BT Tüm Modüller Exe halinde Setup ( Yeni )

Kodla Büyü

eypio

Üye
(Bu mesaj tarafımdan 21.09.2011 tarhinde güncellenmiştir.)
Değerli Arkadaşlar.
BT Alanının tüm modüllerinin setup olarak hazırladığım dosyayı paylaşmak istiyorum. Kurulumunu yapın. artık öğrencilerden hocam modül (Pdf olarak) yok, silinmiş, falan olmuş filan olmuş derdine son.
İstenilen modülü siliniz yada ekleyiniz. (Kurulumdan sonra PDFs Klasöründeki dosyaları güncellemek yeterli.)
Faydalı olması temennisiyle.
Selam ve saygılarımla...

Program Resmi

buyrun

http://hotfile.com/dl/130340088/b30682e ... m.exe.html

Re: BT Tüm Modüller Exe halinde Setup

Süper bir olay tebrikler hocam..Nasıl yaptınız bu konuda ipucu verirseniz sevinirim..Program vs..

CHEVALIER' Alıntı:
Süper bir olay tebrikler hocam..Nasıl yaptınız bu konuda ipucu verirseniz sevinirim..Program vs..

:+1:

emeğine sağlık hocam

Kardeş süper olmuş eline sağlık.

teşekkürler sayın hocam.
güzel çalışma olmuş, ellerinize sağlık.

sanki çerçeveler kullanılarak yapılmış bir siteymiş gibi. ama bunu exe ye nasıl çeviririz. VB ile yaparız sanırım.. güzel olmuş.. yeni yazılacak modüller için seneye düzenlemek gerekecek..

tayinci' Alıntı:
sanki çerçeveler kullanılarak yapılmış bir siteymiş gibi. ama bunu exe ye nasıl çeviririz. VB ile yaparız sanırım.. güzel olmuş.. yeni yazılacak modüller için seneye düzenlemek gerekecek..

Sayın hocam hamgi modül yenilenirse yenilensin önemli değil. Krulumdan sonraki C:\Program Files\moduller\PDFs klasörünün içeriğini güncelle. o kadar. yani istediğin pdf dosyasını değiştir. Sorun yok.

Selam ve Saygılarımla...

vallaha helal olsunya böyle hocalarım bişey paylaşınca ve ben de direk indiriyorum alıyorum hakkınız geçiyor helal edin teşekkürler

Ellerine sağlık hocam çok güzel olmuş.

Hocam süper bir çalışma öğrenciler için, teşekkürler...

Emeğinize sağlık hocam teşekkürler

Güncellenebilir olması harika ... :alkis: Paylaşım için teşekkürler hocam ...

web programcılığı modülleri yokmu..eklenebiliyormu?

eypio' Alıntı:
tayinci' Alıntı:

Sayın hocam hamgi modül yenilenirse yenilensin önemli değil. Krulumdan sonraki C:\Program Files\moduller\PDFs klasörünün içeriğini güncelle. o kadar. yani istediğin pdf dosyasını değiştir. Sorun yok.

Selam ve Saygılarımla...

Hocamın dediği yöntemle oluyormuş. Teşekkürler tekrar.

Geri