Dijital Pano Hazırlıyorum Öneriler ?

Kodla Büyü
Şuanda çalışmalar TAMAMEN bitmiştir.Programa süpriz olacak bir özellik ekledik sizlere kolaylık olacak anlayacağınız :).Tasarım için beklemededir.

Arkadaşlar dijital pano çok gecikti farkındayım fakat bizi oyalayan mısım uzaktan yani ağdan yönetimli olması bu özelliği kaldırsak ve sizlerde ağdan değildi aynı bilgisayarda düzenleseniz şimdilik ? Çünkü bu özelliğin hazırlanması çok uzun zaman sürecek ben de istiyorum ki hemen çıksın ne dersiniz bu özelliği kaldırıp hemen yayınlayalım mı ?

Gerçekten çok güzel bir çalışma açıkçası. Bizler için hangisi daha kolay olacaksa o kalsın. Emek verenlere şimdiden teşekkürler...

Tamam arkadaşlar Barbaryan arkadaşımız tasarımı bitirir bitirmez yayınlayacağım

Hocam bizimde yardımcı olacağımız noktalar varsa elimizden geldiği kadar yapmaya çalışırız. pm den veya burdan istekleriniz olursa bekliyorum...

Şu an kaçıncı dersteyiz. Ders başlayalı ne kadar oldu? Dersin bitimine ne kadar var?

beslenmeciler' Alıntı:
Hocam bizimde yardımcı olacağımız noktalar varsa elimizden geldiği kadar yapmaya çalışırız. pm den veya burdan istekleriniz olursa bekliyorum...
Tamam hocam pm ile yolladım dosyayı indirin açın tasarlayın hocam bende programı yapayım.
skipper_forum' Alıntı:
Şu an kaçıncı dersteyiz. Ders başlayalı ne kadar oldu? Dersin bitimine ne kadar var?
?

developer' Alıntı:
BAYSUKRU' Alıntı:
arkadaşım güzel bişey olur umarım...örneğin nöbetçi müdür yardımcısı,sınıflardaki dersler olabilir ama biraz ayrıntı olur saırım..bitince paylaşırsan seviniriz..
Nöbetçi öğretmenlerin yeterli olacağı kanısındayım :) ?
Sınıfdaki dersler işi zorlaştırabilir inşallah ileriki sürümlerde :)
tahtakama' Alıntı:
xml beslemeli okul ile ilgili duyurular haberler
En çok kitap okuyan öğrenciler resimli
Haftanın ya da ayın en iyi öğrencileri
Haftanın ya da ayın en iyi sınıfı ( Hem 1-5. sınıflar arası hem de 6-8 sınıflar arası)
okul etkinlik resimleri slideshow

Benim aklıma gelenler de bunlar
Çok güzel fikirler bir kaçını ekliyorum :) teşekkürler
:++:

arkadaşlar kimseden ses seda yok herkes bana gönder hocam yaparım ben tasarımı dedi gönderdim ama tık yok kimseden bana düşen programlama kısmı bitti haberiniz ola.. :|

Valla artık bitsede bizde kullanmaya başlasak artık ben yapabilsem gönder dicem ama

developer' Alıntı:
Progrogram tamamen bitmiştir bir iki güne ekleyeceğim bilginize.

teşekkürler elleriniz dert görmesin programcılık ayrı bir çalışma gerektiriyor güzel olduğunu düşünüyorum...

Geri