Duyduk duymadık demeyin...Duyumlar Hayaller...

Kodla Büyü
Re: BT rehber öğretmenleri hakkında bir duyum

Yok bu değil, hayır bu hiç değil, yok bu olmaz, ben BTR'ler mutlu olsun istiyorum
Beni anlamıyorlar!

Ekli dosyalar

• 53618 (1).jpg
    53618 (1).jpg
    14.6 KB · Görüntüleme: 351

yadigartbaykal' Alıntı:
bilgisayarcıların gözünde : rehberciler yatıyor.
öğretmenlerin gözünde : bilgisayarcılar yatıyor.
idarecilerin gözünde : öğretmenler yatıyor.
polis, hemşire, doktarların gözünde : tüm öğretmenler ve idareciler yatıyor.

hepimiz yatıyoruz anlayacağınız. bize yatıyorsunuz diyene de kızmamamız gerekir.

o da doğru hocam :)

akyildiz41' Alıntı:
artık bırakalım şu mişli muşlu olayı. bizim öncelikle birlik olmamız lazım. daha dün eşim il merkezinden ilçeye gönderildi. hele o il milli eğitim de gördüğüm manzarayı unutmayacağım. bir arkadaş daha 2 aylık vli yeni düzenini kurmuş. il merkezinde 50 km uzaktaki ilçeye yolluyorlar. bir başka arkadaş ise eylül ayında atanmış onu da aynı şekilde yolluyorlar. bu yapılan resmen zulümdür. ve işin kötü tarafı hala bunlara ses çıkarmıyoruz birlik olamıyoruz. yazık hede çok yazık. bizim yaşadıklarımızı hiç yaşamayacağını uman zümrem varsa çok büyük gaflet içinde. ve inanın bana ilerde eğer bir özelleştirme veya benzeri uygulama olursa ilk kapının önğne biz konacağız. ben şuradan bir teklifte buluyorum. gelim her ilde organize olalım. gidelim bakanlığa hatta başbakanlığa. sayımız çok olursa bu iş çözülür. yoksa böyle sürünmeye devam ederiz. ama kafamızı kuma gömersek arkamızdan tekmeyi yeriz.

çok haklısınız hocam
tüm öğretmenler birlik olsak yapamayacağımız şey yok
ama o sendika bu sendika, olamayız bence biz :(

deniz1903' Alıntı:
celikumit' Alıntı:
deniz1903' Alıntı:
mış mişler dediğiniz iki gün önce gelen müfettişin söylediği sözler. sadece size aktardım. kimseyle aynı kefeye koymadım. çünkü tek tas öğretmenlerinin mazileri belli. yarısı ev ekonomisi öğretmeni ve wordde yazı bile yazamıyor. yarısı da resim öğretmeni. ders saati çok diye tek tas a geçmiş. isteyen okur istemeyen okumaz. ayrıca bunca öğretmen alan değiştirdikten sonra da bu ülkede herkes her branşa geçebilir. çünkü 2 ay önce bi çok örneğini gördük.
hocam ben burda kimseye kızmıyorum
siz sıkılmadınızmı mışlardan bilgi kirliliği var
hocam boşverin diyorum bunları bişeye tutunun,
geçebiliyorsanız idareci olun ama bt öğretmeni olarak geleceğinizi planlamayın,
ben size diyorumki kendim gittim bakanlıkta görüştüm,
inşallah ben yanılırım sizin dediğiniz gibidir am yok öyle bişey hesap ortada MEB in politikası ortada
kendimizi kandırmayalım bir alanda yoğunlaşalım

hocam ben zaten matematik bölümü okuyorum BT ile ilgili gelecek planı yapmıyorum. bi an evvel mat bölümünü bitirip branşımı değiştirmek istiyorum artık. çünkü 4 yıllık öğretmenim. ilk seneki boş vaatler hala ortada. hala 2.30 da bile çıkamıyoruz

ben branşımı seviyorum ve başaka birşeye de geçmek istemiyorum
birlik olursak belki bir şeyler değişir diye düşünüyorum

**melike**' Alıntı:
akyildiz41' Alıntı:
artık bırakalım şu mişli muşlu olayı. bizim öncelikle birlik olmamız lazım. daha dün eşim il merkezinden ilçeye gönderildi. hele o il milli eğitim de gördüğüm manzarayı unutmayacağım. bir arkadaş daha 2 aylık vli yeni düzenini kurmuş. il merkezinde 50 km uzaktaki ilçeye yolluyorlar. bir başka arkadaş ise eylül ayında atanmış onu da aynı şekilde yolluyorlar. bu yapılan resmen zulümdür. ve işin kötü tarafı hala bunlara ses çıkarmıyoruz birlik olamıyoruz. yazık hede çok yazık. bizim yaşadıklarımızı hiç yaşamayacağını uman zümrem varsa çok büyük gaflet içinde. ve inanın bana ilerde eğer bir özelleştirme veya benzeri uygulama olursa ilk kapının önğne biz konacağız. ben şuradan bir teklifte buluyorum. gelim her ilde organize olalım. gidelim bakanlığa hatta başbakanlığa. sayımız çok olursa bu iş çözülür. yoksa böyle sürünmeye devam ederiz. ama kafamızı kuma gömersek arkamızdan tekmeyi yeriz.

çok haklısınız hocam
tüm öğretmenler birlik olsak yapamayacağımız şey yok
ama o sendika bu sendika, olamayız bence biz :(
hocam bir zamanlar rehberlik öğretmenleri de bizim durumumuzdaymış. haklarını mücadele ederek almışlar. bizde aynı şekilde almalıyız. durup dururken kimse bize haklarımızı vermez bunu bilsin herkes. ve şunu da bilsin ki herkes topun ağzında (bt öğretmenleri)

yadigartbaykal' Alıntı:
bilgisayarcıların gözünde : rehberciler yatıyor.
öğretmenlerin gözünde : bilgisayarcılar yatıyor.
idarecilerin gözünde : öğretmenler yatıyor.
polis, hemşire, doktarların gözünde : tüm öğretmenler ve idareciler yatıyor.

hepimiz yatıyoruz anlayacağınız. bize yatıyorsunuz diyene de kızmamamız gerekir.

Aynen katılıyorum hocam; uzakta aramaya gerek yok benim eşim "bir daha dünyaya gelirsem daha az çalışıp öğretmen olucam" diyor :cry:

Geri