beyin mr ı çektirdim moralim çok kötü

Kodla Büyü
Hocam çok geçmiş olsun. Kötü düşünmek kötüyü, iyi düşünmek iyiyi getirir. İyi düşünü ki iyi olsun..

Arkadaşların da söylediği gibi moralini yüksek tutman gerekiyor. Fazla kafanda büyütme, rahat ol. Herşey olacağına varır.

"O kimseler ki, başlarına bir musibet geldiğinde 'Biz Allah'ın kullarıyız; dönüşümüz de ancak Onadır' derler."
Bakara Sûresi, 2:156

"Beni yediren ve içiren Odur. Hastalandığımda bana şifa veren de Odur."
Şuarâ Sûresi, 26:79-80.

Allah şifa versin hocam

ii de daha sonuç gelmeden niye insan kendini bole perişan eder anlamıyorum.
Çektirdiniz pzt sonuc dediniz eyvallah. Gülün oynayın keyfinîze bakın. Kötü çıkmış gibi heder oluyorsunuz sonra kötü çıkmazsa boşuna üzülmüş oluyorsunuz. Allah hayırlısını etsin

ilyas-71' Alıntı:
"O kimseler ki, başlarına bir musibet geldiğinde 'Biz Allah'ın kullarıyız; dönüşümüz de ancak Onadır' derler."
Bakara Sûresi, 2:156

"Beni yediren ve içiren Odur. Hastalandığımda bana şifa veren de Odur."
Şuarâ Sûresi, 26:79-80.

Allah şifa versin hocam
:+1:
Allah C.C. Acil şifalar versin.... Umarım sabır gösterirsin.. ve yine umarım bu durum günahlarına keffaret olur..

stresiniz üzüntünüz sadece rahatsızlığınızı tetikler moralinizi yüksek tutmaya çalışın hocam inş herşey yolundadır acil şifalar diliyorum

İnsan herhangi bir rahatsızlık konusunda internette de araştırma falan yaptıysa morali iyice bozuluyor.Kalbinizi ferah tutun,Allah şifa versin hocam.

geçmiş olsun hocam,önemli bişey çıkacakmış diye şartlandırmayın kendinizi.iyi düşünün

Hasbünallahü ve ni'mel vekîl ni'mel mevlâ ve nimel nasîr.

Hocam sık sık bunu tekrarla inşallah. Bizlerde namazlarımızdan sonra dua edelim.
Kalbi Dualarla.

BİRİNCİ DEVA:
Ey bîçare hasta! Merak etme, sabret. Senin hastalığın sana dert değil belki bir nevi dermandır. Çünki ömür bir sermayedir, gidiyor. Meyvesi bulunmazsa zayi' olur. Hem rahat ve gafletle olsa, pek çabuk gidiyor. Hastalık, senin o sermayeni büyük kârlarla meyvedar ediyor. Hem ömrün çabuk geçmesine meydan vermiyor, tutuyor, uzun ediyor.. tâ meyveleri verdikten sonra bırakıp gitsin. İşte, ömrün hastalıkla uzun olmasına işareten bu darb-ı mesel dillerde destandır ki; "Musibet zamanı çok uzundur, safa zamanı pek kısa oluyor.
Lemalar - 206

Sayın hocam şu sitede hastalar risalesini size hitaben lütfen okuyunuz
http://www.erisale.com/#content.tr.3.331

hocam kafana takma ben de geçen ay hem beyin mr'ı hem de EEG çektirmiştim çok şükür bişi çıkmadı umarım senin sonuçlar da temiz çıkar.

çok geçmiş olsun hocam dağ gibi duran derdin umarım fare kadar olur doktordan çıkınca biter.allah acil şifalar versin hocam.

Geri