cep telefonu önerisi olan ?

Kodla Büyü
X10 mini 550 fiyatı var,O ederde bi telefon değil tamam küçük tasarımı gayet hoş ama işlevsel bi telefon değil,O fiyat aralığında Optimus one var,Daha hızlı ve stabil çalışcak bi telefon,Ekran kalitesi ve çözünürlüğü muazzam telefonu incelediğinde anlıyosun direk,Şarj süreside 2 gün kadar

İphone4 tavsiye ederim..Vodafone'da gayet uygun kampanyaları var..

Galaxy gio var bende çok memnunum.Mantıklı karar vermiş alan arkadaş. Zam gelmeden önce 450 liraydı şimdilerde 550 lira.Şarzı bir gün bile gitmiyor demiş arkadaşın biri..Bende 2 gün gidiyor.gerekli ayarları yapmanız yeterli..Android işletim sistemlerinin tek sorunu şarzdır.

Samsung Galaxy Pro. Süper bir alet tavsiye ederim. 2 aydır kullanıyorum.

samsung ağır çalışıyor, tuşlama hızını geriden takip ediyor. Telefona çok para vermeyin.Dünyada bizden başka sık telefon değiştiren yoktur heralde. Ailemden uzak olmasam telefon kullanmazdım.

bir tane nokia 6230i telefonum var 2003 yılında almıştım. ogünden beri kullanıyorum hala sapasağlam sadece kapağını ve bataryasını değiştirdim o kadar. bozulmazsa bi 2-3 yıl daha kullanırım.

Hocam, hem ekonomik, hem KVK servis güvencesinde olan Neoi 588'i incelemeni tavsiye ederim. Bu telefon işimi çok iyi görüyor. Neoi 588'e ulaşmadan önce HTC almayı düşünüyordum ki kıyaslamam neticesinde Neoi'nin daha ucuz ama aynı özelliklere sahip olduğunu gördüm. İçerisndaki SD kart 4GB. Onu değiştirdim çok memnunum. Sanırım Android işletim sistemli cep telefonu problemimi çözdüm. Sizin de incelemenizi öneririm.

Geçenlerde Galaxy s2 aldım gayet güzel telefon. Bence android olsun yeter gerisi o kadar önemli değil.

Geri