BTR GÖREVLENDİRMESİ 2013-2014

Kodla Büyü
İzmirde bt rehber öğretmenlik görev başvurusu başlamış.

Arkadaşlar İzmirde bt rehber öğretmenlik görev başvurusu başlamış.Yalnız ben İzmire yeni tayinim olduğu için bu hafta için rapor aldım. Son başvuru Çarşambaymış. İzmirde olan arkadaşlarlardan ricam elinde başvuru evrakları olan varsa paylaşabilir mi acaba?

merhaba, bu yıl bt laboratuvarı olan bir ortaokulda göreve başlayacağım ve okulda toplam 10 saat bt dersi var.. btr olacağım.. diğer okullara da görevlendirme olur mu ??

K oca yaz tatili geldi eridi gitti
O nca gün kafa dinleme güzeldi
C anı istediği gibi herkes dinlendi
A rtık çalışma vakti okullar açılıverdi
E n güzel günler seminerle başladı öğretmenler geldi
L ütfen şimdi sıra size geldi
İ mzalar atılsın yazılar yayınlansın BTR için başvurular alınsın

B izlerde belirsizlikden bıkıyoruz her sene başı
T üm öğretmenlerin yükü sizde ama başvuru al başını kaşı
R ehber yap bizlere okullara Fatih projesine can kan enerji taşı

gzegen' Alıntı:

:+1:
Güzel bir akrostiş olmuş hocam.
Beklemek insanı şair bile yapıyor işte.
Kısa sürede başvurular alınır da görevlendirmeler yapılır inşallah.

Ben de isteyeceğim BTR ama şimdiki okulda 6. sınıf var ve 6 öğretmeniz. Nöbet dahil başka görev verilmez deniyor ama, her öğretmene bir sınıf öğretmenliği düşüyor. Acaba sorun çıkarsam istemiyorum desem ayıp etmiş olur muyum?

Geniustein' Alıntı:
gzegen' Alıntı:

:+1:
Güzel bir akrostiş olmuş hocam.
Beklemek insanı şair bile yapıyor işte.
Kısa sürede başvurular alınır da görevlendirmeler yapılır inşallah.
okulda 20-30 saat dersi olan kişiler btr olunca maksimum kaç saat derse girmesi gerekir vala bu derslerede girdikten sonraysa hiç btr ile uğraşamam dersime girer çeker giderim bişey sorulduğundada bilmiyorum. yada yapmaya çalışırım beklesinler dursunlar biterse veririz. :?

Re: İzmirde bt rehber öğretmenlik görev başvurusu başlamış.

baskiwan' Alıntı:
Arkadaşlar İzmirde bt rehber öğretmenlik görev başvurusu başlamış.Yalnız ben İzmire yeni tayinim olduğu için bu hafta için rapor aldım. Son başvuru Çarşambaymış. İzmirde olan arkadaşlarlardan ricam elinde başvuru evrakları olan varsa paylaşabilir mi acaba?

Görevlendirme tarihlerine buradan bakabilirsiniz.
http://izmir.meb.gov.tr/www/bilisim-tek ... icerik/278

ozkansedef' Alıntı:
Ben de isteyeceğim BTR ama şimdiki okulda 6. sınıf var ve 6 öğretmeniz. Nöbet dahil başka görev verilmez deniyor ama, her öğretmene bir sınıf öğretmenliği düşüyor. Acaba sorun çıkarsam istemiyorum desem ayıp etmiş olur muyum?

Merhaba. Rehber öğretmen ihtiyacı varsa bir sınıfın, siz alırsınız. Ben BTR iken 2 sene bir sınıfın rehberliğine baktım. Öğretmen yetersizliğinden nöbet de tuttum. Ama şimdi öğretmen sıkıntısı olmadığı için, hiç bir görev almıyorum...

cat33' Alıntı:
ozkansedef' Alıntı:

Merhaba. Rehber öğretmen ihtiyacı varsa bir sınıfın, siz alırsınız. Ben BTR iken 2 sene bir sınıfın rehberliğine baktım. Öğretmen yetersizliğinden nöbet de tuttum. Ama şimdi öğretmen sıkıntısı olmadığı için, hiç bir görev almıyorum...

Ben de öyle düşündüm hocam. 12 saat ders var sonuçta. Çokta yormayacak. Sıkıntı yaratmaya gerek yok :)

kocaeli nerelerdesin nerede kaldi senin o koca elin. kocalarin elleri hep evlere bereket getirmeli bizde koca elimizden kocalık büyüklük yapip bir an once ses vermesini istiyoruz.

yine gidecek sanirim ist.daydim gecen sene gec baslamisti ama eskiye donuk gorevlendirme tarihi verip ek ders kaybi yasatmamisti. alacagimiz zaten 3 aylik ekders onu da mundar edecekler sanirim kocaeli. kimseyi tanimiozki araya birilerini sokalim yaw..

kocaeli btr görevlendirme icin ne yapmamiz lazim ili ariom sürekli mesgul bakanlgi 147 yimi arasak

arkadaşlar duyuruya çıkan iller varda güzel hoş ilk atamayla gelen öğretmenlere ne olcak peki? nedir bu acele okulların açıldığı ilk hafta yaparsın duyuruyu olur biter

BTR için illa fatih projesi olan okul yazmak zorunda mıyız arkadaşlar?Ben lisede görev almak istemiyorum.Acaba İzmir için sadece kendi okulumu yazsam onaylanır mı?

fatih kapsamındaki ticaret meslek lisesinde görevliyim.formatör olarak meslek liselerini yazabiliyor muyuz ??

Geri