Crysis 2 satışta (Türkçe FPS Oyun)

Kodla Büyü
Crysis2 tek kelime ile harika. oyunda crysis 1 deki hız modunu zıplama modunu falan kaldırmaları güzel olmuş. sadece zırh modu ve görünmezlik modu yetiyor. Siperlere monte edilmiş ağır makinalı tüfekleri yerinden sökmek yaratıcı olmuş. Ama türkçe versiyonundaki laz uşağuna öyle diyemeyeceğim, acayip yapmacık olmuş. top tüfek çarpışmaya gidiyoruz arkadaş ordan haçen maçen diyo atmosferin içine ediyor.

ahmetismet' Alıntı:
Crysis2 tek kelime ile harika. oyunda crysis 1 deki hız modunu zıplama modunu falan kaldırmaları güzel olmuş. sadece zırh modu ve görünmezlik modu yetiyor. Siperlere monte edilmiş ağır makinalı tüfekleri yerinden sökmek yaratıcı olmuş. Ama türkçe versiyonundaki laz uşağuna öyle diyemeyeceğim, acayip yapmacık olmuş. top tüfek çarpışmaya gidiyoruz arkadaş ordan haçen maçen diyo atmosferin içine ediyor.
Hocam sen çok yaşa gece gece güldür . Atmosfer açısından düşünürsek haklısın. Ama böyle büyük bir yapımda böyle birşey görmekte büyük bir olay. Oyunda laz uşağının sesini duyunca gülmekten ölmüştüm. :D

Oyun çok güzel şu an new york'un parkı bulutlara çıktı orada savaşıyoruz.

bana senaryo çok yapmacık geldi..
oyun grafikleri falan çok iyi ama daha gerçekçi olmasını isterdim şahsen..
mesela 2. dünya savaşı falan olsaydı,
uzaylılar yerine gerçek kişilerle savaşsaydı daha çok beğenirdim..
yine de güzel oyun..

Bence darmadağın New York fikri güzel olmuş. Ama mekan ve düşman çeşitliliğini sağlayamamışlar pek. Bununla birlikte Crysis serisi ve FarCry daha çok bilim kurgu temelli senaryolara sahip. Bir de bu serilerdeki çatışmalar çok keyifli oluyor bence. Gizlenmek hep ön planda o yüzden de daha fazla geriliyor insan.

bulutların üstündeki park oyunun sonu...

Bence sonu pek olmamış. Ama ilk oyundan çok çok daha iyi bir senaryo oynanış ve atmosfer, birde oyun türkçe daha ne olsun.
Sırf Türkçe oluşundan bile öpüp başımızın üstüne koymamız gerekir.

Geri