Davranış Notu Girme Programı :)

Kodla Büyü
teşekkürler. e-okulda denemedim ama msn de işe yarıyormuş. :D
program açıkken bi yandan msn de yazışıyordum. yanlış yazdığım bşy i silmek istedim. backspace tuşuna bastım. basmaz olaydım . :) her tarafa 11111... yazdı :D ilk başta anlamadım nolduğunu. ama programın açk olduğunu görünce fark ettim. :)

the_myth' Alıntı:
teşekkürler. e-okulda denemedim ama msn de işe yarıyormuş. :D
program açıkken bi yandan msn de yazışıyordum. yanlış yazdığım bşy i silmek istedim. backspace tuşuna bastım. basmaz olaydım . :) her tarafa 11111... yazdı :D ilk başta anlamadım nolduğunu. ama programın açk olduğunu görünce fark ettim.

:p Evet öyle bir kusuru var başma gelmedi dersem yalan olur nerdeyse her çalıştırdığımda bir yerlere not girmeye çalışıyor :puhaha:

bekirozturk' Alıntı:
the_myth' Alıntı:
teşekkürler. e-okulda denemedim ama msn de işe yarıyormuş.
program açıkken bi yandan msn de yazışıyordum. yanlış yazdığım bşy i silmek istedim. backspace tuşuna bastım. basmaz olaydım . her tarafa 11111... yazdı :D ilk başta anlamadım nolduğunu. ama programın açk olduğunu görünce fark ettim.

:p Evet öyle bir kusuru var başma gelmedi dersem yalan olur nerdeyse her çalıştırdığımda bir yerlere not girmeye çalışıyor

ama süper iş yapıyor hocam eline sağlık. :) çok makbule geçti. 6-7-8 lerden 6 şar şubeye giriyorum yani 18 sınıf. hepsine bu program olmadan girmeye kalsaydım bi dünya iş. :) ama bu programla 5 dk da hepsini giriverdim. :D

işinize yaradığına sevindim bendede 21 şube var :p ama hala notları giremedim

bundan sonrada yapacağım programları bu siteye eklerim artık maksat eğitime hizmet olsun :p

win7 de bir türlü çalişmadi?
W7 DE bende çalıştıramadım...
yarın bide xp de denıcem.

win 7 de ilk denediğimde olmadı.
Sınıf mevcutlarını değiştirmeyi unutuyormuşum :) :) scriptlerin biri 20 diğeri 25 kişilik sınıflara göre hazırlanmış.
Scriptin başındaki mevcut değişkenine sınıflara göre doğru sayıyı girince notları verdi.

Firefox da davranış notları kısmını açılmıyor. İETAB la da sorun çıkardı. İnternet Explorer ile girdim

adres çubuguna yapıştırdıgımız script kodları vardı 4 5 olarak dolduruyordu. Sitede sadece 5 yapan var ama 4-5 olarak yapanı bulamadım.

bekirozturk' Alıntı:
Amaç herkese tek bir notu verip geçmek değil ama en azından işleri biraz daha hızlandırmak.
:alkis: işte ya.. olması gereken tipik bir bilgisayarcı örneği..
her işe pratik bi zeka.. ufak da olsa bilgilerin hayata geçiriliş resmi..
bekirozturk hocam... sizi tebrik ediyorum..
(ben programı kullanmadım(gerekmedi) ama bu emeği kutlamak lazım)

Geri