğrencilerle paylaşırsak bir sıkıntı olur mu hocam? Sonuçta sitede herkese açık öğrenciler de indirebilir.

Bu Z kitapları öğrencilerle paylaşırsak bir sıkıntı olur mu hocam? Sonuçta sitede herkese açık öğrenciler de indirebilir.
Hocam projenin devamı için öğrencileri kitaba yönlendirmek daha doğru olur. Ayrıca dijital kaynaklar zaten daha öncede vardı. Biz öğrencilerimize kaliteli elle tutulur bir kaynak sunmak istedik. Öğrencilerimiz dijital kaynaklardan dersi takip etmeye çok alışkın değil, çünkü bizim dışımızda tüm dersler kitap defterle işleniyor. Bu sebeple akıllı tahta uygulamalarını öğrenciyle paylaşmak yerine kitabı aldırmanın daha doğru olduğunu düşünüyorum.

Geri