Bebiş sahibi olan bilişimciler buyurun

Kodla Büyü

technic_f

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar
Şöyle konuşmaktan keyif alacağımız bir konu olsun istedim. Bizim yumurcak 6 ayının içinde. Öyle tatli ki.. İsmi Yiğit. Oğluşumuzun arkadaşları var mı bakalım buralarda?? :) :)

Benim oğlum Efe 18 aylık yürüyor ve konuşuyor. Bitanem benim. Çok seviyorum. Darısı olmayanların başına

benimde kızım geliyor inşaallah arkadaşlar, mayıs başında tanışacagız ..sabırsızlıkla bekliyorum..

oy oy ne güzel bebeklerimiz büyümüş baya. bizimkisi minicik kaldı sizinkilerin yanında :) zor dönemleri atlatmışsınız baya ama gerçi her dönemin zorluğu farklıdır mutlaka. agazi hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim kızınızı inşallah. isim ne düşünüyorsunuz. kazasker nehir ismi güzelmiş. biz de kız olsaydı ırmak koyacaktık.. :)

amin hocam inşallah .
isim olarak defne var aklımızda ama nehir de çok hoş hiç aklıma gelmemişti hocam onuda listeye ekledim şimdi.

bizim üç ay dolduğunda yani daha doğmadan doktor büyük ihtimal kız demişti kemik yapısına göre. ben o zaman defne demiştim ama eşim beğenmemişti. ve sonunda ırmak olsun demiştik. sonra eş dost akrabalar bir sürü kız yeleği ördü bir ayda. dört ay dolunca da doktorumuz kesin erkek dedi :) hadi bakalım yelekler sil baştan :)

bade ye selamlar :) benimki uyanıkken benim imkanı yok yazmamın. şu an hem sallıyorum hem yazıyorum. sallamazsam uyanıyor fırlama yaa :)

Benim asumanım var 21 aylık birde oğluşum geliyor yolda 4 aylık. Onlarla hayat çok güzel...

allah kurtarsın yesimk06. sen ilkinden tecrübe edinmişsindir artık bu daha kolay büyür sanırım

bence kardeşlerin arası çok açılmamalı, beraber paylaşmayı öğrenerek büyümeli. birbirine arkadaş olmalı. Ebeveynle çocuğun da yaş arası açılmamalı anne baba da arkadaş gibi olmalı çocuğuyla

Benim oğlum da 14 aylık.Yürüyor ve 8-10 kelimeyi de söyleyebiliyor.Özellikle baba ve dedeyi çok güzel söylüyor.Ama hala anne demiyor.Sabırsızlıkla bekliyorum anne demesini:)

önce baba diyorlar tabi demesi daha kolay :) oy ben hayal edemiyorum tatlışımın anne demesini yerim ben onu..

benimkisi 10 aylıkken anne demeye başladı babayı daha geç söyledi. Şimdi annelik/babalık çok güzel inşallah büyüdüklerin de de hayırlı evlat olurlar. Bİzi üzmezler.

amin inşallah.. şimdi en güzel zamanları. yanından ayrılmamak için işe gitmek bile istemiyorum ben ama mecbur işte yeni başladım.

Bizimde çiçeği burnunda bebeğimiz henüz 34 günlük.. ismi "Eslem".. gaz sorunumuz dışında iyiyiz çok şükür:)

Benim de 8 aylık Hüseyin Kayra isminde bir oğlum var paso baba baba diyor..Beni Annesinden daha çok seviyor galiba.. :) Eh artık kız bakmaya ilk burdan başlayalım ...Bilişimci kaynanalar kayınbabalar süper olur valla :)

Benim de 9 aylık bi oğlum var. Adı Görkem. Biz biraz tembeliz galiba,benimki emeklemek yerine hedefine yuvarlanarak ulaşmayı tercih ediyor:) Emekleyeceğine dair bi umut kalmadı bende,kalkıp yürümesini bekliyorum artık:)Gerçekten insanın bütün stresini alıyor bu minik canavarlar. Tüm zorluğu ve yorgunluğuna rağmen okuldan gelince yüzüme bakıp gülümsemesi bile unutturuyor herşeyi.

Erkek bebeklerde gaz sorunu çok daha fazla oluyor.Biz de çok çektik ama zinco diye bir damla kullandık ve bayaa işe yaradı:)Tamamen geçmesi ise 7-8 aydan sonra oluyor ancak ne yazık ki:(

zinco damla bende kullanıyorum günde bir iki defa dört damla. çok gaz olduğunda bir de metsil veriyorum zincoyla beraber. doktor verebilirsin dedi aklınızda olsun arkadaşlar.

cakkoyun' Alıntı:
benim de oğlum olacak 2 hafta içerisinde. Adı Sarp. 8)
allah kavuştursun bebişinize inşallah. heyecan doruktadır şimdi sizde.
jazemin' Alıntı:
Benim de 9 aylık bi oğlum var. Adı Görkem. Biz biraz tembeliz galiba,benimki emeklemek yerine hedefine yuvarlanarak ulaşmayı tercih ediyor:) Emekleyeceğine dair bi umut kalmadı bende,kalkıp yürümesini bekliyorum artık:)Gerçekten insanın bütün stresini alıyor bu minik canavarlar. Tüm zorluğu ve yorgunluğuna rağmen okuldan gelince yüzüme bakıp gülümsemesi bile unutturuyor herşeyi.
evet ya kesinlikle haklısın. onun bir gülüşü herşeyi unutturuyor insana..
CHEVALIER' Alıntı:
Benim de 8 aylık Hüseyin Kayra isminde bir oğlum var paso baba baba diyor..Beni Annesinden daha çok seviyor galiba.. :) Eh artık kız bakmaya ilk burdan başlayalım ...Bilişimci kaynanalar kayınbabalar süper olur valla :)
anlaşılan rakiplerimiz var :) hüseyin kayradan önce biz mi talip olsak güzel kızlarımıza :)

Benim cadı da 11 aylık :D
14 ünde yaşına basacak.

Allah hepsine hayırlı bi ömür nasip etsin...

ne iç açıcı ve okuması ne güzel bir konu :)

açan arkadaşa teşekkürler ; darısı da başımıza inşallah :)

ayyy ne güzel başlık bu böyle evet resimde de görüldüğü gibi dünya tatlısı bir oğlum var

ama bu aralar diş çıkarma sancılarında dolayı tatlı olduğu pek söylenemez seni seviyorum oğlummmmmmmmmmmmmm

bizde gaz sorunu için bir doktor babanın tavsiyesi üzerine debridat isimli şuruptan veriyordum çok şükür hiç sorun yaşamadık çok şükür tavsiye ederim :+1:

Geri