Bilgisayarbilişim.net e bir teşekkür

Kodla Büyü

muamma25

Seçkin Üye
Seçkin Üye
öylesine içimden geldi. cidden çok işime yarıyor bu site. mihnet borcu gördüm. bu sitede gördüğüm ve okuduğum şeyler okul da çok işime yarıyor.Kendimi yalnız hissetmiyorum
herşey için teşekkurler...

İlkgünlerinden bu yana takip ediyorum. Bu aralar sadece okuyorum ama bilgisayar bilişim benim için google gibi birşey:)

geçen benzer bir başlık açılmıştı. devamı gelecekse siteye bir teşekkür botonu ekleyelim güzel olur :)

beyazgolge' Alıntı:
geçen benzer bir başlık açılmıştı. devamı gelecekse siteye bir teşekkür botonu ekleyelim güzel olur :)
Aslında fena olmazdı ama:) arkadaşın içinden gelmiş samimi ifadelerle içini dökmüş.. bir buton bu kadar şey yapamaz:)

mehmetsozen' Alıntı:
beyazgolge' Alıntı:
Aslında fena olmazdı ama:) arkadaşın içinden gelmiş samimi ifadelerle içini dökmüş.. bir buton bu kadar şey yapamaz:)

beğenmeyen çıkmaz zaten bu siteyi. cidden düşününce bu site olmazsa birçok şeyden haberim olmazdı. bilişimcileri buluşturan bir platform. içinde cidden çok dengesiz üyelerde çıkıyor bazen ama olsun onlarla da işimiz yok zaten

muamma25' Alıntı:
öylesine içimden geldi. cidden çok işime yarıyor bu site. mihnet borcu gördüm. bu sitede gördüğüm ve okuduğum şeyler okul da çok işime yarıyor.Kendimi yalnız hissetmiyorum

Yalnız birşeyi düzeltelim..
Mihnet: sıkıntı, dert, zahmet, eziyet, bela, musibet.
Minnet: Minnet veya şükran bir insanın aldığı yardımdan dolayı duyduğu hoşnutluk duygusudur.
yalnışlık olmasın kardeşler.. 8)

massoud' Alıntı:
muamma25' Alıntı:

Yalnız birşeyi düzeltelim..
Mihnet: sıkıntı, dert, zahmet, eziyet, bela, musibet.
Minnet: Minnet veya şükran bir insanın aldığı yardımdan dolayı duyduğu hoşnutluk duygusudur.
yalnışlık olmasın kardeşler.. 8)

:++: Aynı şey benim de dikkatimi çekmişti. İyi olmuş açıklama.

uzn süredir misafir olarak takip ediyordum yeni üye oldum.. bb.net benim bilgisayaraın açılış sayfası :D olmazsa olmazım

ben de teşekkür ederim bilgisayarbilişim e. her sabah okula gelip interneti açyığımda ziyaret ettiğim ilk site:)

Geri