Bugün ................... öğrendim

Kodla Büyü
Office programlarında korulamalı halde hazırlanan dosyaların korumasını kaldırıp dilediğim gibi kullanmayı öğrendim :)

serhatdemir' Alıntı:
Ne yaparsan yap diğer branştaki arkadaşlarının senin çalıştığına inanmak istemediğini öğrendim.

walla bende bunu öğrendim artık kimseye değil vicdanıma hesap vermem gerektiğini öğrendim :(

Okula dinamit koyup patlatsan bile arkan sağlamsa geçireceğin teftişin tırışkadan olacağını, eğer seni yemek için müfettiş gönderiliyorsa, gözünün üstündeki kaş nedeniyle fizana sürülebilme ihtimalinin çok yüksek olduğunu öğrendim.(zaten biliyordum, yaşayarak tekrar öğrendim.)

.

Excelde Alt+Enter ile hücre içerisinde bir alt satıra geçilebildiğini...(Bugün değil ama yakın zamanda öğrenmiştim.Yararlı olacağını düşünerek yazıyorum)

.

Bugün okullarda kullanılan horn hoparlörün gelişmiş hali olan çift kanallı olanının (bas-tiz) süper çalışıtğnı sesleirn net geldiğini öğrendim.(Havalimanlarında var ben oradan esinlendim) Her okula öneririm 2 tanesi 1500 kişilik okula yeter tanesi 150 tl.

Ayrıca çift taraflı horn varken ayrı bir ses sistemine çokda gerek olmadığını ama yinede behringer mikser ile behringer anfili 400 w hoparlör (maliyet 1100 tl ) ile 3 hornu kullanıp 4+1 ses sistemine çevirip mahalleden geri dönen sesin yankısının keyfine vardım.

Ama bunları yaptıktan sonra müdür yardımcısının giden paradan dolayı yüzünün kızarmasının önemli olmadığını, önemli olan güzel dıngırdayan müzikte oynayan öğrencilerin keyfinin herşeyi unutturduğunuda öğrenmiş oldum.

Ayrıca orjinal fikirleri olan arkadaşların böyle bir konu açtığınıda gördüm. teşekkürler.

İnternetteki videoları izleyerek PHP öğrenmenin kolay olmayacağını öğrendim... :(

avira'nın bazı virüsleri silemediğini ve format atmadan önce dosyaları kurtarmanın zaman aldığını ve ara ara yedek almanın iyi bir şey olduğunu öğrendim :(

daha önceden katıldığım bir toplantıya tekrar ve zorunlu olarak katılmam gerektiğini öğrendim :verymad:

insan, ölüm haberi aldığında etkisinin en çok iki saat sürdüğünü sonra yine aynı saçma düzene devam ettiğini öğrendim :(

eğitim adına havanda su dövdüğümüzü öğrendim..pırlanta gibi beden öğretmenimize sırf bir çocuğa sıraya geçmesi için bağırması sonucunda vede bu çocuğun babasının beledeyi il genel meclisi üyesi olduğundan dolayı soruşturma açıldı..sırf çocuğun babasının arkası olduğundan dolayı...yazık başkada diyecek bişeyim yk... :!:

bugün okula geç kaldım bir daha gece geç saatlere kadar bilgisayarın başında kalmamam gerektiğini öğrendim:)

arkadaşların istekleri neticesinde facebook videoları vb. videoları indirmek için firefox eklentisi olan download helper ın iyi iş çıkardığını öğrendim.

Bugun öğrenmedim ama işe yarar sanırım :)

office programlarında shift + F3 tus kombinasyonu sırayla,

ilk harfler buyuk, hepsi buyuk ya da hepsi küçük gibi değişiklikler yaptırır.

Yine Alt tusuna basarak seçim yaptıgınız da mesela bir tablonun istenilen yerlerine

seçim yapabilirsiniz.

Geri