Citroen C5 dizel mi? Opel İnsignia 1,6 mı?

Kodla Büyü

hamur07

Site Gezgini
Arakadaşlar 40000-47000 aralığında donanımlı bir araç almak istiyorum citroen c5 1,6 110 hp dynamique dizel mi yoksa opel insignia cosmo 1.6 benzinli 180 hp mi? siz olsanız hangisini tercih edersiniz? bu arada yılda ortalama 10000 km yol yaparım.

Insignia aldıktan sonra binsem mi binmesem mi diye düşünürsünüz,
c5 aldıktan sonra üzerinden inmemek için bahane ararsınız.

biraz daha katar 2008 üstü siyah yada beyaz accord alır lpg atardım. İstersen bi incele...

özygt' Alıntı:
Bu paraları nerden buluyosuz ya. Siz öğretmen değilmisiniz :)

BELKİ DE ATADAN DEDEDEN kalmıştır...
benim okulda bmw ye binen bayan öğretmen var 350 bn liralık dubleks evde oturur daha ne olsun

1.6 turbo 180 bg insignia benzini resmen içiyor, içimi acıtmaz diyorsan insignia, ama ekonomi önceliğin ise c5.

Her iki arabayı ben de düşünüyorum. Ama İnsignia almaya karar verdim ben de. Sene sonuna kadar alırım hayırlısıyla. Bu arada, İnsignia Cosmo demişsin. İlk çıktığında 115 HP olanları çıktı. Kesinlikle yaklaşma. 180 Turbo olanını al. Cosmo full paket ama, ekstradan opsiyonları var. 2009-2010 da sport modeli de çıktı. O da ospiyonlarla cosmo ile aynı oluyor. Onlara da bakabilirsin...

LPG'ye gelince... LPG taktırabiliyorsun. Mersin Gedizlere sormuştum. Prins takıyoruz demişlerdi bana...

Düşünüyorum da Başbakan haklı galiba? :p

Yıl 2002: Öğretmenin biri foruma yazar:"3250 ile 4500 arası param var. Şahin S yada Kartal SLX arasında kaldım hangisini alsam acaba?.Bu arada ort 2000 km yapıyorum. "
Yıl 2012: Öğretmenin biri foruma yazar:"Arakadaşlar 40000-47000 aralığında donanımlı bir araç almak istiyorum citroen c5 1,6 110 hp dynamique dizel mi yoksa opel insignia cosmo 1.6 benzinli 180 hp mi? siz olsanız hangisini tercih edersiniz? bu arada yılda ortalama 10000 km yol yaparım."

:puhaha:

tabii ki insignia, adamlar insignia için bugüne kadar yaptığımız en iyi araba diyorlar,o derece iddialılar yani.
Bu arabayı tavsiye ediyorum ama aldıktan sonra hemen prins tüpü tak yoksam benzinden canın çok yanar :D

hayallerımdekı araba ıkısıde. İnsignia nın kalıtesı tartısılmaz ama c5 te ona gore cok ekonomık. ona gore artılarına eksılerıne bakıp karar vermek lazım...

Opel Insignia..aşmış bi araba bence..kesinlikle Insignia derim..düşünmeyin bile..

Geri