Cumhurbaşkanının Makamındaydım

Kodla Büyü
süpersiniz duyarlı bir insan cumhurbaşkanımız bir ümit umarım güzel şeyler olur teşekkür ederiz hocam

Teşekkürler hocam.
İnşallah cumhurbaşkanımız verdiğiniz dosyayı inceler ve sorunlarımızı anlar.

İşte budur diyorum başka da birşey demiyorum... Teşekkürler emeği geçen herkese...

kendimizi, derdimizi iyi ifade edebilmemiz gerçekten önemliydi.Bunu yapabildiğimizi düşünüyorum.Destek olan arkadaşlara teşekkürler :)

başka bir başlıkta daha yazmıştım. birçok yere ulaşılıyor ama dönüt alındığı zaman tek bir başlıktan haber verilse güzel olur.

Formatörlük kadro değil, görevlendirmedir.Formatörlük kadrosu bir rüyadır...aslolan bilişim dersleridir...bilişim dersleri IN :+1: formatörlük OUT :-1:

Hocam öncelikle bu desteğiniz için teşkkürler ancak umarım mektubu bu haliyle vermemişsinizdir cumhurbaşkanına.imla yanlışları,düzensiz cümle dolu mektup.Bi de İstanbul detaylarındansa keşke genel olarak dursaydınız konu üzerinde.Yine de teşekkürler.İnşaallah ulaşmıştır kendilerine ve sonuç alırız.

Cumhurbaşkanımız twitterda da aktif bulunuyor zaman zaman ordan da kendisiyle irtibat kurabilir miyiz acaba? Mentionlarını okuyor mudur ki?

erolemir' Alıntı:
Formatörlük kadro değil, görevlendirmedir.Formatörlük kadrosu bir rüyadır...aslolan bilişim dersleridir...bilişim dersleri IN :+1: formatörlük OUT :-1:
sonuna kadar katılıyorum
hocam emeklerinize çok teşekkürler.

Hocam Allah razı olsun ! bence twitter ı da kullanalım, oradan gazeticilere, hebercilere hatta siyasetçilere başbakanımıza bile tweet atarak kamuoyu oluşturabiliriz

Geri