Düğün Salonu giriş müziği

Kodla Büyü

mpurcuklu

Aktif Üye
Arkadaşlar haziranda düğünüm var allah nasip ederse. Malum en önemli konulardan biriside salon giriş müziği. Bu konuda sizlerden yardım bekliyorum giriş müziği olarak örneklerinizi bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

bakalım elinde olan arkadaşlar paylaşırsabizde nasipleniriz zamanı gelince :D

yadigartbaykal' Alıntı:
öncelikle tebrikler, inşallah hayırlısı olur :)
bizim giriş müziğimiz nişanlılık döneminde ayrıyken vakit geçirmek için oynadığımız 3 yılımızı verdiğimiz WOW oyununun Stormwind müziği idi.
Kısacası salona girip karşında yüzlerce kişiyi gördüğün anda seni cesaretlendirecek senin için bir anlamı olan bir müzik seçmelisin. :lol:
:+1: ilginç

enya "only time" güzel bir müzik vurgular filan harika sanırım kasımda aşk başkadır filminin müziğiydi
bir müzik daha vardı ama linki bulabilirsem gönderirim:))

tebrik ederim hocam bence
toygar ışıklı ---sen eşittir ben şarkısı harika olur

ikimiz bir fidanın güller açan dalıyız yada blade filminin müziği olabilir... :lol:

gülü susuz seni aşksız bırakmam ben olsam düğünümde bunu çalardım dansa da uygun fakat giriş dansla olmayacaksa daha hareketli bir şey öneririm

Üşüdüm diyorsan güneş olurum
Yanarım sevginle ateş olurum
Dolarım havaya nefes olurum
Gülü susuz seni aşksız bırakmam zekayi tunca söylüyordu sanırım

Zekai Tunca -gülü susuz seni aşksız bırakmam (benim düğünümde bunu seçmiştim)

aslı güngör- aşk herşeye değer olabilir.

tebrik ederim hocam. fakat cevaplarda ikililik var gibi gördüm. sizin istediğiniz ilk dans müziği mi yoksa salona giriş müziği mi?
ekim ayında evlendim ben de.
salona giriş müziğim FUNFUN adlı bir melodiydi.
ilk dans müziğim ise Nalan'dan "Söz Verdik Biz Allah'a" isimli şarkıydı.

Hayırlı olsun.
Metalica Where ever I may Roam giriş müziği olabilir.
İlk dans müziği çok önemli... Eşiniz hanımefendi ile birlikte karar verin derim

Hocam benim önerim Sezen Aksu'dan HOŞGELDİN

Yükleyecektim ancak şarkının boyutu 4.2 mb. Bu şarkıy dinlemeden karar vermeyin derim...

sfayer' Alıntı:
Hayırlı olsun.
Metalica Where ever I may Roam giriş müziği olabilir.
İlk dans müziği çok önemli... Eşiniz hanımefendi ile birlikte karar verin derim
:roll:

arkadaşlar, bu konuda yeni fikri olan var mı? konu açılalı çok olmuş. martta düğünüm var. salona giriş parçası önerilerinize ihtiyacım var, türkçe olmasını tercih ediyorum.

Hocam yap bi çılgınlık :)

A be kaynana - Ata Demirer

Yada

İsmail YK - Bas Gaza :puhaha:

Şaka bi yana Allah bi yastıkta kocatsın. Hayırlı olsun. :+1:

teşekkür ederim hocam, bence de hoş olur :++: ama elalem ne der, bi de gülmekten yürüyemem ki milletin içinde :p

Ne güzel bir konudur bu böyle...20 Ekim de düğünüm var benim de inşallah, iyi fikirler varr :idea:

Türk klasik çalgılarının olduğu (kanun, ud,...) enstrumental bir parça çok mu ağır olur :?:

Geri