borsa ile ilgilenen var mı?

Kodla Büyü
nefbote' Alıntı:
nefbote' Alıntı:
risen' Alıntı:
Netaş bence.Param oldukça alıp bir kenara atıyorum...Bedelsiz potansiyeli yükek bir hisse.

+1

Bende NETAŞ cıyım.3 yıldır bekliyorum bedelsiz verinceye kadar. Şu an En fazla beklentisi olan hisse, tabii beklentiler ne zaman gerçekleşir bilinmez beklemeye devam...

3 yıl beklediğim NETAŞ da yarın beklentilerim gerçekleşiyor. seri tavanlar gelir artık. Galiba beni zengin edecek :++:

Geçen hafta çarşamba yazdığım yazı, bu hafta en çok yükselen hisseler bedelsiz verme ihtimali yüksek olan hisseler oldu birde %900 bedelsiz vereceğini açıklayan NETAŞ. geçen hafta çarşam ba günü 145 TL iken bu gün 260 TL den kapattı.

borsa gerçekten kolay para kazanılan bir ortam gibi görünüyor ama eşim finans sektöründe hatta bir borsada çalışmasına rağmen (yani piyasayı sürekli takip ederler) bizim borsada 200 tl paramız vardır ya da yoktur. abimde çok büyük ve sağlam bir şirketin finanstan sorumlu genel müdür yardımcısıdır şirketin kar ve zarar durumunu o açıklar onunda borsada 5-10 bin parası anca vardır. yani bu işin içindekiler bile borsada şu hisseyi alırsam kesin kazanırım diyemiyorlar. birde yok ev alıcam yok araba alıcam diyarsanız hiç girilmez çünkü ihtiyacınız olduğu anda zarar ederek satış yapmak zorunda kalabilirsiniz. bence en iyi yatırım arsa yatırımıdır:)

daha artmış sayılmaz. daha önce yüksek bedelli ve bedelsiz veren afyon, aslan, burce gibi kağıtları incelerseniz nedemek istediğimi anlarsınız.

Geçen hafta 143'te beklemekten sıkılıp Netaş'tan çıkmıştım , sonra tekrar aldım :) Tabi karım azaldı... Bi de galatasaray şampiyon olursa ne olur onu merak ediyorum..

nefbote' Alıntı:
daha artmış sayılmaz. daha önce yüksek bedelli ve bedelsiz veren afyon, aslan, burce gibi kağıtları incelerseniz nedemek istediğimi anlarsınız.

o zaman şuan almak mantıklı mı hocam artar mı diyorsun ?
ben genelde banka hisselerinde dolaşırım azıcık aşım kaygızım başım hesabı telekomünikasyon alanına hiç girmedim ama neden olmasın :D

bellagio' Alıntı:
nefbote' Alıntı:

o zaman şuan almak mantıklı mı hocam artar mı diyorsun ?
ben genelde banka hisselerinde dolaşırım azıcık aşım kaygızım başım hesabı telekomünikasyon alanına hiç girmedim ama neden olmasın :D

% 900 bedelsiz verdi ama daha %100 bile artmadı. Bana göre hala girilebilir. tabii karar sizin. Ben banka ve finans hisselerine sıcak bakmıyorum sebebi ise faizlerle uğraştıkları için içime sinmiyor.

Geri