Derneğimiz-BTE -Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri Derneği

Kodla Büyü
Re: Derneğimiz Kuruldu...BTE -Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri

Cemal TANER' Alıntı:
online üyelik var :) üyelik formunu indirin doldurup ekine banka dekonto ve taradığınız nüfus cüzdanını ekleyin al sana online üyelik :)
üyelik formu yokki sitede yada ben göremedim

Hangi siteye baktınız?

BesSTy' Alıntı:
http://egitimciyim.com/belge/BTE_dernegi_uyelik%20formu.docx

buyrun arkadaşlar..
teşekkürler dostum.
ama ben neden bulamadım ya..
hangi menüdeydi bulamazsam çatlarım valla :verymad:

Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar. Bu dernekle başladık inşallah rahatça örgütlebiliriz. martın 20 sinde saat 10 da görüşmek üzere :D

üç maymun' Alıntı:
BesSTy' Alıntı:
http://egitimciyim.com/belge/BTE_dernegi_uyelik%20formu.docx

buyrun arkadaşlar..
teşekkürler dostum.
ama ben neden bulamadım ya..
hangi menüdeydi bulamazsam çatlarım valla :verymad:

Hocam menüde değil sayfa içindeydi.... http://egitimciyim.com/uyelik.html alt tarafta üyelik işlemleri başlığının orada üyelik formu diye bir bağlantı var.. :) Görememişssin hocam..

tmm gördüm, normal düz yazı gibi yazı yazılmış link olduğu belli değil ondan görmedim. üyelik formu yazısı daha belirginleştirilmeli. birde posta yolu ile diyor yazıda. belgeleri e posta ile yollasak olumu acaba burcu hanım bu konuda bizi bilgilendirirse iyi olur. teşekkürler...

değerli hocalarımızın da bizim arkamızda olduğunu görmek beni gerçekten çok sevindirdi. teşekkürler hepsine. buket hocama ayrıca teşekkürler :)

yalnız bence çok garip bir olay var ortada. dernek açılmış, sitede haber verilmiş ve üstünden 1 haftaya yakın zaman geçmiş, 70 mesaj atılmış. başlığa yaklaşık 30 kişinin yazdığını varsaysak 30 rakamı bana çok garip geliyor. bu şekilde bu dernek ayakta duramaz. oysa bana göre mücadelemiz için çok önemli bir adım atılmıştır. sevinç çığlıkları atılması gerekirken derneğe 4 elle sarılmamız gerekirken derneğimizi sahipsiz bırakıyoruz, bu zümrenin silkelenip derhal kendine gelmesi gerekiyor. bize bir uyku hapı içirmişler mübarek uyudukça uyuyoruz. uyanın millet derneğinize sahip çıkın. hep sendikalara kızıyoruz ama iğneyi kendimize çuvaldızı sendikaya batırmamız lazım. demekki kabahatın büyüğü sendikalarda değil bizlerde. :verymad:

burcu hanım belgeleri e-posta ile yollasak olurmu daha önce de sormuştum ama cevap gelmedi... Bekliyoruz :?:

e-posta ile gönderilememesi için hiç bir resmi dayanak bulamadım, hatta faks yoluyla başvuru alan derneklere de rasladık ama ilgililer asıl imza olmalı diye bildirimde bulunmuşlar. Posta ile iletilen imzalanmış formlar denetim vb kontrolde sıkıntı yaşamamamızı sağlayacaktır. Herkes çalıştığı için Dernekte de çok sık bulunamıyoruz o sebeple iş adresini de verdik.

Dernek yeni kuruldu ve kısa zamanda çok iş başarmak durumunda. Kısa zamanda Derneğe herhangi bir şekilde destek olma yolu bulan arkadaşlarımızın sayısı artacaktır. Bir kişiyle de, bin kişiyle de, 13.000 kişiyle de yapılabilecekler vardır. Dernek nedir, Dernekçilik nedir, ne işler ortaya koyar, nasıl bir oluşumdur, hatta memurlar derneklere üye olabilir mi gibi çok sayıda soru insanların kafasında oluşmuştur. Arkadaşlarımızı anlayışla karşılıyoruz, biraz zamana ihtiyaç vardır.

Zamanla Derneğe yönelik sahiplik ve aitlik duygularının gelişeceğine, BİZİM DERNEĞİMİZ denmeye başlanacağına olan inancımız büyüktür.

