BT Tüm Modüller Exe halinde Setup ( Yeni )

Kodla Büyü
Re: BT Tüm Modüller Exe halinde Setup

indirip şöyle bir göz attım.güzel bir paylaşım olmuş;) Öğrenciler için tam ideal.

paylaşım için teşekkürler hocam
da nasıl yaptınız anlatırsanız en azından bundan sonra biz de böyle bir çalışma yapıp sizin gibi paylaşımlarda bulunabilir veya kendi bulunduğumuz yerlerde kullanabiliriz....

benim aklıma autoplay geldi ama yine de bilemiyorum...

Sayın hocam emeğinişz için teşekkürler. Çok güzel bir çalışma olmuş. Elleriniz dert görmesin.

bir de okuldan indirebileceğim link versen tadından yenmez. Bizde katmerlisinden bir Allah razı olsun deriz.

Hocam sol taraftak menüde programlama temelleri ders yok. O dersi nasıl entegre edeceğiz?
yeni eklenen veya çıkarılan dersleri nasıl entegre edecez :?:

yeni klasör oluştur içerisine at otomatik olarak ekleniyor

Program AutoPlay Media Studio yazılımının 8.0.2 versiyonu ile hazırlanmış.Fikir güzel, kullanışlı bir program olabilir. Üzerinde biraz daha çalışılması lazım. Fakat bunu autoplay ile yapmak zor olur. Vb.net ile daha pratik şekilde yapılabilir.

Öneriler
Kitapların listelendiği bölüm genişliği ayarlanabilir ve gizlenebilir olmalı.
Her modülün altına birde içindekiler kısmı girilebilirse daha güzel olur. Tek tıklamayla pdf içinde istenilen bölüme gidilebilir.
Modül kapandığında hangi sayfasında kalmışsa açılışta direk o sayfadan başlayabilir.
Modülün yanına biryere anlatılan ders ile ile ilgili notlar alınabilir. Her modül için ufak bir yazı alanı oluşturulabilir.

Sonuç olarak güzel olmuş, ellerinize sağlık.

hocam link kaldırılmış.tekrardan başka bir yere yükleyebilirmisin

Geri