Bilgi Yarışması

Kodla Büyü
Elinize sağlık ancak ilçe bilgi yarışmaları için uygun değil. Sınıf-şube yerine okul adı girilebilen bir format gerekli.

asacan' Alıntı:
Elinize sağlık ancak ilçe bilgi yarışmaları için uygun değil. Sınıf-şube yerine okul adı girilebilen bir format gerekli.
hocam belki ihtiyacınız olur diye fla dosyasını içine koydum.

serkanaytekin' Alıntı:
Hocam soru kolay geldi öğrenciler hemen cevapladı, 1 dakika beklemek zorundalar mı? Bunun içinde bir şey yapsanız.

hocamın dediği gibi süreyi durdurmak için bir buton ekleyebilirdiniz hocam.. bilgi yarışmalarında kullanılan bir fon da ekleyebilrdiniz sayaç işlerken.. tabi bu da istege baglı kapatılabilrdi.. neyse gayet güzel olmuş emeginize saglık, bu yazdıklarımızı biz de ekleyebiliriz tabi müsait bir zamanda..

Herkes geliştirdiği hali ile tekrar upload ederse açıkkaynak gerçekten işe yaramış olur...

Hocam ellerinize sağlık . Yarışmacı sayısını nasıl artırabiliriz acaba ? İlçemizde ilkokullar arası bilgi yarışmasında 16 okul aynı anda yarışacak. Yardımcı olursanız sevinirim.

mrdag01' Alıntı:
Hocam ellerinize sağlık . Yarışmacı sayısını nasıl artırabiliriz acaba ? İlçemizde ilkokullar arası bilgi yarışmasında 16 okul aynı anda yarışacak. Yardımcı olursanız sevinirim.
fla içeriği mevcut hocam. Ekranda bi kaç küçültmeden sonra 6 olarak kısıtladığım sayıyı 16 yapabilirsiniz. Ancak 16 katılımcı ekrnda nasıl görünür bilemiyorum. Biraz çirkin olabilir...

Yanlız hocam cevaplar verildikten sonra durduramıyoruz...
Sürenin sonunu beklemek zorunda kalıyoruz.
başlat ve bitir düğmesi olsa çok iyi olacak..

Bu sunuyu 5 şıklı yani (a,b,c,d,e)seçilebilecek şekilde kullanan var mı.Ben yerini bulup yapamadım.Herşeyini hazırladıktan sonra fark ettim lütfen biri yardımcı olsun yoksa sil baştan herşeyi tekrar yapmam gerekecek:(

hocam çok teşekkür ederiz... :+1:
Allah razı olsun..
Hayatınızdaki tüm sınavlarda, doğru cevap vermeniz dileğiyle.. :D

elinize sağlık. çok faydalı olacak.
paylaşım için de teşekkürler hocam

Geri