Bilgisayar laboratuvar eksiği olan okul var mı?

Kodla Büyü
2006 dan kalma 9 bilgisayarımız çalışıyor. ortaokul ve iho birlikteyiz. konya merkezdeyiz.

Merhabalar

Doğru bir konu başlığı ve yer olmayabilir ancak bu forumda bir çok bilişim ihtiyacı olan okullar olduğunu okumuştum. O yüzden buraya yazma kararı aldım.
Bilgisayardan hayatını kazanan birisi olarak , gerçekten ihtiyacı olan, şimdilik 1 veya 2 okula bilgisayar laboratuvarı açabilirim. Gerekli bütün bilgisayar, masa, sandalya, duvar yazıları , stickerlar vb. ihtiyaçlarını karşılayarak , bilgisayar lab kurulmasını sağlamak istiyorum. (15-20şer kişilik sınıflar şeklinde)

Burada acaba bilgisayar laboratuvar eksiği olan okullarımız var mı? İmkanları kısıtlı ve bütçe bulamayan anadoludaki okullarımız, ve teknik meslek liselerimiz olması daha uygun olur. Özellikle yapılan bağışın hakkını verecek, vizyoner öğretmenler, öğrencilere programlama, kodlama , ağ/network konularını anlatmaya hevesli, öğrencilerin hayatını değiştirmeye, ülkemiz için yeni girişimciler çıkarmayı misyon edinmiş öğretmenlerden mesaj bekliyorum.

Teşekkürler,
Yardımınız için teşekkürler. Dün itibariyle set elime ulaştı. Herşey için teşekkür ederiz. Derslerde kullanmaya başlarım.

Allah razı olsun.

Ekli dosyalar

• IMG20231227082030.jpg
    IMG20231227082030.jpg
    99.2 KB · Görüntüleme: 209
@kkkrt beye çok teşekkür ederim. Sayesinde 20 yıllık bilgisayarlarla işleyemediğim dersi severek işleyeceğim😊 Her ders istinasız arıza sebebiyle dersimden zaman kaybediyordum. 12 yıllık meslek hayatımda ilk kez böyle güzel bilgisayarlarla çalışma imkanım doğdu. Allah razı olsun. Yeni ve eski hali ektedir😊

Ekli dosyalar

• IMG_0995.jpeg
    IMG_0995.jpeg
    308.8 KB · Görüntüleme: 163
  • IMG_0896.jpeg
    IMG_0896.jpeg
    298.1 KB · Görüntüleme: 164
@kkkrt beye çok teşekkür ederim. Sayesinde 20 yıllık bilgisayarlarla işleyemediğim dersi severek işleyeceğim😊 Her ders istinasız arıza sebebiyle dersimden zaman kaybediyordum. 12 yıllık meslek hayatımda ilk kez böyle güzel bilgisayarlarla çalışma imkanım doğdu. Allah razı olsun. Yeni ve eski hali ektedir😊
Allah razı olsun bu insanlardan. Setleri sınav haftası olması sebebiyle daha kullanamadım ama ikinci dönem bana da gelecek olan promosyonla seti 10'a çıkarıp kalan sayıyı kendimce ufak bir set yaparak 16' ya çıkarma niyetim var.

Geri