Bilgi Yarışması

Kodla Büyü
Hocam ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş. Yanlış anlamazsınız ben de bilgi yarışması için hazırladığım sunuları paylaşmak istiyorum. Belki bunları da kullanmak isteyen arkadaşlarım olabilir. Office 2010 ile hazırlanmış, .pptx uzantılı sunular. Office 2010 olmayan varsa ve isteyen olursa .ppt uzantılı olarak da paylaşabilirim. İyi çalışmalar...

Ekli dosyalar

• Bilgi_Yarismasi_Slayt_5-6-7-8.rar
    4.1 MB · Görüntüleme: 584
Arkadaşlar tüm sınıfların yanlış cevap verdiği durumda, sorunun doğru cevabı ekranda görünmüyordu.

Düzenlendi...

Ekli dosyalar

• by.rar
    3.1 MB · Görüntüleme: 534
  • duzeltme.jpg
    duzeltme.jpg
    459.1 KB · Görüntüleme: 790
Hocam soru kolay geldi öğrenciler hemen cevapladı, 1 dakika beklemek zorundalar mı? Bunun içinde bir şey yapsanız.

serkanaytekin' Alıntı:
Hocam soru kolay geldi öğrenciler hemen cevapladı, 1 dakika beklemek zorundalar mı? Bunun içinde bir şey yapsanız.

hocam niye bir dakika beklemek zorunda olsunlar. her soruya 10 saniye dersiniz 10 saniye geri sayar.

Ha siz her soru için farklı süre derseniz bu programda onu yapamazsınız.

kaldı ki zorluk görecelidir. bir gruba kolay gelen diğer gruba zor gelebilir. Sürenin sabit olması en mantıklısı...

Eğer çok gerekiyorsa süreyi 30 saniye tutun. matematik gibi uzun süre gerektiren sorularda fazladan süre verin. problemi aşmış olursunuz... Kolay gesin...

Öncelikle teşekkürler. Fla sınıda gönderebilir misiniz hocam. İncelemek istiyorum işin açıkçası. Çok hoş olmuş.

Yoğun istek üzerine by.rar dosyası içine fla da eklenmiştir...

Telif Hakkı Yok Kul Hakkı Vardır.
Özünü Bozmayın Arkadaşlar...

goodielife' Alıntı:
Yoğun istek üzerine by.rar dosyası içine fla da eklenmiştir...

Telif Hakkı Yok Kul Hakkı Vardır.
Özünü Bozmayın Arkadaşlar...
Teşekkürler hocam Emeğine sağlık. (Bu emeğin kıymetini müdürler vs bilmez bari biz bilelim.)

Geri