Drive Vaccine PC Restore Plus Kullanımı hakkında bilgi

Kodla Büyü
hocam anlatım dosyasının linkinde bir problem mi var acaba?

bi bakarsanız sevinirim....

gkyzdprmlr' Alıntı:
kullanımı hakkında:
.. program gayet başarılı bir nevi ghostun yaptığı işlemi yapıyor. ancak herhangi bir disk olusturmaniza gerk yok. açılışta home tuşuna basınca eğer programa şifre vermişseniz onu giriyorsunuz daha sonra 3 seçenek geliyor. bunlar :
1- restore now
2-uninstal
3- exit
restore now dediğinizde sistemi geri yukleme işlemini yapıyor.
gelelim asil kullanılışına:
kurulum işlemini yaptıktan sonra progrm system tray'a simgesini atiyor çift tıklayınca şifre ekrani geliyor. şifreyi giriyorsunuz ve 3 seçenek geliyor program ekraninda
birinci ekranda programın bilgileri koruma yapılan disk vs vs
ikinci ekran ise restore kısmı burada korumanın nasil yapılacağı falan ayarlanıyor. restore işlemlerinin nezamn yapılacağı korumann devre dışı bıraklmasi yada tekrardan sistemin restore edilmesi gibi. bunun dışında en önemlisi deepfreeze deki gibi herhangi bir program yüklemek için restart çekme gereğinin olmaması. siz korumadayken programlarınızı kurun daha sonra şifreyle girişinizi yapın. restore seçeneğinden update baseline butonuna tıklayın olay tammlanmıstır.

yani ben labin birinde deepfreeze kullanıyordum hardiskler gitmeye başlamıstı ve format olaylari artmıstı. Ulastırma Bak. gönderdiği bilgisayarlarda yazilimi test ettim ve xplere kurdum sonuç başarili. kesinlikle tavsiye ederim. Çünkü program FORMAT ATMA DERDİNİZİ ORTADAN KALDIRIYOR. Sisteminizi Çok Kısa Bir sürede Eski Haline Getiriyor. ayrica araştırmalarıma göre de şuan programın undeepfreeze gibi kaldırma programları yok gibi. kaldi ki programı uninstal etmek istedğinizde belirlediğiniz şifreyi istiyor. o açıdan arkadaşlar kurun programı format veya imaj atma derdinden kurtulun...
Not: problem yaşayan arkadaşlara yardımcı olabilirim.
ALINTIDIR

alinti sanirsam benim açiklamam:) hatirladim
resimli anlatimini da yapmiştim herhalde bir zamanlar.. ama uçmuş sanirsam...

alicelal2005' Alıntı:
http://balikesir100yil.k12.tr/drive_vaccine_pc_restore_plus.rar

hocam bu linkteki program ilaclımı?. baı programlar kurulduktan belli bir süre sonra aktivasyon kodu istiyormuş.
bu programda öyle bir problem varmı?
:?:

acronisle aldığım yedeği drive vannice kurulu xp'nin üzerine tekrar yükleyince problem olur . Yedeği tekrar atmadan önce hdd yi formatlıyıp boot sectorü silmek gerekiyor yoksa hata verecektir büyük ihtimalle.

format için genelde bunu kullandım.
http://www.seagate.com/www/en-us/suppor ... s/seatools
full erase yapınca pek iz bırakmıyor ...

öncelikle iyi akşamlar bu programı bilgisayarıma kurayım dedim deneme amaçlı kurdum bitti gibi sonra mavi ekran geldi bilgisayar kapandı neyse sonra açıldı ama hiç şifre aşamasına gelemedim yani hiç şifre falan gimedim. Açıldığında simgesini bulamadım ayar falan hiçbirşey yapamadım program çalışmıyor diye masaüstüne belge kaydettim kapadım açtım baktım kurulmuş c'ye kaldıramıyorum format atayım dedim F9 yapıyorum recovery gelmiyor kafayı yiyecem Allah için bir ne yapacağımı söylesin.

.Kaf-Kef.' Alıntı:
acronisle aldığım yedeği drive vannice kurulu xp'nin üzerine tekrar yükleyince problem olur . Yedeği tekrar atmadan önce hdd yi formatlıyıp boot sectorü silmek gerekiyor yoksa hata verecektir büyük ihtimalle.

format için genelde bunu kullandım.
http://www.seagate.com/www/en-us/suppor ... s/seatools
full erase yapınca pek iz bırakmıyor ...

evet hocam sorun yaşıyorum aldığım yedekler bi işe yaramadı.Dediğiniz program ne işe yarıyo acaba? Sorunu nasıl çözcez bilginiz var mı?

Rollback'den esinlenmişler. Teşekkürler. V9.0'ını buradan indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• link.zip
    210 bayt · Görüntüleme: 294
Ben labtaki bazı bilgisayarlarda kaldırdım tekrar kurdum fakat şimdi program simge olarak sağ altta gözükmüyor... Ayrıca kısayol u denediğim zamanda gelmiyor. program çalışıyor çalışmasına ama program a ulaşamıyorum :cry: .Sadece başlangıçta home tuşu ile ulaşıyorum. nasıl çözerim bu durumu? buna benzer sorun yaşayan var mı?
yardımlarınızı bekliyorum... :roll:

hocam bende kurdum bu programı yanlız bazı bilgisayarlarda sorun çıkardı. sistem açıldığında warning diye bir uyarı veriyor ve geri sayım sayacı başlıyor. süreyi hesapladığımda 36 saat gibi bir zamana denk geliyor. nasıl çözülür bu sorun.

tekrar home tuşu yardımı ile kaldırdım programı daha sonra güvenlik kartını çıkarıp tekar kurdum yaptım düzeldi... :+1: Ama asıl sebebi bende bilmiyorum... :roll:

mehtun' Alıntı:
hocam bende kurdum bu programı yanlız bazı bilgisayarlarda sorun çıkardı. sistem açıldığında warning diye bir uyarı veriyor ve geri sayım sayacı başlıyor. süreyi hesapladığımda 36 saat gibi bir zamana denk geliyor. nasıl çözülür bu sorun.
Ben de böyle bir sorun yaşamıştım, güvenlik kartını çıkarınca çözüldü.

kelebeketkisi' Alıntı:
mehtun' Alıntı:
Ben de böyle bir sorun yaşamıştım, güvenlik kartını çıkarınca çözüldü.
güvenlik kartlarının tamamı sökülü. acaba lisans bitiş süresini gösteriyor olabilirmi. eğer öyleyse acilen önlem almam gerekiyorda.

Hocam 2 senedir kullanıyorum, lisans sorunu yasamadım. Yalnız kurulumda "No skip..." yani güncellemeyi kapatma ile ilgili Bi seçenek çıkıyor onu seçmelisiniz. Forumda Bi hocamız programı ,nasıl kurulacağını ve KEY i paylaşmıştı.

arkadaşlar elimde dv_6.0 vardı. onu kurdum bilgisayara. sonra sistemi yeniden kapattı, açtı. sistem tepsisinde disable görünüyordu. enable yaptım, tekrar kapattı açtı. şimdi sistem tepsisinde görüntülenmiyor ve bilgisayarda yapmam gereken birkaç değişiklik daha var. home tuşu da kar etmedi. nereden bulucam bunu ben şimdi. lütfen yardımmm...

Geri