Bilgisayarcılar hangi marka OTOMOBİLİ tercih ediyor ???

Kodla Büyü
kia cerato 2010 1.6 126 hp AT beyaz consept full paket...cam düğmeleri hariç çok memnunum...hiç yarı yolda bırakmadı...dizel hariç eşdeğer her araçla kapışırım affetmem :) çok atik kalkışları çok seri, agresif...tek kötü tarafı cam düğmeleri çok dandik...onun haricinde aynı klasmandaki arabalar içinde bence ideal.ama sıfırı çok para verilmez.ikinci el temiz alınması taraftarıyım

volkswagen'i yanlış yazmışsın hocam, bir de tercihlerle eldekiler farklı olabilir, mesela tercihim BMW olurdu ama eldeki vw

ford mu :) bilişimciler zevksiz değillerdir diyordum ama ah ah :D

şaka şaka ford da iyi sayılır :D

ford fiestaya binsem de illaki bir wolswagen Golf almayı istiyorum ama pahalı :) :(

elrond' Alıntı:
kia cerato 2010 1.6 126 hp AT beyaz consept full paket...cam düğmeleri hariç çok memnunum...hiç yarı yolda bırakmadı...dizel hariç eşdeğer her araçla kapışırım affetmem :) çok atik kalkışları çok seri, agresif...tek kötü tarafı cam düğmeleri çok dandik...onun haricinde aynı klasmandaki arabalar içinde bence ideal.ama sıfırı çok para verilmez.ikinci el temiz alınması taraftarıyım
Gel kapışalım. :mrgreen:
Honda Civic 125bg 1,6 otm

bende hondamı satıp mazda alayım diyordum. alsak demek ki elimizde kalacakmış. 1 kişi çıkmış kocaman camiadan :)

Şuan getz kullanıyorum yakın zamanda satıp bmw320i, audi a4, mercedes c180 den birini almayı düşünüyorum :)

akyildiz41' Alıntı:
elrond' Alıntı:
Gel kapışalım. :mrgreen:
Honda Civic 125bg 1,6 otm

Toyota E120 ile tanışmadınız herhalde :mrgreen:

Honda Hayat onda :+1: Fakat anket sıfırlanmış mı bana mı öyle geldi? :scared:

Geri