Cumhurbaşkanının Makamındaydım

Kodla Büyü
caspian16' Alıntı:
Konunun çözümü için gayret gösteren herkese teşekkür ediyorum arkadaşlar.
Cumhurbaşkanına http://www.turkiye.gov.tr ye e-devlet şifresiyle giriş yaparak da ulaşabiliriz.
arkadaşlar bu tür şikayetlerde sorun yaşayanlar olduğunu duydum. yukarıda da bahsetmiş bir arkadaşımız silsile atlama olayı. inş bizim konumda da sıkıntı çıkmaz.

cevap verilirse de bu başlıkta bildirilirse güzel olur. sonucunu görmek açısından sevindirici olacaktır

Hocam çok teşekkür ederiz size minnettarız. Yalnız ülkenin bir numarası olan cumhurbaşkanı malesef hükümetin noteri. Yani şu an ülkede 1 numara başbakan. Cumhurbaşkanlığı ona bağlı gibi bir şey.

pythagorean' Alıntı:
Hocam çok teşekkür ederiz size minnettarız. Yalnız ülkenin bir numarası olan cumhurbaşkanı malesef hükümetin noteri. Yani şu an ülkede 1 numara başbakan. Cumhurbaşkanlığı ona bağlı gibi bir şey.
Yani demem o ki, başbakan zaten bu sorunları biliyor da bir şey yaptırmıyorsa bakanına, o makama gitmemizin de pek bi yararı olmayacaktır. Ümit kırmak değil niyetim ama gerçekler böyle.

Bir yıldan daha eski konu. Gelişme olsa arkadaş bilgi verirdi sanırım.
Geç kalmış bir teşekkür de benden gelsin hocama.

vallahi bravo. hepimiz adına emeklerinizden ötürü yürekten tebrikler. inş bişeyler değişir

hocam cesaretinizden ötürü tebrik ediyorum ,özverinize minnettarım umarım sonuçsuz kalmaz emekleriniz.

Konu bir yıldan daha eski teşekkür etmek için neden bir yıl beklediniz. Arkadaşların 1 yıl önceki çalışmalarını tebrik ediyorum

tayinci42' Alıntı:
sonuç şu

nasıl olmuşsa pythagorean ve horozerk isimli arkadaşlar konuyu hortlatmışlar. bu iki rkadaşa çalışmalarından ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. :puhaha: :puhaha: :puhaha:

Bu konu niye zıplamışki?

Birde şu var, mevcut bakan dışında kimse bizi kurtaramaz oda kurtarmak yerine tam tersini ortadan kalkmamızı istiyor. Başbakanda bizim branş için mevcut bakana birşey demez. Cumhurbaşkanı ise hiç demez.

götüngen olmuş sonuç kapıdaki güvenlikçilere verirsen koyarlar bir kenara onlar unuturlar temizlikçi gelir alır birine verecektir önemli mi diye bir kenara koyar sonra başka bir güvenlikçi aa burda çöp var deyip çöpe atar böylece zahmetiniz zortingen olur.

sadece susarak' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
sonuç şu

nasıl olmuşsa pythagorean ve horozerk isimli arkadaşlar konuyu hortlatmışlar. bu iki rkadaşa çalışmalarından ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. :puhaha: :puhaha: :puhaha:
Sizin teşekkürlerinize layık olabildiysek ne mutlu sayın hocam. Yalnız ateşi ben yakmışım, sen de devam ettirmişsin v konunun gündemde kalmasına yardımcı olmuşsun. Bize destek olduğun için ben de teşekkür ediyorum :D

Ne boş işlerle uğraşıyorsunuz pythagorean arkadaşım! Milletin duygularıyla oynama hakkınız yok. Sizi kınıyorum.

vex_alex' Alıntı:
Ne boş işlerle uğraşıyorsunuz pythagorean arkadaşım! Milletin duygularıyla oynama hakkınız yok. Sizi kınıyorum.
vex_alex hocam konuyu ben açmadım, kimsenin duygularıyla falan oynadığım da yok ne alaksı var :D Nasıl bir suçlamadır bu yarebbim!!! Sayın hocam bizzat bu başlık en fazla benim duygularımla oynar, çünkü ben BT Formatör Öğretmeniyim. Nitekim tarihine falan bakmadan daldım konuya vay dalmaz olaydım...

bu konu hortladı olayı nedir ya yok bir yıl niye beklediniz de teşekkür ettiniz falan yeni görmüş olabilir site de bişey için arama yapmış bu yazıyı görmüş olabilir ne var ki yani ha bir yıl sonra ha bir gün sonra yazılmış yazan yazmış ne güzel bir yıl sonra da olsa hocam teşekkür ederiz

Ben yanlış anlamışsam ki öyle gözüküyor özür dilerim sizi suçladığım için pythagorean arkadaşım. Haklısınız, tarihine bakmamış olabilirsiniz ki ben de bakmadım önce. Eleştiriler gelince farkına vardım ve bir eğlence mizah konusu olduğunu düşünerek bu yazıyı yazdım, insanların duygularıyla eğlence olmaz diye.

Hocam emeğinize sağlık. Umarım mektubunuzu indirdiğimiz şekliyle vermemişsinizdir. Bir çok imla ve noktalama hatası var. Yeni yer değiştimenizin sizin için hayırlı olmasını dilerim.

Geri