Benzin fiyatı 5 lirayı geçti

Kodla Büyü
Dolar da tarihin en yüksek noktasında. 2.33 falan.

dolar euro borcu olanlar nanayı yedi birazda benim var idi :( bu ekonomi bu sene perişan olur böyle giderse demedi demeyin marttan sonra zamlar daha da fazla olacaktır tahminimce..

zencefil58' Alıntı:
dolar euro borcu olanlar nanayı yedi birazda benim var idi :( bu ekonomi bu sene perişan olur böyle giderse demedi demeyin marttan sonra zamlar daha da fazla olacaktır tahminimce..
yazın Almanya ve birkaç ülkeye 2 kişi gitmeyi planlıyoruz. battık resmen.

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
zencefil58' Alıntı:

sizin yine borcunuz yokmuş olanlar ne yapsın kapıdan dışarı çıkamazlar :)

Abi satılacak birşey kalmadı vergiye yüklendiler yüklendiler peki bu nereye kadar bu halk yakında patlar demedi demeyin. LPG geçen aldım LT si 3.05 kuruş benzin fiyatına baktım 5.10 kuruş maşallah dedim ama şaşırdığımı söyleyemem. Doğal gaz zammına sözde direniyorlar ama bugün yarın 15-20 lik bir zam patlatırlar. :sleep:

zencefil58' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
zencefil58' Alıntı:

sizin yine borcunuz yokmuş olanlar ne yapsın kapıdan dışarı çıkamazlar :)
borç yok ama yazın ciddi bir harcama yapacağım. elde pek para da yok.

dolar düşünce de yükselincede bizim benzin yine yükseliyor aceba kurufasülyeye mi endeskli

internet sitelerindeki haberlerin altına yazılan yorumları okuyorum da
"inadına X parti" vs gibi yorumları görünce sinir oluyorum.
bu millet neyin kafasında bunlar hangi ülkede yaşıyor, valla anlam veremiyorum.

çok kötü bir kriz geliyor bu sefer teğet geçmez ben söyleyim

Son 1 ayda yaklaşık % 30 felan fakirlestik
Ama iyi oldu bu kazık herkesi ilgilendirir yandasi bile muhalif yapar :)

volkankey' Alıntı:
hocam at gözlükleriyle bakıp zammı haklı bulanlar var halkımız anca maç kavgası yapar böyle durumlarda ise haline şükreder.aziz nesin zamanında teşhisi koymuştu zaten.o yüzden gelecekten umutlu değilim

volkankey' Alıntı:

Allah kimseyi bu derece kendi ülkesinde kriz çıktığına sevinecek kadar kör etmesin de varsın yandaş olsun insanlar

ctrl+alt+delete' Alıntı:
volkankey' Alıntı:
hocam at gözlükleriyle bakıp zammı haklı bulanlar var halkımız anca maç kavgası yapar böyle durumlarda ise haline şükreder.aziz nesin zamanında teşhisi koymuştu zaten.o yüzden gelecekten umutlu değilim

Hocam bu milleti küçümsedikçe millet tokat atmaya devam edecektir.

bu gurur sizlerin..bırakın sağa sola çamuru...üretmeyen toplumlar yok olurlar...

Re: Ynt: Benzin fiyatı 5 lirayı geçti

paradiso' Alıntı:
volkankey' Alıntı:

Allah kimseyi bu derece kendi ülkesinde kriz çıktığına sevinecek kadar kör etmesin de varsın yandaş olsun insanlar

Krize rağmen aynı teraneyi destekleyecek kadar biatci olmasin da varsin muhalif olsun insanlar

kriz gelir mi gelmez mi bunu kestirmek güç ama gelirse bunun oh çekilecek, sevinilecek bir yanı yok.. çünkü tarihteki hiçbir kriz güçlü olanı etkilememiştir.. krizlerin yükünü çeken hep halk olmuştur.. sermaye sahipleri ancak kârından kaybeder, servetinden hiçbir şey kaybetmez.. siyaset de kaybetmez.. maske değiştirir, yarın yine halkın karşısına geçer..

desteklediğimiz kişilerin ürettiği politikaların sonuçlarını göremediğimiz sürece burada birbirimizi yer dururuz.. yıllardır imf imf diye şikayet ederiz ama bir taraftan da menderes'i büyük halk adamı diye anarız.. ama bilmeyiz ki imf'den ilk borcu alan, ilk stand-by anlaşmasını imzalayan, yani bizi imf denen bu belaya bulaştıran kişi menderes'tir.. veya 24 ocak kararları ile vatandaşı iyiden iyiye fakirliğe sürükleyen, uluslararası sermayeyi memlekete sokan özal'ın ne büyük milliyetçi olduğunu anlatırız.. ve hatta özal'dan "demokrasi kahramanı" olarak bahseden bir kesim var.. ama bu kesimler kendisinin 12 eylül öncesinde askerle kurduğu işbirliğini, bu şekilde darbenin "sivil kurmaylarından" olduğunu ve darbe sonrasında kenan evren'e yazdığı teşekkür mektubunu saklarlar..

velhasıl desteklediğimiz adamları iyi tanımalı, ürettikleri politikaların sonuçlarını görmeliyiz.. halkın çıkarları her şeyin önünde gelir..

bbneet02' Alıntı:
bu zamların sebebi kim acabba? 2 ay evvelline kadar bir sorun yoktu.

benzine yıllardır düzenli olarak zam yapılıyor. sen nerde yaşıyorsun. akp den önce ecevit benzinin litresini 1 dolara endekslemişti. şimidi benzin 2 doları geçti. benzine ve tekel ürünlerine yapılan zam öğretmen maaşına yapılsaydı şimdi öğretmen 5 bin tl maaş alacaktı

Geri