Bu hafta içinde okul adresinize gerekli evrakları kargo ile göndereceğim Hocam. İmzamda da yazdığı gibi ;
Kod:
Karanlığa küfredeceğine bir mum da sen yak!

Emeği geçen herkese teşekkürler. Bizler için çok büyük bir umut

Cemal TANER' Alıntı:
Bu hafta içinde okul adresinize gerekli evrakları kargo ile göndereceğim Hocam. İmzamda da yazdığı gibi ;
Kod:
Karanlığa küfredeceğine bir mum da sen yak!
:( :( :( :(

üyelik ücretini internetten eft ile yatırdım dekontu yazdırdım onu göndereceğim , bir sorun olmaz inş. 1 adette rsim yollayacağım(kaç adet olduğu yazılmamış). birtek üyelik formu kaldı. biri şu üyelik formunu doc olarak kaydedip paylaşabilirmi okulda office xp kurulu üyelik formunu açamadım. onuda halledersem bu gün posta ile yollarım belgeleri. emeği geçenlere teşekkürler... bu arada cemal hocam imzan güzelmiş. :D

Yine kendi parmağımızı kendimiz kestik.

Benim işlemler tamam yolladım postayla derneğin ilk üyesi ben olacağım :mrgreen:

Ekli dosyalar

• BTE_dernegi_uyelik formu.rar
    32 KB · Görüntüleme: 51

ne oldu bu dernek hevesi de çabuk bitti galiba benden başka üylik için başvuru yapan varmı merak ettim. timurun önünemi geçtim ne oldu. dernek kurulana kadar kıyamet koptu, dernek kuruldu 1 haftadır başlığa yazan üyelik için girişimde bulunan yok. yazık... çok yazık... bazen kendimizi övüyoruz, böbürleniyoruz zümremzle ama içi boş bir zümreyiz biz. başımıza ne geliyorsa hakediyoruz... esenordelarthe hocam üyelik için başvurmuştum ama rica ediyorum üyeliğimi kabul etmeyin. ben bu zümreye zerre kadar güvenmiyorum. :verymad:

Emegi gecen arkadaslara tesekkurler.
Bu hafta icinde uyelik icin gerekli seyleri tamamliyorum.
Başkanimiza şimdiden saygılar, hörmetler efenim :)

hayırlı olsun.teşekkür ederim.

:++: hayırlı uğurlu olsun...

platforma kayıt oldum.

BALIKESİR MEZUNLARI : YAZIN GÖRÜŞTÜĞÜM SAYIN EMİN HOCAM DA BÖYLE Bİ DERNEK KURMA İSTEĞİNDEN BAHSEDİYORDU. UMARIM HABERİ VARDIR

Hayırlı olsun arkadaşlar, emeği geçen herkese çok teşekkürler, en kısa zamanda üye olacağım.

Hayırlısı olsun hepimiz için :alkis: :alkis: :alkis:

:alkis: :alkis: şükürler olsun isim olarak kalmasın... :)

Bakan 26 Mart Pazartesi günü dekanlar ile bir araya geliyor.Ankarada Olan Arkadaşlar veya Dernek başkanımız Derneğin kuruluşunda yer alan dekanlar ile yüz yüze görüşürlerse cok iyi olur.

tabi öncelikle derneğimiz hayırlı olsun. önceki girişim daha kapsayıcıydı ama kesintiye uğramıştı. bi de ankarada o kadar arkadaş vardı niçin kuruluşu böyle habersiz oldu onu da algılamış değil,im. neyse umarım kurulan bu dernek bizim sözcümüz olabilir. öncelikle dernekten beklentim, kuruluşunu bir basın bildirisiyle deklere etsin. aslında sağa sola kıvırmadan söyleyeyim, dernek en kısa zamanda MEB önünde kitlesl bir basın açıklaması organize etsin:) tam destek :++:

dream81' Alıntı:
Bakan 26 Mart Pazartesi günü dekanlar ile bir araya geliyor.Ankarada Olan Arkadaşlar veya Dernek başkanımız Derneğin kuruluşunda yer alan dekanlar ile yüz yüze görüşürlerse cok iyi olur.
arkadaşa katılıyorum.

Arkadaşlar Tebrik Ediyorum . Derneğiniz hayırlı ve uğurlu olsun. Umarım dernekteki arkadşlar
Ciddi anlamda girişmlerde bulunurlar. Dernek değilde sendika olaysaydı daha iyi olurdu.
dernekler izinler ve gösterilerde sıkıntı yaşayabiliyorlar..

Geri