borsa ile ilgilenen var mı?

Kodla Büyü
Hedefiniz yoksa rüyaya yatıp ak sakallı sat dediğinde satmaktan başka çözümünüz kalmaz. :D Siz neye göre satıyorsunuz çok merak ettim.

ufacık parayla 500 lira gibi thy aldım bundan sonra düzenli almayı planlıyorum aselsana gözümü diktim uzun vadede

thy beni biraz daha umutlandırdı ek derste biraz daha ekledim üstüne bedelsiz verirse benim için çok iyi olacak

hocam bende 4 aydır borsadayım.baya kazandım.Borsa kadar çok kazandıran ancak borsa kadar da çok kaybettiren başka bir yatırım aracı yoktur.Borsada kılavuzun çok ii olmalı, ama altın kural sabret ,az kazan öz kazan.ne idüğü belirsiz kumar kağıtlara girme.

Hocam 8 senedir borsadayım.. Ne uzadım, nede kısaldım... Sakın ama sakın girmeyin... Küçük yatırımcıya kimse para kazabdırmaz.Boşuna umutlanmayın.ben kazandım diyen arkadaşlar binde birdir.Etrafımda onlarca insan tanıdım, hiçkimse zengin olmadı.Aksine alıp götürdü...
Sakın sakın sakın diyorum..Nacizane fikrimdir. Ytd.

bende kimsenin borsaya girmesi taraftarı değilim.kesinlikle hiç bir arkadaşımın borsaya girmesini tavyisye etmem.ytd

Borsada ne işiniz var hocalarım. Kenarda 15-20 bin liranız varsa B tipi likit fon alın, her gün 5-6 lira kazanın. Zarar etme ihtimali yok, çünkü A ve B tipi yatırım fonları her günü bir önceki günden yüksek kapatmak zorunda.

tyh uzun kısa ve orta vadede ne olur tecrübeli arkadaşlar 2,58 şu an alınır mı

di-YBL3T6H9.jpg

Şu an Hisse Destek Fibonacci Destek seviyesinde. Buralardan alınabilir. Orayı aşağı kırarsa 2,46 bizi bekliyor. Ama şu an Hedefler Mavi yeşil ve Gri çizgi yukarıdaki.

yasarsahbaz' Alıntı:
Borsada ne işiniz var hocalarım. Kenarda 15-20 bin liranız varsa B tipi likit fon alın, her gün 5-6 lira kazanın. Zarar etme ihtimali yok, çünkü A ve B tipi yatırım fonları her günü bir önceki günden yüksek kapatmak zorunda.
Hocam Faizden uzak dur. Faizin isim değiştirmiş hali Devamlı kazanç diye bi şey yoktur.

borsadan uzak dur
faize bakma
altına dokunma

............................................................

Sonra......
Kapitalist düzende ezil. :?:

borsa çok zaman alıyor bir de kazandırıp kazandırmayacağı belli değil

yuca' Alıntı:
tyh uzun kısa ve orta vadede ne olur tecrübeli arkadaşlar 2,58 şu an alınır mı

THY evladiyelik kağıtlardandır bence. Al at köşeye hocam 2014 ten önce de sakın satma.

izdmc izleyin müthiş hareketler yapıyor ao yükseltmeye çalışıyorlar bundan sonra tavan tavan götürecekler izlenimi veriyor

ytd :lol:

