Bilgisayarbilişim.net e bir teşekkür

Kodla Büyü
Bu siteyle vakit geçirdiğim kadar; hiç bir arkadaşımla, dostumla bu kadar fazla vakit geçirmiyorum. :++: :++:

okula ilk geldiğimde açtığım site bu! Siteyi yapan arkadaşlara çok teşekkürler :+1:

benim için harika bir başvuru kaynağı...yapandan,sebep olandan,katkısı olan herkesten Allah razı olsun...

:+1: Aynen ben de katılıyorum. Sonuçta okullarda tekiz, yalnız kalıyoruz ama bu forum bizleri birleştiriyor.

mutlak_adeger' Alıntı:
massoud' Alıntı:
muamma25' Alıntı:
öylesine içimden geldi. cidden çok işime yarıyor bu site. mihnet borcu gördüm. bu sitede gördüğüm ve okuduğum şeyler okul da çok işime yarıyor.Kendimi yalnız hissetmiyorum
herşey için teşekkurler...

Yalnız birşeyi düzeltelim..
Mihnet: sıkıntı, dert, zahmet, eziyet, bela, musibet.
Minnet: Minnet veya şükran bir insanın aldığı yardımdan dolayı duyduğu hoşnutluk duygusudur.
yalnışlık olmasın kardeşler.. 8)

:++: Aynı şey benim de dikkatimi çekmişti. İyi olmuş açıklama.

yalnışlık değil, yanlışlık:)))

bilişim adına ne varsa burdan öğrendim ben.. ve hala da öğreniyorum sayenizde.. iyi ki varsınız :)

serhatbs' Alıntı:
mutlak_adeger' Alıntı:
massoud' Alıntı:
muamma25' Alıntı:
öylesine içimden geldi. cidden çok işime yarıyor bu site. mihnet borcu gördüm. bu sitede gördüğüm ve okuduğum şeyler okul da çok işime yarıyor.Kendimi yalnız hissetmiyorum
herşey için teşekkurler...

Yalnız birşeyi düzeltelim..
Mihnet: sıkıntı, dert, zahmet, eziyet, bela, musibet.
Minnet: Minnet veya şükran bir insanın aldığı yardımdan dolayı duyduğu hoşnutluk duygusudur.
yalnışlık olmasın kardeşler.. 8)

:++: Aynı şey benim de dikkatimi çekmişti. İyi olmuş açıklama.

yalnışlık değil, yanlışlık:)))

mihnet duygusu zorunda olduğun bir durumdan seni kurtaran birine duyulan duygu değilmidir. ben mi yanlış biliyorum. zorda kalıyorum kurtarıyor beni bu site işte :))

Başta Niyazi SARAL Hocamıza;
Ve yönetimdeki ;
Orhan
Selim
Ahmet
Engin
Mehmet
Hasari
Ali
Hocalarımıza teşekkürler.....

Geri