cep telefonu önerisi olan ?

Kodla Büyü

pawofeagle

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hocalarım 500 tl civarında bir telefon almayı düşünüyorum. hem dokunmatik hemde tuşlu kullanımı olan bir telefon düşünüyorum önerisi olan var mı? sadece dokunmatik yada sadece tuşlu önerisi olan varsa da olabilir

nokiadan uzak dur derim sadece. Sebebine gelince eğer simbian bir telefon ise simbian işletim sisteminin artık geleceği kalmadı nokia dışında da hemen hemen kullanan kalmadı simbian kullanan. android şu an verdiğiniz fiyat aralığında tek olasılık...

ötv zammına yakalandık hocam ama napalım yeni öğretmen olduk maaş yeni almaya başladık :):)

Çep telefonunun en çok sabah uyanmak için kullanan biri olarak hiç bir tavsiyem yok. :)
Sen de kendi kullanım alanlarına göre alacağın telefona karar vermelisin. Ama hem dokunmatik hem Qwerty klavyeli iyi bir tercih olabilir bence de...

huawei x5 android rom lu üst sınıf bi akıllı telefon istiyosan bide ucuz olsun diyorsan, kaçırma derim

az önce nokia c5-00 aldım klasik tuş takımı c5-03 te dokunmatik olanı 458 e aldım zamdan etkilenmeden yarın 500 ü geçer şarj süresi fazla diye aldım özellijleri de fena değil kullanınca anlaşılır

Hem dokunmatik hemde tuşlu çok az sayıda telefon var,Home ve back tuşları olur telefonda ve dokunmatik olur o tarz bişey optimus me var 400 tl'ye android işletim sistemi onu tavsiye ederim,Eğerki q klavyeli bişey alıcak olursan 9300 curve modeli var blackberry'nin ona bakabilirsin

düz klavyeli olarak nokia e63 ve c3 düşünülebilir. hem klavyeli hem dokunmatik cihazlar biraz pahalı oluyor. fiyatı arttırabilirseniz samsung ı5510, sony ericsson xperia x10 mini pro ve lg gw620 gibi cihazlar tavsiye edilebilir.

evet bende kararsızım cep telefonu konusunda..
Iphone 4 almak isterim, fakat okadar parayı bosuna mı vermiş olurum sizce

xperia x10 mini ya da nokia x3-02 tavsiye ederim ben de her ikisi de var x3-02 hem dok.hem tuşlu ayrıca şık ve zarif

gelincik42' Alıntı:
Şu an için iphone 4'ün fiyatı 1800 1900 arası,4s'e göre pek bi fark yok zaten flash yok sadece,Tasarımıda aynı,İphone 5 seneye kasım ayından önce çıkmaz,Bide siri yazılımı çöktü ios 5 çıktıktan sonra bunları bilerek almaya karar vermen gerekir,Ne olursa olsun iphone hep 1 numaradır bunu unutmamak gerekir:)

gelincik42' Alıntı:

Şiddetle önereceğim bir cihaz.
Telefon 2. özelliği olarak kalıyor, öncelikli tam bir cep bilgisayarı.
Birçok model kullanmıştım şu anda 8-9 aydır Iphone4 kullanıyorum ve düşüncem şöyle: Değiştirecek olursam birdahaki telefonum eğer alabilirsem yine Iphone4 veya üstü bir model olur; ya da Nokia 1100 gibi son derece sade/sadece görüşme yapma gibi temel işlemler yapmaya yarayan bir model olur. Bunların arasında hiçbirşey düşünmüyorum artık.

gelincik42' Alıntı:

iphone 4s'in adam akıllı satışa çıkmasını bekle derim ama diyemiyorum çünkü fiyatı oldukça pahalı ve yaygın şekilde satışa çıksa bile düşeceğini düşünmüyorum. garantili sağlam bir iphone 4 bulursan düşünülebilir.

pawofeagle' Alıntı:
hocalarım 500 tl civarında bir telefon almayı düşünüyorum. hem dokunmatik hemde tuşlu kullanımı olan bir telefon düşünüyorum önerisi olan var mı? sadece dokunmatik yada sadece tuşlu önerisi olan varsa da olabilir
samsung galaxy s5630 fit şuan kullandığım 500 civarı fiyatı...

samsung galaxy gio aldım bana uygun yeterli bir telefon iki haftadır kullanıyorum çokda memnunum :)

collision' Alıntı:
huawei x5 android rom lu üst sınıf bi akıllı telefon istiyosan bide ucuz olsun diyorsan, kaçırma derim

kardeşime katılıyorum. o da olmadı samsung gio 5660 tan şaşma derim ..bu devirde android ios gerisi boş..

Geri