bu iki yıl önce gene burda bi konuda yazdığım yazı en alta da krdma nın son grafiği varın siz karar verin 2007 seviyesine yeni yetişmiş
birde serci2001 merak ettim arsayı sattınmı şimdi o arsanın fiyatı nedir
dndd' Alıntı:
serci2001' Alıntı:
Sayın hocam öncelikle satıp kaçtığınız şirket borsada alınıp beklenecek şirketmi ayrıca alıp beklerkende yine borsayı gün aşırıda olsa göz ucu ilede olsa takip etmek lazım endeksin tepe aşağı gittiği zamanlarda inatla kağıtda beklemekte mantıksızlık. Borsa ile ilgilenen arkadaşlarınız sizin kağıtlarınızı da takip ederler. Güvenilir kağıt alın bekleyin.
Ayrıca arsa demişsiniz alınmalı evet ben 3 yıl öncesi antalya yeniköy denen bölgeden merkezi bir yerden 359 m2 için 48 bin tl ücret ödeyip yer aldım ama şimdi satmaya kalkıyorum ev almak istiyorum ama 55 istiyorum alan yok bankada faize bile versem kiralık evin kirasını karşılar ordan karım olurdu en azından
Bugün itibari ile vakıfbank müşteri ilişkileri ile görüştüm 3 yılın dolduğunu söylediler. sistemden çıkma başvurusu yaptım yarın sabah gerekli evraklar için tekrar aramam söylendi sistemden çıkıp elime verecekleri para ile borsadan hisse senedi alaçağım ve her ay sisteme ödediğim miktarlık kadar daha aynı hisseden alımlara devam edeçeğim. Ayrıca devletin ödediği 26 tl çocuk parasınıda çocuğum için hisse alıp birirktireceğim
Borsayı da hergün ücretli derinliğim ile takip etmeye devam diyorum.
derinliğiniz olduğuna göre bu işten anlıyorsunuz üç sene önce eger tarla değilde senet alsaydınız ne olurdu beş yıllık grafiğine bakarsanız tahmin edersiniz örneğin size sağlam bi kağıt
KRDMA
beş yıllık grafik
file.php

2008 de paranız 1/3 e düşecek şuan dada muhtemelen ya yatırdığınız miktarda yada zararda olacaktınız
tarlada en azından 7000 tl kar istiyorsunuz

tepe aşşağı gittiğinde demişsiniz sanırım bunu yazalı tepe aşşağı gidiyor
şunu söyleyebilirim tepe aşşağı giderken çıkmak çok zor oluyor

bende bunlar zaten çocuk için düşünüyorum 20 sene sonra üni ye felan gittiğinde

ben epey uğraştım para çıkaramadım borsadan fazla zarar da etmedim ama karda etmedim
sizde deneyin ama kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmayın bence
sizinle bi yerde okuduğum güzel bi yazıyı paylaşayım bunu unutmayın :)
1-Yapmanız gerekeni yapın...
2-Bunları yapılması gereken zamanda ve yapılması gerektiği gibi yapın..
3-Tüm bunları istesenizde istemesenizde yapın..
bol şans :)

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    4.5 KB · Görüntüleme: 627
ofkar' Alıntı:
izdmc izleyin müthiş hareketler yapıyor ao yükseltmeye çalışıyorlar bundan sonra tavan tavan götürecekler izlenimi veriyor

ytd :lol:

Hocam İyi tavsiyelerde bulunmuşsun izdmc tutmuş. Var mı başka tahmin.

Netaş bence.Param oldukça alıp bir kenara atıyorum...Bedelsiz potansiyeli yükek bir hisse.

risen' Alıntı:
Netaş bence.Param oldukça alıp bir kenara atıyorum...Bedelsiz potansiyeli yükek bir hisse.

bence de evladiyelik bir hisse para oldukça almak faydalı olabilir

bir de para ile sepet yapmakta fayda var paramla üç hisse alıyorum hedefe ulaşınca satıp yeni bir hisseye giriyorum

bir de kesinlikle zararkes noktası belirleyip belli bir düşüşte satmak faydalı

ytd

risen' Alıntı:

+1

Bende NETAŞ cıyım.3 yıldır bekliyorum bedelsiz verinceye kadar. Şu an En fazla beklentisi olan hisse, tabii beklentiler ne zaman gerçekleşir bilinmez beklemeye devam...

bende dagi girdim biraz. 5.00 düşünce alıyorum yükselince satıyordum. Dediğiniz hisseleri izlemekte fayda var.

nefbote' Alıntı:
risen' Alıntı:

+1

Bende NETAŞ cıyım.3 yıldır bekliyorum bedelsiz verinceye kadar. Şu an En fazla beklentisi olan hisse, tabii beklentiler ne zaman gerçekleşir bilinmez beklemeye devam...

3 yıl beklediğim NETAŞ da yarın beklentilerim gerçekleşiyor. seri tavanlar gelir artık. Galiba beni zengin edecek :++:

THY'yi 4TL maliyetle bir yıldır bekliyorum.Devlete ait güvenilir diye aldım.Sonuç 4000TL'de 1500 TL zarar.Ne zamana kadar sabredeceğimi bilmiyorum.

sngyo hep almak istemiştimde düşsün diyordum biraz, şimdi iyice düşmüş durumda, borsa ne kadar aşağı inecek suriye belirsizliği kararsız kaldım :?

Geri