Cilt Bakımı

Kodla Büyü
ozgulhoca' Alıntı:
argan yağını hiç kullandınız mı? ya da duydunuz mu?

ben kullanıyorum memun kaldım.

göz çevresindeki ince çizgilere iyi geldi. yanlız piyasada sahteleri var. argan yağı pahalı fasın sıvı altını deniyor onun için. 20 - 30 liraya bsatılanları sahte. dikkatli olun.

Dermokil nemlkendiriciyi yeni kullamaya başladım. Bana da çok iyi geldi. Yüzümdeki dökülmeler kalmadı, Demekki yüzü çok kuru olup pul pul dökülenlere iyi geliyo dermokil :)

hanımlar açık tenli hassa yüzler için maske tavsiyesi olan var mı. Kil maskesi düşünüyorum ama kullanana var mı ki sizlerden...

hocam uzmanına danışmak lazım tvde bir kadın vardı cildim yağlı diye kil maskesi kullanmış ama berbat olmuş cildi bana iyi gelen sana gelmeyebilir geri dönüşü olmayan hatalar yapılıyor cilt ve saç konusunda

tavsiyelr için sağolun arakadaşlar. evet en iyisi uzmana danışmak da.zmana ulaşmak mesele :cry: geçen hafta kızım çok hastaydı 1-2 gündür toparlanmaya başladı yeni takip etme fırstım oldu, teşekkürler.

bir de 3 haftadır dudağımın çatlağı geçmedi :shock: ağzımın etrafında yarım cm kadar kızarıklıkla geziyorum konuşmakta gülmekte zorlanıyorum daha önceleri de çok çatlardı ama 1-2 güne geçerdi bu hem çok yayıldı hemde nerdeyse bi ay olacak vazelin elimde geiyorum ama faydası yok. başına gelen oldu mu yarın dermotoloğa gitme planım var inş.fırsatım olursa yine de tavsiyelerinizi dikkate alabilirim.çok sıkıldım resmen tipim değişti :cry:

benim de yazın aşırı el ayak terlemem ve kışın da aşırı el ayak kuruması var
yazın hiç öle terlik falan giyemiyorum bazen halıya bile basarken terli ayaklarla sinir oluyorum
kışın da kremlerim elimden ayağımdan hiç eksik olmuyor
bunun için bir cildiyeye görünmem şart galiba dimi
yıllarca böyle yaşamaya alışınca insana normal geliyor galiba :eek:

arkadaşlar merhaba bizim okulumuza bir adam geldi bugün güya bursa dan gelmiş cilt bakımı ürünü tanıtıyor olay in yeni çıkacak ürünü dedi yüz temizleyici peeling gibi ama daha etkili ve iyiymiş ben ve arkadaşlar aldık 35 lira haziranda piyasada çıkınca 80 olacakmış adam gittikten sonra pişman oldum kafama takıldı sahte mi acaba diye ne salak oluyorum bazen dedimm:(

yeymir23' Alıntı:
arkadaşlar merhaba bizim okulumuza bir adam geldi bugün güya bursa dan gelmiş cilt bakımı ürünü tanıtıyor olay in yeni çıkacak ürünü dedi yüz temizleyici peeling gibi ama daha etkili ve iyiymiş ben ve arkadaşlar aldık 35 lira haziranda piyasada çıkınca 80 olacakmış adam gittikten sonra pişman oldum kafama takıldı sahte mi acaba diye ne salak oluyorum bazen dedimm:(
est.. hocam bazen oluyor insanın böyle zamanları.. açıkçası anlattığınız kadarıyla bana pek güven vermedi ama inşallah dedikleri doğrudur...kullanırken önce kolunuzda filan deneyin bari şüpheniz varsa.

Geri