beyin mr ı çektirdim moralim çok kötü

Kodla Büyü
advena' Alıntı:
Arkadaşlar mr çektirdim ve dünden beri ağlamaktan gözümde yaş kalmadı. perşembe sonuçlar belli olacak. Ne olur dua edin, pozitif enerjilerinize ve desteğinize çok ihtiyacım var

bence hiçbir şey çıkmadı umarım öyledir

hocam biraz evham panik yaptı sonuç iyi çıkınca bir daha da buraya yazmadı

benim senaryom bu inş böyledir hocamın içi de rahattır

bazen de aklıma gelmiyor değil, ilgi çekmek isteyenler böyle konular açabiliyor.İnşallah ciddi bişey yoktur arkadaşta. Eğer dalga geçmek gibi bi saçmalaık için yaptıysa hiç hoş degil.

Arkadaşlar herkese selamlar sevgiler;
Ciddi sıkıntılar yaşadığımı düşünüyordum ve bir kaç senedir sürekli doktora gitmeyi erteledim. Ama içten içe de özellikle internetten araştırdıkça bir şeylerden şüpheleniyordum. Şüphe insanın içini kemiriyor gerçekten de. Benim ellerim ayaklarım titriyordu, konuşmada bozukluk vardı, yürürken dengemi kaybediyordum. Sabahları yorgun uyanıyor ve sürekli kas ağrıları çekiyordum. Vücudum uyuşuyor, belli bölgelerde hissizlik oluyordu. En sonunda dayanamadım ve doktora gitmeye karar verdim. Şikayetlerimi doktora anlatınca beyin mr ı istedi. ben o kadar bunalmış bir vaziyetteydim ki sonuçları alırken ayakta zor duruyordum. Cuma günü gittim doktora ve şükür ki mr sonuçları normal çıktı. Doktor titremeler için epileptik bi ilaç verdi. Ayrıca da bir antidepresan verdi. Size diyeceğim şu arkadaşlar; depresyon her şeyi tetikliyor ve ciddi bir rahatsızlık benzeri vücudunuzda semptomlar gösteriyor. Hiç bir şeye derman bırakmıyor. Sıkıntılarınız varsa içinize atmayın. Burda paylaşmak bile insanı rahatlatıyor. Destekleriniz için hepinize çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Allahım kimseyi yalnız, çaresiz bırakmasın.

advena' Alıntı:
Arkadaşlar herkese selamlar sevgiler;
Ciddi sıkıntılar yaşadığımı düşünüyordum ve bir kaç senedir sürekli doktora gitmeyi erteledim. Ama içten içe de özellikle internetten araştırdıkça bir şeylerden şüpheleniyordum. Şüphe insanın içini kemiriyor gerçekten de. Benim ellerim ayaklarım titriyordu, konuşmada bozukluk vardı, yürürken dengemi kaybediyordum. Sabahları yorgun uyanıyor ve sürekli kas ağrıları çekiyordum. Vücudum uyuşuyor, belli bölgelerde hissizlik oluyordu. En sonunda dayanamadım ve doktora gitmeye karar verdim. Şikayetlerimi doktora anlatınca beyin mr ı istedi. ben o kadar bunalmış bir vaziyetteydim ki sonuçları alırken ayakta zor duruyordum. Cuma günü gittim doktora ve şükür ki mr sonuçları normal çıktı. Doktor titremeler için epileptik bi ilaç verdi. Ayrıca da bir antidepresan verdi. Size diyeceğim şu arkadaşlar; depresyon her şeyi tetikliyor ve ciddi bir rahatsızlık benzeri vücudunuzda semptomlar gösteriyor. Hiç bir şeye derman bırakmıyor. Sıkıntılarınız varsa içinize atmayın. Burda paylaşmak bile insanı rahatlatıyor. Destekleriniz için hepinize çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Allahım kimseyi yalnız, çaresiz bırakmasın.
amin.

İnanırmısın hocam o kadar rahatladım ki senin adına biz bile strese girdik burda.
Ama Allah'a çok şükür kötü birşey çıkmamış.
Çok sevindim :)

bence bir spor salonuna yazıl haftafa 5 gün sağlam ağırlık çalış terle taş gibi olursun kafada rahtalar bedende

geçmiş olsun hocam. Günümüzde stres herşeye gebe. Ama ister istemez yaşam koşulları iş hayatı aile hayatı yemesi içmesi vs. hepsi strese sokuyor insanı.

Bol su iç. Magnezyum fazlalığı bu dediklerini yapar. Su magnezyum ve diğer mineralleri dengeler. Vücudunda seğirmeler de vardır sanırım.

sebze sularıyla yapılan bir diyet var ama çok ağı oluyomuş! dayanabilirsen onu yap zararlı metallerin atılmasını sağlıyormuş. ne yaparsan yap ama ama mutlaka doktor kontrolünde yap.

Bende sevindim ne yalan söyleyim sonuçları yazmayınca kötü çıktı diye düşünmüştüm. Sevindim iyi olmasına sizde benim gibi şeyler yaşamıssınız. İlaçlarınızı kullanırsanız bir şeyiniz kalmaz merak etmeyin

Hocam ölenin ve gidenin çaresi yokmuş. Allaha şükür birşeyiniz yokmuş. Rahat olun. Hiç bir şey sizden değerli değildir.

Sonuçların normal çıkmasına çok sevindim. Rahat bir nefes aldım şimdi. Allah(C.C.) cümlemizden mutluluğu huzuru eksik etmesin.

Geri