BEYLER :( Bu başlık da bizim olsun

Kodla Büyü
netame' Alıntı:
sinaaat' Alıntı:
Mr.Spermata' Alıntı:
motor derken :p :mrgreen:
Bu hocam kalkıp bir de bayanların başlığında yazıyor, linç edecekler bi çözseler :mrgreen: yapma hocam kurtaramayız bak sonra
bişe olmaz hocam arkadaş teknik bişeyden bahsediyo sonuçta.Ama kullanıcı olarak öyle çok fazla teknik ayrıntıya girmeye gerek yok. arada motor yağını kontrol edip eksikse tamamlamak lazım o kadar. :idea:

o değil de bir kaç gündür benim arabanın hararet göstergeleri aşağıda baya. Normalde çok soğuk havalarda dipte olurdu. Havalar ısındı ama yine de dipte. Bir süre motor çalıştıktan sonra orta seviyeye geliyor. Bu normal mi?

hugo4545' Alıntı:
o değil de bir kaç gündür benim arabanın hararet göstergeleri aşağıda baya. Normalde çok soğuk havalarda dipte olurdu. Havalar ısındı ama yine de dipte. Bir süre motor çalıştıktan sonra orta seviyeye geliyor. Bu normal mi?

Antifrizin derecesini kontrol ettirmeniz gerek hocam.

joombal' Alıntı:
zik_zak' Alıntı:
nryozer' Alıntı:
kıskançlık kokusu alıyorum :)

katılıyorum arkadaşım sadece masum bir başlık işte (bayan bilişimciler) :) ayrımcılıkla ne alakası var, yemek tarifiyle ayrımcılık mı olurmuş

Ne masumu yaw...
2 günde 17 sayfa olmuş...

Bu bir başkaldırıdır :mrgreen:

Abanın beyler :verymad:

2 günde 17 3 günde 27 sayfa olmuş. Hiç zorlamayın. Beyler nedemiş üstad Necip Fazıl
Dünyanın en kısa fıkrası : Birgün iki kadın sessizce oturuyormuş...

the_korsan' Alıntı:
hugo4545' Alıntı:

Antifrizin derecesini kontrol ettirmeniz gerek hocam.

Hocam fordlarda olan bir şeymiş bugün bir arkadaş söyledi. Ayrıca antifirizi kışa girerken ölçtürmüştüm -45 derecelerdeydi. Bu yüksek bir oran mı?

Hocam bende ford kullandım ama bende olmamıştı anormal bir durum.
Manisadasınız diye hatırlıyorum, manisa için -45 çok değil mi? Sanırım saf antifriz değil, eğer değişim filan da gerekirse sadece saf antifriz koydurun.
Not olarak belirteyim antifriz+su karışımı ters orantılıdır, su kattıkça derece aşağıya doğru yükseliyor.

netame' Alıntı:
beyazgolge' Alıntı:
bayan tarafı daha renkli geldi :)
Hocam renkli de, kendinizi bayanların odasını dikizlermiş gibi hissetmiyor musunuz, mesaj atan erkeklere yoklarmış gibi davranıyorlar üzüldüm o arkadaşlara
icon_smile_disapprove.gif
ayrıca savaş falan değil zaten kek pasta muhabbetinden başka ciddi bir konu yok, herkes bakıp dururken ne konuşabilirler ki, kendilerine özel zannediyorlar :lol:
:puhaha: :puhaha:

valla kendi aranızda bile konuşacak bişi bulamıyonuz beyler hanımlara takılmadan .. hadi sıradaki yorumlar bu yazı için :puhaha: :puhaha:

glimmer' Alıntı:
valla kendi aranızda bile konuşacak bişi bulamıyonuz beyler hanımlara takılmadan .. hadi sıradaki yorumlar bu yazı için :puhaha: :puhaha:
bayanlar dışarı. :verymad: :D

glimmer' Alıntı:

Onca bayan bi İşkembe Tarifi veremediniz... :p

Şehir genelindeki park bahçelerde mangal semaver yasaklanmış, illa kendimizi dağa taşa mı vuralım, otobur mu yaşayalım, sizin şehirlerde durum ne var mı böyle birşey?

Bugün @ghost hocamla beraberdik, semaveri bekçiler parkta yaptırmayınca parkın hemen üstünde inatla çevre yolunun kıyısında kaldırımda yaptık, o an aklımıza inelim yola arkadaş semaveri koyalım, çayımızı da derslerimizi de zammımızı da istiyoruz demek geldi :lol:

Yarın da clasico var beyler, ne dersiniz yine mi Barca...

Selimcim buralarda öyle bir yasak yok şimdlik yakındır gelir bu taraflara da, bu arada yarın barça pazar AslanKral!

the_korsan' Alıntı:
Şehir genelindeki park bahçelerde mangal semaver yasaklanmış, illa kendimizi dağa taşa mı vuralım, otobur mu yaşayalım, sizin şehirlerde durum ne var mı böyle birşey?

Bugün @ghost hocamla beraberdik, semaveri bekçiler parkta yaptırmayınca parkın hemen üstünde inatla çevre yolunun kıyısında kaldırımda yaptık, o an aklımıza inelim yola arkadaş semaveri koyalım, çayımızı da derslerimizi de zammımızı da istiyoruz demek geldi :lol:

Yarın da clasico var beyler, ne dersiniz yine mi Barca...
hiç belli olmaz ama ben real alacak diyorum sevemedim şu barçayı :D

yakopasa' Alıntı:
Hocalarım aşağıdaki linki izleyip, sonra El Classicoyu izleyiniz.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... hYU_znLSRk

Tamamen fake tamamen sahte. Barçada olmaz böyle şeyler. Siz gidin kasap pepe nin hareketlerine bakın neler yapmış. :))

:lol: inkar etmedik, hocam. O zaman sana soruyorum, bu görüntülerle, Barcelona'nın son Levante maçında kazandığı penaltı arasında bir benzerlik yok mu?

Ya bu meseleyi daha fazla tartışmak istemiyorum. Zaten evde de kardeşim madrid i destekliyor. gıcık oluyorum. Ama en güzeli her seferinde yeniyoruz adamları :puhaha: :-1:

Geri