Dünyada tarihi kırılma...

Kodla Büyü
3d yazıcılarla alakalı bir video izledim ama çalışabilecek şekilde bir organ ....
Cidden dinlenmesi gereken şeyler anlatıyor.

9-10. dakikadan sonra ses gitti, bu normal mi? Videoyu ilerletince de gelmedi bir daha :?

işin ilginç tarafı CNNTürk bunu yayınlıyor.. CNN'in ve CNN-Türk'ün sahipleri de insanları sömüren borçlandıran o zenginlerin içinde.. adam karanlıkta biraz ışık görmüş güneşi gördüm zannetmiş.

bu gibi videolarda verilerin doğruluğu gerçek midir. bu verileri nasıl elde edidi. analiz ve sonuçlar doğru mu?.
ama gerçek olan şu ki ülkemiz üretime geçmeden büyüme düşünülemez. elektronik, bilişim ve sanayide üretim yapmalıyız.
bu ülkenin sermayesini dışarıya akıtırken bilinçli olmalıyız. Çocuklarımızın elinde iphone, samsung ...., evlerimizde sony,dell, toshiba.., otoparklarımızda wv, toyota, ford..., liste uzar gider.. olduğu sürece bu ülke gelişmez, gelişemez. kendi ülke markalarımızı oluşturmalıyız. yerel üretim yapmalıyız ki ben şuan ben öyle bişey göremiyorum. olan fabrikaları satmak yerine daha fazlasını açmalıyız fln... kıssadan hisse herkesin unuttuğu birşey var, zengini zengin yapan fakirdir. abd de insanlar refah halinde yaşıyorsa , afrikada zenciler daha aç yaşadığı için, afganistanlı kadınların daha fazla tarlada çalıştıkları için. bu ülke gelişmiyorsa sebebi bizleriz, kimse kusura bakmasın

sahrak' Alıntı:
ama gerçek olan şu ki ülkemiz üretime geçmeden büyüme düşünülemez. elektronik, bilişim ve sanayide üretim yapmalıyız.

+1 Üretim, üretim ve yine üretim...

mcm2276' Alıntı:
sahrak' Alıntı:

+1 Üretim, üretim ve yine üretim...

Ve işte bu yüzden ekonomisi kırılgan olan, sıcak para üzerinde dönen ülkelerde yönetimler dalgalanma ve fevri çıkışlardan kaçınmalılar. Yoksa dolar bir anda tarihin en yüksek seviyesine 2.5 liraya doğru yol alır.

3b yazıcı nedir arkadaş

bilim kurgu filmleri biz yaşarken gerçek mi olacak

elsyum dedi bi ara

Geri