bu araba iyi midir?

Kodla Büyü
valla o dedikleriniz ne ben hiç bilmiyorum :D para benden alması babamdan, o yaptırır artık ne gerekiyosa :D

baban bilir hocam :) aracı servisine gösterin geçmişe yönelikte tüm kayıtları çıkar.muhtemelen araç garantisi bitene kadar servise girip çıkmıştır.km de uyumsuzluk yada sıkıntı olursa değişen boya yada yürürde sıkıntı olursa herseyini rapor halinde veriyolar. bugun bir arkadasımızla ekspertiz yaptırdıgımız opel corsa normalde 83.000 km görünüyodu ekspertiz yaptırırken grevlinin dediği 2010 yılında 192.000 km de en son servise girdiği. kmsi ile oynana çok araba var

Hocam madem araba alıyosun yavaş yavaş öğrenmeye başlarsan iyi olur. Her zaman baban arkanda olmaz :)

YuLiaN' Alıntı:
baban bilir hocam :) aracı servisine gösterin geçmişe yönelikte tüm kayıtları çıkar.muhtemelen araç garantisi bitene kadar servise girip çıkmıştır.km de uyumsuzluk yada sıkıntı olursa değişen boya yada yürürde sıkıntı olursa herseyini rapor halinde veriyolar. bugun bir arkadasımızla ekspertiz yaptırdıgımız opel corsa normalde 83.000 km görünüyodu ekspertiz yaptırırken grevlinin dediği 2010 yılında 192.000 km de en son servise girdiği. kmsi ile oynana çok araba var

hımm babam o olaylardan da anlıyo araba çok güzel dedi zaten hiç hasar filan da yokmuş.. ama aramadı hala bence indirim yapmadılar fiyatında.. :shock:

Hocam bende bu aralar arac bakıyorum sen babana güven gerisine fazla karısma bence :mrgreen:

hatta temiz bulursanız bana da haber verin:))

bugün araba pazarına gitcekti ama aramadı beni demekki bulamadı uygun bişey :shock:

konu amma uzamış yahu :)
Bu arada o 300 liralik taksitlerin sonlarindaki balon ödemelerden haberiniz varmi acaba? yoksa sadece reklamlardaki rakamlara göremi konusuyorsunuz? :)
O tür rakamlar ya son taksiti balon ödeme tipi olur ya da her sene artan taksitlerle olabiliyor ne yazik ki :)

Bu arada teklifim hala gecerli :) 2006 model c3 - Öğretmenden.

wes' Alıntı:
konu amma uzamış yahu
Bu arada o 300 liralik taksitlerin sonlarindaki balon ödemelerden haberiniz varmi acaba? yoksa sadece reklamlardaki rakamlara göremi konusuyorsunuz? :)
O tür rakamlar ya son taksiti balon ödeme tipi olur ya da her sene artan taksitlerle olabiliyor ne yazik ki :)

Bu arada teklifim hala gecerli :) 2006 model c3 - Öğretmenden.

özellikleri neler? :)

bugün arabamla ilk kez okula geldim hatta yolda gördüğüm arkadaşlarımı da topladım getirdim :) ilk 2 günkü korkudan hatta ben bu arabayı satıcam süremiyorum diye ağlamalarımdan sonra sanrıım kıvırdım bu araba sürme işini :)

Geri