Davranış Notu Girme Programı :)

Kodla Büyü
ellerine sağlık hocam deneyip görecez bakalım... :wink:

hocam bende resimdeki hatayı veriyo neden acaba

Ekli dosyalar

• hata.JPG
    hata.JPG
    103.2 KB · Görüntüleme: 3,805
Programı win7 de çalıştırmayı başaramadım... ama bu kodlar işe yaradı .

hepsi 5
javascript: var mevcut=35;var xxi=0;var xxj=0;dakika=20;for(xxi=2;xxi<=mevcut+1;xxi++){for(xxj=1;xxj<=10;xxj++){document.getElementById("dgNotListesi__ctl" + xxi + "_txtOGR_DN_NOTU"+xxj).value=5;}};void(0);

4 yada 5
javascript: var mevcut=35;var xxi=0;var xxj=0;dakika=20;for(xxi=2;xxi<=mevcut+1;xxi++){for(xxj=1;xxj<=10;xxj++){document.getElementById("dgNotListesi__ctl" + xxi + "_txtOGR_DN_NOTU"+xxj).value=Math.round(Math.random())+4;}};void(0);

keşke önceden görseydim,

18X37x9=5994 notu elle girmek zorunda kalmazdım. :verymad:
zaten haftada 1 kere 40 dk gördüğüm öğrencinin davranışlarını düzgün olarak nasıl değerlendirebilirim ki, haşaaa zaten fındık fıstık bir ders olarak gördükleri bilişim öğretmenlerinin not verebilmeleri ne hadlerine :x

ancak programı kullanan arkadaşlar dikkat, e okulda 1 sınıfı 3 dk dan kısa sürede tüm notlarını girerseniz muhtemelern birinin gözüne batacaktır, sonradan 1 not değişimini bile inceleyen sistem, muhtemelen sizlerin bu notu hızlı girme konusundaki performansınızı gözden kaçırmayacaktır.

programı yazan arkadaşa da teşekkürler, böyle not girmeyi doğru bulmasam da, bize yapılanların yanında bu hiç bişi,
milyon dolarlık yatırımla kurulan bt sınıflarını dağıtıyorlar, hiç problem olmuyor....bunu da mazur görsünler o zaman

teşekkürler çok yararlı :alkis:
programa notu girip e okula geldim spacebar a bastım sonra da backspaceye (spacebar a basınca 1 boşluk bıraktığından çalışmadı boşluk silinmeli) çalıştı :D

madlion' Alıntı:
bilgisayarımda çalıştırmak istediğim Norton'un Sonar taramasında riskli olarak işaretlendi ve engellendi. Programı yazan arkadaşın bilgisine.

Bu konuda 1 yılı aşkın bir süredir belli aralıklarla hortluyor :p eleştiri falanda olmadığına göre (aksine hep teşekkür:) ) demekki insanların işine yaramış amacım buydu zaten :)

:) anti virüs programları istem dışı klavye tuşlarına basma durumu olduğu için virüs olarak görebilir.
Ama sıkıntı çıkarmaz kimseye keylogger falan değildir yani :)

Programsız.. Kolay bir şekilde davranış notu girebilmek için:

Aşağıda mevcut=20 yazan yere Sınıf mevcudunu yazın..

Davranış notu vermek istediğiniz sınıf sayfasını açın ve adres satırına aşağıdaki adresi yapıştırın enter a bastığınızda tüm notlar 5 olacaktır (value 5 seçildiği için)..

javascript: var mevcut=20;var xxi=0;var xxj=0;dakika=20;for(xxi=2;xxi<=mevcut+1;xxi++){for(xxj=1;xxj<=10;xxj++){document.getElementById("dgNotListesi__ctl" + xxi + "_txtOGR_DN_NOTU"+xxj).value=5;}};void(0);

win7 home basic 64 bit i3 işlemcili bilgisayarım var ve .netframework 3.5 kurdum yine giremedim. sorun nedir.

hocam bu program hiç tepki vermiyor nedendir freamwork 4,0 kurdum fakat explorer 9 kullanıyorum hiç tepki vermiyor

tqwert' Alıntı:
Programsız.. Kolay bir şekilde davranış notu girebilmek için:

Aşağıda mevcut=20 yazan yere Sınıf mevcudunu yazın..

Davranış notu vermek istediğiniz sınıf sayfasını açın ve adres satırına aşağıdaki adresi yapıştırın enter a bastığınızda tüm notlar 5 olacaktır (value 5 seçildiği için)..

javascript: var mevcut=20;var xxi=0;var xxj=0;dakika=20;for(xxi=2;xxi<=mevcut+1;xxi++){for(xxj=1;xxj<=10;xxj++){document.getElementById("dgNotListesi__ctl" + xxi + "_txtOGR_DN_NOTU"+xxj).value=5;}};void(0);

Hocam ellerine sağlık... Takır takır çalışıyor. Arkadaşlarada tavsiye ediyorum.

Geri